Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Wintergirl koji ti je dpo moja beta 22 dpo je bila 827..

    [lilypie.com]

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    ABC123 zadnja mjesečnica je bila 24.10. Ovulacija cca 09.11. Znaci nekih 20ak dana.

  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da ce moja beta u ponedjeljak biti oko 6600 ako se dupla svako dva dana a nadam se da ce se i tvoja uduplati i da cemo obje napokon ugledati nase mrvice ☺️☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu
    Curke moje pravila sam test i pogledajte vidi se jako svjetla crtica.
  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Vrazicak123@

    Curke moje pravila sam test i pogledajte vidi se jako svjetla crtica.


    Vrazicak jel ti ovo rastavljen test? Jel se crtica vidjela odmah ili? Jesi radila s jutarnjim urinom?

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Vrazicak ja vidim crticu.. Koji ti je dan ciklusa danas, a sa obzirom na tboju temperaturu i sve mislim da je trudnoca u pitanju ? Ja sam jucer prestala da uzimam utrogestane cijelu ovu sedmicu sam bopesna, grlo, sinusi, noc curka evo crveni seeeee znaci kao idiot sam .. Sve me boli i stomak i glava hahhaha ali i ja kukam… Zanima me ako mi je bila ovulacija 12dan kad da očekujem menstruacijui kako to ode posllje utrogestana ? I da Vrazicak ja mislim da ti je T u pitanju i molim se za to ljubim vas sve :*

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Profa1988

    Vrazicak123@

    Curke moje pravila sam test i pogledajte vidi se jako svjetla crtica.

    Vrazicak jel ti ovo rastavljen test? Jel se crtica vidjela odmah ili? Jesi radila s jutarnjim urinom?


    Je draga odma se vidjela i nije jutarnji nego je Vecernji skoro.
    Ljubim te😘😘

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    medi89

    Vrazicak ja vidim crticu.. Koji ti je dan ciklusa danas, a sa obzirom na tboju temperaturu i sve mislim da je trudnoca u pitanju ? Ja sam jucer prestala da uzimam utrogestane cijelu ovu sedmicu sam bopesna, grlo, sinusi, noc curka evo crveni seeeee znaci kao idiot sam .. Sve me boli i stomak i glava hahhaha ali i ja kukam… Zanima me ako mi je bila ovulacija 12dan kad da očekujem menstruacijui kako to ode posllje utrogestana ? I da Vrazicak ja mislim da ti je T u pitanju i molim se za to ljubim vas sve :*


    Danas mi je 26 dan ciklusa dan kad trebam mengu dobiti draga.
    Hvala ti draga ujutro cu Jos jedan ili dva jer mi kasni.
    Ljubim te 😘😘😘

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Mika111

    Tonkica razumijem te skroz, ja nažalost imam iza sebe 2 spontana, ovaj 2.je bio pocetkom 9.mj., i sad smo odlucili pricekati jos ovaj ciklus i pocetkom godine probati, koliko god zelim ponovno lrobati toliko me hvata ogroman strah, ali nema mi druge.
    Jeste radili sto od pretraga?

    Nismo jos nista, rekla mi je gina da bi mi napravila test na trombofiliju. U utorak idem na kontrolu u bolnicu nakon kiretaze, pa cu vidjeti.. Bas me ubija ovo cekanje. Ma moram ici kod nje poslije toga da se dogovorimo dalje. Sad cu se s njom konzultirati za sve. A stvarno mi je dobra i bas mi je podrska


  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Vrazicak, meni se isto cini da se vidi druga crtica. Odmah sutra opet test, malo je meni i ekran mobitela ostecen. 🤦🏻‍♀️ 😂 Drzim fige da sutra bude crta ko kuca! 🤞🏼❤️❤️ 

    Grizli, ako ti se ulja ili maslaci ne upijaju nanosi ih na na blago vlaznu kozu. Tako se bolje upije ulje i koza dobije i vodenu i masnu fazu, nesto kao da si nanijela kremu. 😉 Ali ako ti shea ne odgovara, sve je to normalno. 😉

    I malo apdejt od mene… krenuli su plodni dani, radi se naveliko. Malo smo pobjegli sa psom u sumu za vikend tako da odmoramo maksimalno. Ne mjerim nista, ni temperaturu, ne zavirujem u gacice, ama bas nista. 😂😂 Nemam vise zivaca pa sta bude. Nekako se tjesim da i budala jednom ubode. 😂😂😂 Malo sale. 😉

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.