Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    I ja sam prije pila tu vrkutu,al kratko,ja to sve pocnem i par dana redovno pijem,i onda jednom zaboravim,drugi put mi bude lino i tako se to zavrsi. E bas u koje vrijeme ciklusa se preporuča pit vrkuta,meni ko da se cini da se ne pije u vrijeme ovulacije? Nemam pojma zapravo

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Reni ja ju pijem u kapsulama. Kad sam imala endometriozu prije par godina pila sam caj i zgadio mi se, pa je ovako puno lakse. I uzimam cijeli ciklus zasad, tako sam i prije. Moja sestra je uzimala za simptome pmsa i pomogla joj je.
    Katarina, mi pokušavamo nekih 10mj sa par propustenih ciklusa. Pratim ovulaciju Lh trakicama, a ako ne upali uskoro cemo se bacit na pretrage, jer sam imala endometriozu pa ne zelim gubiti vrijeme. Sretno nammm svima 🤞🤞

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Ajde Pina, samo jedi. Vidit cemo u srijedu sto ce bit. 🤞🏼 A nikad ne znamo, ni ti ni ja. 🥴😂
    Katarina, pila sam i ja vrkutu i to po 3 mjeseca pa pauza od mjesec dana… i tako nekoliko puta. Pila sam ju cijeli ciklus, znaci nista ono do O ili od O… zatrudnila nisam… kod pms-a mi je pomogao i s njom nemam smedjarenja kad dodje menga. Znaci prvi dan odmah krv. Cim stanem s vrkutom krene smedjarenje, ali nista strasno. Tako mi je cijeli zivot 🤷🏼‍♂️ I sta sam jos primjetila na vrkuti?🤔 Evo razmisljam… laksi ciklusi ali opet i kad sam stala s njom nastavili su biti ok. Prije nekad davno su mi bili grozni, drugi dan bi morala odlezati, treci dan bi mi bio potop… znaci nesposobna za obavljanje normalnih zivotnih funkcija. Mijenjanje ulozaka non stop pa sam cak presla i na casicu menstrualnu samo da se pocnem osjecat ko covjek tih dana a ne invalid (bez uvrede). I evo, kuc kuc u drvo menge su postale normalne. 👌 u kombinaciji sa shatavarijem nisam vise ni pristice dobivala a pred mengu obavezno bi se osula po vratu, bradi, prijelazu izmedju vrata i lica… sad nista. Valjda zadnjih pol godine mi je lice ko sa reklame. 😂💪🏼😂 a da ne pricam o depresiji u pms-u pa cak je bilo i agresivnosti da sam mislila da sam luda. Majke mi. 😂😂
    Cure, drzite mi fige i na rukama i na nogama da sutra menga ne dodje. Ne boli me trbuh opet, cice… bradavice skoro nista ali zato kod pazuha bole. 🤷🏼‍♂️ Iduci mjesec ide godina dana pokusavanja, sutra odoh nakon zubara do gina probat dogovorit termin…🌞

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ja bih trebala dobiti mengu krajem ovog tjedna ili za vikend, al vec sad imam neki pritisak dole. Tko zna, mozda i je implantacija ili menga urani.  Rekla je gin u bolnici da su iduca tri ciklusa nakon spontanog ful plodna. Smazala sam kroasan od marelice i cappucino iz Dubravice da se utjesim jer mi je rano ujutro upala nausnica koju mi je mama kupila za diplomu u odvod umivaonika i jos mi se kad sam isla ujutro na posao razbilo staklo od retrovizora nakon sto sam zalupila vratima. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Lalla

    Ja bih trebala dobiti mengu krajem ovog tjedna ili za vikend, al vec sad imam neki pritisak dole. Tko zna, mozda i je implantacija ili menga urani.Rekla je gin u bolnici da su iduca tri ciklusa nakon spontanog ful plodna. Smazala sam kroasan od marelice i cappucino iz Dubravice da se utjesim jer mi je rano ujutro upala nausnica koju mi je mama kupila za diplomu u odvod umivaonika i jos mi se kad sam isla ujutro na posao razbilo staklo od retrovizora nakon sto sam zalupila vratima.


    Uf Lalla, veselo ti dan poceo… 👀 Nadam se da si odmah ujutro ispucala sve lose i sad dalje moze samo bit dobro. 
    Ajme ja imam traume od takvog gubljenja nausnica jer imam morčiće i to one stare koje se vise ne rade, baka ih je poklonila mami kad je bila spremna za njih a mama je meni odmah s 3 mjeseca starosti probusila usi i stavila mi ih. Nikad al nikad ih ne skidam. Ja bi ih trebala prenijeti jednom svojoj kcerci. 🤞🏼😉 Tako da… razumijem te skroz! 🥺
    Dobra stvar u losem je sto imas Dubravicu, obozavam ju! 😂😂
    Drzim fige da kraj tjedna donese najljepse vijesti! 🤞🏼❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Joj Raštika, baš i ja imam traume od gubljenja nausnica. Imam tri para i to sve od zlata jer sam alergicna na srebro i ostale metale pa dobijem neke ruzne osipe po usima kad nosim nausnice koje nisu zlatne. Ni ne sminkam se jer dobijem osip po ocima, osim za neke svecanosti. Obožavam morčiće! I predivne su mi one nausnice u tradicijskoj izvedbi: konavoske i ostale. Mozda si ih jednom kupim kad dobim na lotu. Meni je zadnjih 6 mjeseci sve nesto u nesreci, gubljenju, kradji, svadji… nadam se da ce doci sretnije i mirnije razdoblje brzo. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Upravo prijavljujem pocetak menge, dan ranije. A sta ces. 🤷🏼‍♂️🥺 nema predaje. 💪🏼

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Žao mi je Raštika! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Lalla

    Žao mi je Raštika!


    I meni, ali nekako sam ju i ocekivala. 🤷🏼‍♂️ A nista, idemo dalje za iste pare. 🤦🏻‍♀️😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Hei, evo.me opet..pila sam duphastone do 04.04., jos nisam dobila menstruaciju,pa me zanima za koliko dana je normalno da stigne menstruacija.grudi me bole i imam strasan pritisak dole .cudan neki..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.