Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Tina sad redovno testiraj svaki dan ako imas trakica,kad počne tamniti testiraj 2 puta na dan,gledaj da otprilike u isto vrijeme testiras dok ne uhvatis pik,tj dok ti testna ne bude ista ili tamnija od kontrolne. Sretno i drzim fige da uhvatite pik 🤞🤞🤞

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    bebalove

    Cure drage suvišno je da ista kazem sem zelim svima vama a i sebi da napokon ugledamo ➕
    Ja sam jos u neizvjesnosti.Simptoma za M.jos nema a kasni mi vec 3 dan.
    Sem mucnine,temp.koja varira 37.-37.1 i malo vrtoglavice nemam ostalih nikakvih simp.
    Dosta osoba me je pitalo da li mi koja hrana smeta ili mi se traži ali od toga nemam nista,dosta sam citala ovdje da je kao znak tr bio i promjena na grudima.Ni to nemam sem osjećam da su malo zategnute nisu mlitave kao prije 😂
    Mene gore ubise psihicki ovi simptomi jer ne znam na cemu sam,jučer rađen test koji je bio neg.Sutra se bojim uraditi ponovo da nebi opet bio -
    A najgore od svega je sto sam skoro dosla u drugu državu i jos nisam našla ginekologa radi jezika,pa moram cekat i to kada ce mm.dobiti slobodno da ide samnom.
    😞😞😞😞😞😞


    Gdje si ti sada u kojoj si državi ako nije tajna 🤗 ja sam se isto udala u drugu drzavu. 

    [lilypie.com]

  • Tina26917

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bokić cure.. Imam pitance.. Dali je moguće da sam trudna a svi testovi su mi negativni? I dolazi mi M, samo par dana zakasni.. I ne traje tako dugo kao inače (u pitanju je samo jedna M) a imam bolove u trbuhu i mućnine kratke… :) 

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Tina… Vadi betu pa ces znati odgovor :) stiskam sakice, da ces bit pozitivno iznenadjena 😁👍

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar bebalove

    bebalove

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    ena0206

    bebalove

    Cure drage suvišno je da ista kazem sem zelim svima vama a i sebi da napokon ugledamo ➕
    Ja sam jos u neizvjesnosti.Simptoma za M.jos nema a kasni mi vec 3 dan.
    Sem mucnine,temp.koja varira 37.-37.1 i malo vrtoglavice nemam ostalih nikakvih simp.
    Dosta osoba me je pitalo da li mi koja hrana smeta ili mi se traži ali od toga nemam nista,dosta sam citala ovdje da je kao znak tr bio i promjena na grudima.Ni to nemam sem osjećam da su malo zategnute nisu mlitave kao prije 😂
    Mene gore ubise psihicki ovi simptomi jer ne znam na cemu sam,jučer rađen test koji je bio neg.Sutra se bojim uraditi ponovo da nebi opet bio -
    A najgore od svega je sto sam skoro dosla u drugu državu i jos nisam našla ginekologa radi jezika,pa moram cekat i to kada ce mm.dobiti slobodno da ide samnom.
    😞😞😞😞😞😞

    Gdje si ti sada u kojoj si državi ako nije tajna 🤗 ja sam se isto udala u drugu drzavu.


    U Sloveniji :)

  • Tina26917

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Lusy1990

    Tina… Vadi betu pa ces znati odgovor :) stiskam sakice, da ces bit pozitivno iznenadjena 😁👍


    A M treba doći za par dana.. Točnije, za 6 dana.. A ja upravo radila test.. Jel možda i prerano da se to na testu vidi? Ispričavam se ako su možda malo glupa/neobična pitanja, ovo bi mi bila prva trudnoća pa ne znam kako to ide :/ ..  Hvala ti puno na pomoći :)😊😊

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Tina26917

    Lusy1990

    Tina… Vadi betu pa ces znati odgovor :) stiskam sakice, da ces bit pozitivno iznenadjena 😁👍

    A M treba doći za par dana.. Točnije, za 6 dana.. A ja upravo radila test.. Jel možda i prerano da se to na testu vidi? Ispričavam se ako su možda malo glupa/neobična pitanja, ovo bi mi bila prva trudnoća pa ne znam kako to ide :/ .. Hvala ti puno na pomoći :)😊😊


    Prerano je,cekaj do dana kad treba doci M..a najbolje da se strpis dok ne zakasni. Sretno 🤞🤞

  • Tina26917

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Problem je u tome da sam jako nestrpljiva i već evo dva tri mjeseca konstantno radim testove a M dođe.. A imam onaj neki osjećaj.. Ili tako jako želim bebu pa sam si samo umislila  sve te simptome😥 najbolje je ne nadati se pa će biti
    😋

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Tina26917

    Problem je u tome da sam jako nestrpljiva i već evo dva tri mjeseca konstantno radim testove a M dođe.. A imam onaj neki osjećaj.. Ili tako jako želim bebu pa sam si samo umislila sve te simptome😥 najbolje je ne nadati se pa će biti
    😋


    I ja sam takva iz mjeseca u mjesec..sad cekam jos 6-7 dana 

  • Tina26917

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Reni

    Tina26917

    Problem je u tome da sam jako nestrpljiva i već evo dva tri mjeseca konstantno radim testove a M dođe.. A imam onaj neki osjećaj.. Ili tako jako želim bebu pa sam si samo umislila sve te simptome😥 najbolje je ne nadati se pa će biti
    😋

    I ja sam takva iz mjeseca u mjesec..sad cekam jos 6-7 dana


    Nadajmo seee ➕➕😊
    Držim fige, sretno :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.