Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    U petak navecer me bilo boljelo izmedu bubrega i jajnika, neka neodredena bol pa vjerujem da je bila ovulacija a u subotu nije bilo bolova ali je i dalje druga linija bila tamna..dal se odma poslje ovulacije jako smanji boja druge linije ili postepeno? 

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Cure ja čekam 13 sati da dobijem nalaz 2. bete. Mene malo muči to što jos nemam nekih simptoma trudnoće osim bolnih grudi i većih bradavica, nesanice i malo slabijeg apetita (čudno). Danas je 5+5 pa sam nekako mislila da će ti simptomi biti već izrazeniji…kad se samo sjetim da sam ja već tjedan dana prije kašnjenja menge očekivala neke silne simptome za slucaj da se primilo…

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    I zaboravila sam napisati probadanje s lijeve strane. To traje od subote, malo žiga u jajniku lijevom pa malo prema nozi pa prema rebrima. Nadam se da je to normalno jer iskreno malo se bojim da nije to znak vanmaternicne.

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    wintergirl

    I zaboravila sam napisati probadanje s lijeve strane. To traje od subote, malo žiga u jajniku lijevom pa malo prema nozi pa prema rebrima. Nadam se da je to normalno jer iskreno malo se bojim da nije to znak vanmaternicne.


    Javi kak je proslo, zelim ti svu srecu i da je sve u redu :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika preslatko 😍 puno srece ti zelim a maloj curki dug i zdrav zivot 💖
    Vrazicak, da sam na tvom mjestu nakon one navodne sjenke bi napravila jos 10000 testova samo da vidim potamnjuje li..
    Wintergirl javi rezultate, sretno! 🙏

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Wintergirl…čekamo s tobom i držimo fige. Bit će sve u redu. 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Wintwrgirl, javi rezultate, vjerujem da ce biti super beta😊. To probadanje u jajnicima ti je normalbo u ranoj trudnoći tako da bez brige.
    Pina, jel i ti uskoro radiš test?
    Mi smo odlucili jos ocaj mjesec preskociti pa mi brže vrijeme prođe iscekujuci vase plusice😊😊.

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Vrazicak je ko neki troll 
    Meni je jucer vec pocelo smedjarenje i danas pomalo menga ☹️ Znaci ako racunamo i ovo jucer ciklus 23 dana! Zadnje dvije menge su mi jaaaaako cudne. Inace me je uvijek boljelo bar malo, nije bilo tog smedjarenja, naglo bi pocela, bilo je prva dva dana puno tamne krvi, treci dan osrednje i onda jos dva dana malo. Sad imam osjecaj kao da je sve zajedno krvi u 3-4 dana kao prije u prvom.  Mozda je to zato sto starim, moguce da vise ne ovuliram svaki ciklus, a jos i dojim pa mozda je i s tim povezano… malo me to brine.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ana Donna hvala ti😘😘i uz tebe sam u mislima da ne dodje ovaj mj!!!!
    Pina;tnx lijepo je cuti 😘😘
    Winter, sretno , a sta se tice simptoma time se ne zamaraj. Meni su mucnine krenile sa punih 7 tjedana tek…jedino bol u grudima od O. To je bila jedina mi sumnja , ostalo nista. Dosta zena si umisli sto i jedan simptom jako jako rano a zapravo nije bas sve do trudnoce.i psiha se tu igra.. mozes apsolutno nemati nikakav znak , a bebica se fino razvija i raste;) zato draga samo polako😘
    E i btw ove mucnine su mi bile nesta skroz novo  , ne kao kad bi pokvarila zeludac pa dodje i prodje nego osjecan zedj i popijen casu vode i ispovracam od gadjenja.i onda vodu ne mogu viditi mj.dana… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Mika nazalost ne, tek mi je 5dc od duuuugih 34dc. Narucila sam 50 novih trakica, nadam se da ce bit od pomoci. Ovulaciju ocekujem taman kad dodem kuci iz inozemstva. Ako ne uspije ni ovaj 12mj onda iza Nove idemo na pretrage, folikulometrija i spermio. Koji je tebi dc? Mozda je opet skupa budemo ne iscekivale 😊 u kojoj si fazi s pretragama,  nisam upratila?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.