Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Katarina žao mi je da je tako, ali ostani tako pozitivna kako jesi, doći će vrijeme kada će M izostati na dulje vrijeme i kada će biti zdrava trudnoća! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Možda glupo zvuči, ali ako se to moralo dogoditi, onda bolje sada nego kasnije 😩😩 Ovo ipak daje neku nadu da šanse ipak postoje. Mi ne pokušavamo dugo, ovo nam je treći mjesec, ali iz mjeseca u mjesec se nadamo t i molim da svim 9 mjeseci bude u redu. Uz današnji stres i način života to je teško, ali ima i lijepih priča. Kažu da poslije biokemijske se može odmah nastaviti raditi 🤰👫
    Cure, javljajte sve, veselit ću se vašim plusićima kao da su i moji. Držite se! 😘🙏🙏

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Zao mi je Katarina… ali drago mi je procitati da si tako pozitivna. ❤️ Samo zadrzi takav stav i bit ce sve u redu. Sretno ti! 🤞🏼

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Katarina1990

    Možda glupo zvuči, ali ako se to moralo dogoditi, onda bolje sada nego kasnije 😩😩 Ovo ipak daje neku nadu da šanse ipak postoje. Mi ne pokušavamo dugo, ovo nam je treći mjesec, ali iz mjeseca u mjesec se nadamo t i molim da svim 9 mjeseci bude u redu. Uz današnji stres i način života to je teško, ali ima i lijepih priča. Kažu da poslije biokemijske se može odmah nastaviti raditi 🤰👫
    Cure, javljajte sve, veselit ću se vašim plusićima kao da su i moji. Držite se! 😘🙏🙏

    Katarina zao mi je i znam kako ti je jer ja sam isto prosla prije nekoliko godina.Nisam pravila pauzu i ostala sam trudna nakon 2ciklusa.svu srecu ti zelim

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Moram biti, čovjek se mora pomiriti i suočiti s trenutnom situacijom da bi znao kako dalje. Mi žene smo snažnije nego što mislimo, zato bacimo se u akciju i iščekujemo naše plusiće. Hvala vam na podršci. Koji su točno vaši problemi? Možda vam mogu nešto iz iskustva reći. Meni je konkrento bio visok prolaktin i onda su mi pretragama ustanovili da ima visoka antitijela (tpo i tg) štitnjače, odnosno da ima Haahimoto, tako da ću vjerojatno do kraja života piti tablete. Ali nije ni to tako strašno, a sve za zdravlje moramo učiniti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Katarina1990

    Možda glupo zvuči, ali ako se to moralo dogoditi, onda bolje sada nego kasnije 😩😩 Ovo ipak daje neku nadu da šanse ipak postoje. Mi ne pokušavamo dugo, ovo nam je treći mjesec, ali iz mjeseca u mjesec se nadamo t i molim da svim 9 mjeseci bude u redu. Uz današnji stres i način života to je teško, ali ima i lijepih priča. Kažu da poslije biokemijske se može odmah nastaviti raditi 🤰👫
    Cure, javljajte sve, veselit ću se vašim plusićima kao da su i moji. Držite se! 😘🙏🙏
    Katarina zao mi je i znam kako ti je jer ja sam isto prosla prije nekoliko godina.Nisam pravila pauzu i ostala sam trudna nakon 2ciklusa.svu srecu ti zelim


    Hvala zvjezdice, je li sve bilo u redu s drugom trudnoćom?

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Katarina1990

    Hvala cure svima!! Izgleda da sam dobila baš pravu mengu, i to onu najgoru, s ugrušcima, sva neka sluzava.. Tako da nažalost će mi sutra ginekolog reći da je bila biokemijska trudnoća 😢😢😏😏
    Ali ajmo glavu gore, vještica odlazi za par dana i opet akcija 😁


    Žao mi je ali drago mi je što si pozitivna. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Zao mi je Katarina. Sto ce tice Hashimota, cini mi se kao da svaka treca zena oko mene to ima. Ukljucujuci i mene. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Lalla

    Zao mi je Katarina. Sto ce tice Hashimota, cini mi se kao da svaka treca zena oko mene to ima. Ukljucujuci i mene.


    Istina. I moja mama ima hashimoto vec valjda 10 godina. I vise. 
    Pina, kakba je situacija kod tebe? ☺️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Katarina pretpostavila sam jos jucer da bi mogla bit biokemijska..bas mi je zao,ostani pozitivna. A i taj hasimoto dosadni,svi ga skoro izgleda imamo.
    Rastika i Pina sta je s vama,kakvi su simptomi danas? 🤞🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.