Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Reni, nista kod mene pametnoga. Mislim da je Đurđica spakirala kofere i krece lagano. Osjecam trbuh a cicke rasturaju i dalje… ne kakim bas najbolje, a jedem isto, ne prezderavam se kao sto znam u pms-u. I eto… 🤷🏼‍♂️😂 Mozda je đurđica na putu a mozda ju i auto zgazi dok bude dolazila pa ode na rehabilitaciju na godinu dana. 😂😂😂😂 znat cemo sve u utorak. 😉

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Ahahaha Đurđa,nek je dobro drmne da ode u toplice 😂
    Ja svoju zovem tetka,al izgleda da nije ona iz Njemačke sto dođe jednom godisnje 🙈🙈 mozda joj se sviđa,moram joj promijenit ime.

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Katarina jako mi je žao. Pozitivno naprijed i desit će se kad tad 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Hvala Smiley 😏
    Iš iš i Đurđa i tetka na godinu dana 😤😤 a nama svima plusići ➕➕➕➕➕➕
    Moramo zračiti pozitivnom energijom, jer kažu kako zračiš-tako privlačiš 🤰👼🏼

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Mogli bi mi tetki malo noge polomit. 😉😂😂
    Sto se mene tice moze s đurđom pod ruku. Necu se bunit. 😂😂
    E bome tako je Katarina, slazem se. 😉

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Hahaha bravo Rastika 😂😂😂🤞🤞

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Katarina, žao mi je zbog tvog iskustva, ali što kažeš bolje sad nego poslije, što prije M dodje, prije će otići i onda opet u lov 😉
    Reni i Mala mu, svako drugo iskustvo oko trudnoće koje poznajem počinje: kad smo sve pustili kraju, opustili se i uživali spontano, tada se desilo… Iskreno se nadam da će od sljedećeg mjeseca i vaša priča biti takva ☺
    Čak se i ja nadam takvoj priči, iako sam uspjela samo MM opustiti, jučer mu rodjendan bio, a po svemu sudeći sinoć bila O, ali ga nisam ovaj put htjela opterećavati sa svim time, pa ono kao et spontano bilo, bar on tako mislio 😂 još na prijedlog Malle ovdje na forumu malo i požurila sa akcijom, pa bilo još uvjerljivije da je spontano, ali kada sam odmah jutros tražila reprizu, sve mu je bilo jasno 😂
    Uglavnom, eto vojska poslana, sad odbrojavanje. 
    Od mene sretno svima koja god borba da je u pitanju 😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Ljubičica sretno, da bude plus za 15 dana 🤞
    Katarina bravo na pozitivi, to nam svima uvijek dobro dođe ❤ sretno 
    Reni i Rastika, po app bi moja m trebala nedoc u srijedu. Nemam nikakve simptome , ili ih ne znam prepoznat 🤷‍♀️ sigurna sam da je to zbog vrkute.. al hajd mozda me iznenadi i skrati ciklus pa M dode sutra, pa u nove pokušaje 🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Ispravak netočnog navoda, evo upravo sam pojela sve zivo i nezivo u kuci 😂 napuhala se ko žaba 😂😂 odmah sam dečka upozorila da mi sutra ne prilazi zbog živaca , i onda M moze slobodno doc u utorak .

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Pina, nadam se da neće doći 🤞🤞 samo pozitivno i vidjet ćeš plusić i dvije crtice.. Koliko dugo pokušavate? Kako piješ tu vrkutu? Čitam po forumima, svatko ima neku svoju teoriju kad se pije vrkuta, kad se pije marulja..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.