Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Ti srijedu ja pobedjeljak za 7 dana 👍👍👍
    Vas onda nas tri dijelimo iz svake klinike iskustva👍

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Dobro dosla Martina! 

    🍀 🍀 🍀 Pusti ti Marinu sta prica.  Ona je vec trudna samo da crtica jos malo se pojaca.. A i ja sam samo jos to ne znam….
    🙃 🤭 Ma kakva klinika Necemo mi nidje! 
    👯‍♀️ 🤣🤣🤣🤣🤣…   

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Od sad vjerujem da sam trudna dok ne dobijem.    Testovi me ne zanimaju… Marina i tvoj je jos rano. Cekaaaajj maloooo! 

    🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Martina sretno….! Jel to prvi put ides?…. Ja imam termin 17.2.  A sve se nadam to izbjeći
    🙃 🤭 😂 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Rita 36 ti si ful pozitivna cura i zato ti drzim fige👍👍👌👌👌👌

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Rita 36 ti si ful pozitivna cura i zato ti drzim fige👍👍👌👌👌👌


    I jaaa tebiii….. Moramo se nadat jer drugacije nam nece ni klinika pomoc…. Tako daaa samo pozitivno.    Rekla sam muzu da hocu uskoro da krecimo cijeli stan… Sve fino se ponasat kao da beba stize… I stici ce! Samo jos da prestanem pusit 
    🙃 
    😂😂😂😂 Zelim nam srecu svima! 🍀 🍀 🍀 🍀 

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Rita36

    Marinalin

    Rita 36 ti si ful pozitivna cura i zato ti drzim fige👍👍👌👌👌👌

    I jaaa tebiii….. Moramo se nadat jer drugacije nam nece ni klinika pomoc…. Tako daaa samo pozitivno.  Rekla sam muzu da hocu uskoro da krecimo cijeli stan… Sve fino se ponasat kao da beba stize… I stici ce! Samo jos da prestanem pusit
    🙃
    😂😂😂😂 Zelim nam srecu svima! 🍀 🍀 🍀 🍀


    I da… Ne zezam ti si Trudna!!! Ja nisam nikad imala ni blijedu crtu ma koliko test stajao…. Cekaj jos koji dan pa uradi….

    🍀 🍀 🍀 🍀 

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Rita36

    Marinalin

    Rita 36 ti si ful pozitivna cura i zato ti drzim fige👍👍👌👌👌👌

    I jaaa tebiii….. Moramo se nadat jer drugacije nam nece ni klinika pomoc…. Tako daaa samo pozitivno.  Rekla sam muzu da hocu uskoro da krecimo cijeli stan… Sve fino se ponasat kao da beba stize… I stici ce! Samo jos da prestanem pusit
    🙃
    😂😂😂😂 Zelim nam srecu svima! 🍀 🍀 🍀 🍀


    I ja pušim. mm prestao, a valjda ću i ja. Idem iza posla kupit sok od cikle, jedem svaki dan bademe i orahe ono mic po mic ubacujem te neke dobre stvari :D ne mogu sve od jednom. haha. pijem folnu i od sutra idem na plivanje jer me leđa od sjedalačkog posla rasturaju ne mogu zadnjih par dana spavati. pa računam, hajd da beba kad odluči doći - dođe u najbolje stanje u buši :D

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Rita36

    Ja se prijavljujem za cekanje 4-5.2… Od 7.dv odnosi svaki drugi dan i necemo prestat.. … Mislim da je to dosta i iako imam temrin u klinici nekako se i ovaj mjesec nadam jako.. Stalno sam napuhana i jajnici rade cijelo vrijeme ne samo u vrijeme ovulacije par put na dan ih osjecam ovaj ciklus svaki dan il sam nahladila il se nesto“ fino kuha tamo”😂 😂


    Kod mene je identicno, osjecam skoro cijelo vrijeme jajnike, pogotovo lijevi, napuhnuta sam, a cice me bole za poludit vec unazad 5 dana. Tako mi dosad nikad nije bilo, ali mozda i umisljam od prevelike zelje, tko ce ga znat. Vidjet cu u petak hoce li doci ili ne, nadam se da nece.
    Cure bilo bi super da obadvije otkazete termin, drzim fige da i tako bude 🙏🙂😃!!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    more2309

    Rita36

    Ja se prijavljujem za cekanje 4-5.2… Od 7.dv odnosi svaki drugi dan i necemo prestat.. … Mislim da je to dosta i iako imam temrin u klinici nekako se i ovaj mjesec nadam jako.. Stalno sam napuhana i jajnici rade cijelo vrijeme ne samo u vrijeme ovulacije par put na dan ih osjecam ovaj ciklus svaki dan il sam nahladila il se nesto“ fino kuha tamo”😂 😂

    Kod mene je identicno, osjecam skoro cijelo vrijeme jajnike, pogotovo lijevi, napuhnuta sam, a cice me bole za poludit vec unazad 5 dana. Tako mi dosad nikad nije bilo, ali mozda i umisljam od prevelike zelje, tko ce ga znat. Vidjet cu u petak hoce li doci ili ne, nadam se da nece.
    Cure bilo bi super da obadvije otkazete termin, drzim fige da i tako bude 🙏🙂😃!!


    Hvalaaa draga i tebi zelim srecu… Meni cike ovaj ciklus nista… Zapravo vec treci cetvrti ciklus me ne bole uopce.     Al i popila sam neku terapiju 3mj kao pms frei…. Agnucaston… Doktorica dala na biljnoj bazi dobro za hormonsku sliku…. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.