Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar trudilica26

    trudilica26

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    I daaa,čula sam za gravignost ultra,on je dosta skuplji ali navodno otkrije ranije,dosta je osjetljiv, ne znam jel netko isprobao?

  • Avatar trudilica26

    trudilica26

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    baby

    Koji su najosjetljiviji?


    Ne pokaže svakome neki test isto,kod neki već u 10dpo dobiju pozitivan,a nekima kasni par dana i druga crtica bude jaaako slaba. Pokušaj sa gravignost,imaš pakiranja po 2 komada i uzmi si u dm-u imaš 2 za 30kn,i pokušaj.. 

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    trudilica26

    baby

    Koji su najosjetljiviji?

    Ne pokaže svakome neki test isto,kod neki već u 10dpo dobiju pozitivan,a nekima kasni par dana i druga crtica bude jaaako slaba. Pokušaj sa gravignost,imaš pakiranja po 2 komada i uzmi si u dm-u imaš 2 za 30kn,i pokušaj..


    Hvala :) pricekala budem jos par dana..da nisam pratila ovulaciju trakicama mislila bi da je bila ranije, skoro sam vec odustala i mislila da je nema ovaj mj..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ne treba hutiri sa testovima jer implantacija moze biti od 5-10 dana nakon O, kod dugih ciklusa racunaju cak i do 12 dana. I onda se curke bezveze zbediraju. Svi testovi koje sam napisala su osjetljivi, cak i ovi sa ebaya uvijek uzmem najosjetljivije. A ono sto je Trudilica rekla nekad cak i osjetljivi testovi ne pokazu rezultat a beta vec bude troznamenkasta. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Curke kasni mi dva dana menga za nekih 12 dana cu pravit test ovako sad mi je rano.
    Javim rezultat za 12 dana curke moje.
    Pozdrav curke moje😘😘😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vrazicak iskreno ne kuzim tvoju spiku. Sta nisi neki dan imala neku sjenku na testu rastavljenom, sad ti kasni 2 dana i cekat ces 12 za test??? Iskreno ne kuzim. Ako ti kasni test mozea napraviti i morao bi vec pokazat finu crticu ako je trudnoca u pitanju. A ako si trudn za 12 dana bi vec mogla na prvi uzv. Bo i dalje sam zbunjena… 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Vrazicak, ne kuzim ni ja, prekjucer ili jucer si radila test ako ti kasni 2 dana mozes ga ponovit, i otic onda ginekologu da utvrdi jel sve uredu. 
    Baby drzim 🤞 da nam javis plusic uskoro…
    Kod mene nista novo, M treba doc za 2 dana i vec su počeli grcevi i tak…
    Mini, jesi ti dobro? 

    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ne treba hutiri sa testovima jer implantacija moze biti od 5-10 dana nakon O, kod dugih ciklusa racunaju cak i do 12 dana. I onda se curke bezveze zbediraju. Svi testovi koje sam napisala su osjetljivi, cak i ovi sa ebaya uvijek uzmem najosjetljivije. A ono sto je Trudilica rekla nekad cak i osjetljivi testovi ne pokazu rezultat a beta vec bude troznamenkasta.


    Cekala budem, nemam ionak neke prevelike nade ali da znam koji bi radila ak bude kasnila..imam neku cudnu toplinu u trbuhu, mozda m ipak dode prije

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Taman dođem vidjeti dali je Vražicak radila ponovno test pa se malo zbunim.. slazem se sa Grizli i Anom..
    💓 
    Baby i trudilice sretno 🤞.. neka bude + ko kuca

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Grizli, hvala ti.  I nadam se da te trbuh ne muči zbog cipelica nego zbog nečeg puno boljega. 
    Sad više ni meni nije jasno ništa Vražićak, šta je bilo s jučerašnjim testovima? Jesi ih kupila na kraju ili ne?
    Ajde cure svima stvarno držim fige za plusiće. Malo da se proširi pozitiva i nada na ovom dijelu foruma. 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.