Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • misica35

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Vražičak, ista situacija je bila u mene! Isto popodnevni urin, isto rastavljeni test, isto slaba crtica ista tvoja… I evo nas u 19.tjednu! 😃
    Čestitam! 💗💗💗

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    misica35

    Vražičak, ista situacija je bila u mene! Isto popodnevni urin, isto rastavljeni test, isto slaba crtica ista tvoja… I evo nas u 19.tjednu! 😃
    Čestitam! 💗💗💗


    Drago mi je draga čestitam ti 💗💗💗
    Neznam uskoro cu do ginekologinjice svoje pa vidjeti draga.
    Hvala ti 💖💖💖
    Pozdrav draga😘😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vrazicak jesi ponavljala test jutros? Navijam da bude sve super i da javis lijepu betu uskoro.
    Rastika hvala za savjete. I sretno uzivanje u sumi.
    Tonkica savjetujem ti da napravis testiranje za trombofiliju, pitaj ju jos da te posalje na TORCH pretragu za svaki slucaj. Polako daj si vremena koliko mislis da ti je potrebno, najvaznije da se sad oporavis. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Grizli

    Vrazicak jesi ponavljala test jutros? Navijam da bude sve super i da javis lijepu betu uskoro.
    Rastika hvala za savjete. I sretno uzivanje u sumi.
    Tonkica savjetujem ti da napravis testiranje za trombofiliju, pitaj ju jos da te posalje na TORCH pretragu za svaki slucaj. Polako daj si vremena koliko mislis da ti je potrebno, najvaznije da se sad oporavis.


    Nadan se da ocu draga javit ogromnu betu.
    Nisam bas dobro stomak me boli, glava, grudi bole, svrbe.
    Nisam ga jos kupila sad idem sa muzem uzeti dva.
    Pozdrav draga😘😘
    Javim rezultat.

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Vrazicak ima li novosti ? Ja cure imam sad izgleda od prehlade bol u sinusima ima li ista za to da je dobro ne znam od cega mi je sad to nije valjda od utrogestana… ZANIMA me ako mi je ovulacija bila 12 dan i od tad sam pocela sa utrogestanima do petka sam stavljala zanima me kad da ocekujem menstruaciju ili jos bolje da ne ocekujem ? 

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Medi M moze doc u roku 1-10 dana nakon progesterona. Nadam se da nece doci. Za sinuse je najbolje uzet fiziolosku NaCl u ljekrani i 1 spricu od 5ml i fino si ispirat nos nekoliko puta na dan. Nije ugodno al pomaze. 

    [tickerfactory.com]

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Da li ti sinusi i ti bolovi imaju veze sa progesteronom bas se danima patim sa prehladom a antibiotike nisam uzela neatosce kontam mogu zatrudniti pa opet da mi problemneki bude… Znate kad nada zadnja umire… 

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar trudilica26

    trudilica26

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Drage moje ženice,i dalje vas vjerno pratim..
    Moja zadnja M je bila 10.11. pošto je ginekologinja rekla da je anovulacija u pitanju,dobila sam Estrofem i Klomifen. Ovulacija je bila 14DC, moj prvi pozitivan ovulacijski test 😊 Nakon toga sam bila na ultrazvuku,na desnom jajniku su bila 2 folikula i oba su ovulirala. Doktorica kaže u petak da napravim test i javim rezultate,držite fige da ovaj put bude +

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    da vas pitam…danas mi je 8dpo..u petak je bio 6.dpo- imala sam grčeve ko da m dolazi a jučer i danas ništa, možda povremeno osjećaj topline u trbuhu..većinom imam bolove 2-3 dana za redom pa onda dolazi m…jeste imale sličnu situaciju?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Medi ne vjerujem da progesteron uzeokuje upale sinusa mozda utjece na snizavanje imuniteta pa si zato to sad dobila.
    Trudilica super da ste uspjeli dobiti O sa terapijom, dezim fige da u petak javljas plus!
    Baby po vremenu mozda se radi o implantaciji?! U svakom slucaju zelim ti da je to od implantacije bilo i da javljas uskoro plus.
    Meni je danas 5dpo i imam cijeli dan osjecaj bockanja i tupe boli samo s jedne strane dolje u trbuhu i pomalo ne hvata strah da sam pokupila upalu jajnjka jer sam ovaj vikend dugo bila vani u nekim cipelicama koje bas i nisu neke tople, a bilo je dosta hladno. 😕 Uf

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.