Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Baby mislim da sve mi imamo takvih perioda i sigurna sam da imamo potpuno pravo na to. Ako ti je lakše, odmakni se od takvih ljudi i probaj se orijentirati i raditi ono sto te veseli i okruziti se ljudima koji ti donose mir 😊😊. Vazno je da se mi osjecamo dobro…..mene isto povremeno obuzme tuga i razmisljanje da li cemo ikada uspjeti, ali onda pokušam samu sebe hrabriti kako ce jednom sigurno uspjeti, MORA, a do tada trebamo svakodnevno uzivati u malim stvarima koje nas cine sretnima.

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ova zadnja trudnoca me dotukla

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    baby

    Ova zadnja trudnoca me dotukla


    Vjerujem da je, ali ne cini si lose. Isplaci se koliko moras, ali nakon toga glavu gore. Sve mi smo nebrojeno puta imale takve faze, na kraju krajeva zato smo i na forumu da podjelimo to jedna s drugom, da nam bude lakse.
    🤗 saljem i da hrabro krenes u nove pobjede 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu
    Upravo napravljen!! Saljem vam puuuno trudnicke prasine da uskoro i vi ugledate vase plusice! Cure sad mi treba samo savjet kad da se javim ginekologu, jos ovaj tjedan ili da jos malo pricekam?
    Upravo napravljen!! Saljem vam puuuno trudnicke prasine da uskoro i vi ugledate vase plusice! Cure sad mi treba samo savjet kad da se javim ginekologu, jos ovaj tjedan ili da jos malo pricekam?

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Tata, tako je jos jedna curica!!!🙌🙌😍😍 jos nema imence😄 ma ti si lavica posalji mi zrno barem svoje snage 💖
    Netko me nesta pitao i sad kad sam krenula pisat zaboravila sam tko i sta. Cini mi se Pina , ali jednostavno sam zaboravila  a tko ce se sad vracat ☹
    Mouse takav je bio i moj test!
    Cure cestitke na plusicima i svima ostalima sretno😘😘

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Bravo Mouse, cestitam ti ☺🎉🎉🎉, bas nam je trebalo malo ovakve pozitive. Obicno ginekolozi narucuju u 7.om tj.na prvi pregled, najbolje nazovi i reci da imas poz test pa ce te sestra naruciti. Sretnooooooo

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Mouse cestitam!! Pocelo jeeee 💕💕

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mouse čestitam…. Bravooo! Napokon su krenuli plusići. Nazovi i kaži da imaš plus pa će te naručiti za cca 2tjedna!

    Baby ja isto savjetujem da pustiš emocije iz sebe. Doći će i tvoja trudnoća kao i svih nas ovdje. Od nas se traži malo više truda, borbe i snage. Sve smo više puta bile u sličnim tugama al to prođe. 
    Ako te netko zamara uvijek mozes reći da te zamara trebali bi razumjeti… Ako ne razumiju njihov problem. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Ja jaaako tesko podnosim druge trudnoce, to mi je pocelo zadnja 3 mjeseca…izbjegavam te zene nazalost…ne mogu im na oci, nemam snage pogledat im u trbuh…pomislim da sam zlocesta ali jednostavno ne mogu, svaki dan placem…dogadja mi se da sam cesto jedina u drustvu koja nije trudna i sve te teme, sva ta njihova uzbudjenja…sve me to pogadja…nakon zadnja menge 2 dana nisam na posao isla…od tuge…bijesa…
    I stvarno ne znam kako ojacati…drago mi je sto se drugima smijesi bebica, al istovremeno sam jadna i slomljena…

    P.s. cestitke plusicima😍😍😍

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mouse cestitam na plusu! Napokon da je nekoj stigao i tak zeljeni plusic

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.