Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelimbitimama

    zelimbitimama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok suborci moji…nova sam ovdje i psihicki slomljena..
    Naime buduci da sam imala problema sa kilazom.na svoju inicijativu sam inzistirala da vadim neke nalaze bilo sto jer ni jedna rigorozna dijeta pa.sve do nutricioniste..nista nije pomoglo..nitko mi ne vjeruje..
    Moja gin. ne da nikakve uputnice..odem privatno, izmolim uputnice..kazem da pokusavam ostat trudna zadnjih par mj..i eto imam inzulinsku rezistenciju, pcos..moja gin pregleda hormone i kaze ti ne mozes imat djece,moras na umjetnu..ja izbezumljena jer su svi hormoni u referentnim vrijednostima osima testosterona koji je blago povisen.. plakala sam danima i odlucila promjeniti doktora..
    On kaze sve suprotno od nje, uvede mi diane 35,koje sam i prije pila, sad ih trebam piti 6mj, pa cu vidjet sta se dogadja.. valjda cu na folikulometriju..
    Grozna sam jer sam nestrpljiva..
    Jel imala koja od cura slican problem, i kako je sve zavrsilo.. ja se raspisala,sorry na predugom postu..😊

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Raštika

    Upravo prijavljujem pocetak menge, dan ranije. A sta ces. 🤷🏼‍♂️🥺 nema predaje. 💪🏼

     Tako je i meni prošli mjesec uranila. Kako sam čitala, meni se isto činilo da si trudna.
    U koje doba dana piškite LH trakice? Ja bih po računici trebala O imati sutra ili prekosutra. Piškim ujutro i druga crta slaba, slaba. Piškim navečer i makar i dalje preslaba za ovo doba ciklusa, dosta intenzivnija nego jutarnja trakica. 
    Inače osjetim bolove i sluz je tu ali trakice zasad ne pokazuju nešto. Jedino ako naglo potamne ovih dana

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala probleme sa kilažom i nisu mi dijagnosticirali PCOS ali sam imala problema sa dlačicama i aknama i pretrage prije 15 godina pokazale visok prolaktin, nizak progesteron itd. Pila Diane 35 i prvi put dva mjeseca nakon što sam prestala uzimati ostanem trudna. S drugim djetetom ista stvar. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Miša mu Raštika, za tebe sam ovaj puta bas bila sigurna da si t…..vjerujem da si se razocarala kao i sve mi svaki puta kada dođe ta glupa m😤😤, ali ovaj mjesec slijedi nova nada i novi pokušaji

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Aaaa Raštika 😢😢 ma brzo će menga otići, a onda opet akcija 😁 nema toga što ti ne možeš, zato samo glavi gore i udri dalje 💪💪🙏🙏😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Tinika, meni nakon 2 dana prestanka Duphastona stigla, ali tad sam imala i biokemijsku trudnoću 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Katarina1990

    Tinika, meni nakon 2 dana prestanka Duphastona stigla, ali tad sam imala i biokemijsku trudnoću 😏


    Meni 4 dana proslo od prestanka i jos nista, a radimo na bebacu.pa ne znam dal je pametno radit test,posto mi i kasni 1 dan al mslm da je to zbog dufastona?;:/

    [lilypie.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Kod mene danas 21.dc, vec treci dan imam menstrualne bolove, lagane i lagane bolove u donjem dijelu leđa, vise kao pritisak…..mislim da bi m mogla uraniti, a ovaj mjesec smo bas pokrili o i bas sam velike nade gajila😖😖

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Obicno PMS traje 10 dana, e al nikad ne znas ,nada umire posljednja, nadam se da ti nece stici nego da ces ugledati +

    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Mika a mozda je to to! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.