Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Cure javili mi nalaz ranije. Znači prva beta 01.12. vadjena u 09:55 sati je bila 650, a druga beta 3.12 (danas) vadjena u 7:05 sati je 1.295. 
    Mogu li to smatrati normalnim duplanjem i malo se probati opustiti do srijede do ulatrazvuka ili me treba brinuti tih 5 manje?

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Malatajna, nisi stavila sliku trudnickog trbuscica da ti malo zavidimo, nije valjda da se sramis 😂 cuvaj nam se 💖
    I mene zanima di je Minicooper, nismo je predugo cule , nadam se da je sve u redu 💖

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Wintergirl, neman iskustva s betom jer ne nikad nisam vadila niti bila trudna,  ali mislim da bi to trebalo biti to !!!
    Sad se molim te opusti i uzivaj, brzo ce doc srijeda. Iskrene cestitke jos jednom , puno zdravlja 💖

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Wintergirl ja mislim da je to skroz ok beta i da se mozes opustiti☺.

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Pina, meni isto danas 5dc, ali ovaj mjesec jos necemo pokusavati. Cekam jos nalaze inzulinske rezisrencije i vitamina D, to ce mi taman krajem mj.biti gotova. Sve sto smo dosad odradili (kariogram, briseve, TORCH, pretrage na trombofiliju) sve je uredno i nitko be zna zasto sam izgubila prosle 2 trudnoće. Dogovorila sam se s doktoricom da cim vidim iduci plus krenem s utrogesranima i andolom 100 pa cemo vidjeti, uzasno me strah, ali ako ne probamo necemo znati a mozda cw bas ovaj puta biti dobitan.
    Tebi zelim plus vec ovaj mjesec i da ne morate u nikakce obrade😊

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Wintergirl, mislim da nemas razloga za brigu. 5 manje ili vise je nebitno, nista ne moze biti savrseno tocno pa sumnjam da se i od bete to ocekuje. Opusti se, cuvaj i uzivaj😉.
    Nego, ipak sam pronasla podatak da smeđi iscjedak moze biti od ovulacije pa mi lakse malo…


    Ja sam jednom imala u vrijeme ovulacije svjetlismeđi iscjedak i to je bilo to..vise se nije pojavio ni u tom ciklusu ni poslje u drugim

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Rastika ne znam nikad nisam imala upalu jajnika a za sve ostale ishode je prerano. Nadam se sa nije upala a sve ostalo cemo lako.
    Baby zapravo me znam kakva bude crtica nakon o nisam nikad radila test nakon pozitivne. 🤔
    Wintergirl pa sto bi draga ti odmah sve simptome nisu ti ova 4 dosta?? Hahaha… Sve je to normalno tek oko 7tj obicno krenu neki pravi simptomi. I mozes biti mirna beta se uredno dupla! Drzim five da vec u srijedu cujes srceko! Cuvaj se draga. 
    Lalla jesi uzimala mozda kakav progesteron? Prvi dan si racunaj danas tj dan kad krene svijeza krv se racuna kao prvi i to na nacin ako M dodje do 17h onda je to 1.dan, ako dodje nakon 17h onda se slijedeci dan racuna kao 1. Nije bas neobicno da se ciklusi skrate kad puno razmisljamo o bebama. Kao ni da se produze. Al mogla bis izvaditi i spolne hormone ako nisi ili si odavno jer moze biti mali disbalans.
    Aurora moguce je smedji iscjedak u vrijeme O. Neke zene znaju imat svrab u trudnoci i bude vezan za probleme a jetrom ili kao nasa Tata sto ju sve svrbi a nalazi uredni. Drzim fige da ne dodje. 
    Mika kakav je ono spermio od tvog muza? Ja bi ti savjetovala da cijelo vrijeme pijes andol 100 ne od plusa jer ja sebi ne mogu prezaliti sto sam u zadnjoj T prekasno saznala da sam T i isto sam inala uputu od plusa, ja sam krvarenje od hematoma zamjenila bila za M i nisam ni test bila radila. Sad ga stalno pijem ne zelim to vise riskirat ako je samo do njega.

    [tickerfactory.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Cure drage, evo ja sam trudna 9 tj, i imam razne simptome, najgori je sto mi se svakakve gluposti motaju po glavi, pa placem, pa cistim, luda luda…recite mi da je to normalno🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Cure moje ja sam danas bila na pregledu I pregled je prošao sasvim uredu.doktorica kaže jajnici uredu maternica sve uredu.Odraden papa test takode.Ja sam njoj rekla da radimo na bebici 6mj al jos nista ona je samo rekla da se opustimo nije mi ništa dala.Zelim da čujem vasa iskustva sa Femisan kapima.Cula sam da su nekim curama pomogle u zacecu.A pošto sam čula da je sa mnom sve uredu kontala sam njih uzet pa pokusat.A vidjet cemo jos par mjeseci ako se nista ne desi onda muz na pretrage.

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Grizli, hvala. Nisam uzimala nista drugacije u zadnja dva mj a pogotovo ne progesteron. Euthyrox i neki vitamini jedino. No zadnjih 2 mj dosta stresa i promjena u zivotu. Spolne hormone nisam nikad vadila, prvi put sam zatrudnila bez nekih problema. Ipak nakon trudnoce mi je dijagnosticiran Hashimoto pa sam nekako misljenja da zbog toga i godina mozda necu tako lako zatrudniti drugi put.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.