Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Rita36

    more2309

    Rita36

    Ja se prijavljujem za cekanje 4-5.2… Od 7.dv odnosi svaki drugi dan i necemo prestat.. … Mislim da je to dosta i iako imam temrin u klinici nekako se i ovaj mjesec nadam jako.. Stalno sam napuhana i jajnici rade cijelo vrijeme ne samo u vrijeme ovulacije par put na dan ih osjecam ovaj ciklus svaki dan il sam nahladila il se nesto“ fino kuha tamo”😂 😂

    Kod mene je identicno, osjecam skoro cijelo vrijeme jajnike, pogotovo lijevi, napuhnuta sam, a cice me bole za poludit vec unazad 5 dana. Tako mi dosad nikad nije bilo, ali mozda i umisljam od prevelike zelje, tko ce ga znat. Vidjet cu u petak hoce li doci ili ne, nadam se da nece.
    Cure bilo bi super da obadvije otkazete termin, drzim fige da i tako bude 🙏🙂😃!!

    Hvalaaa draga i tebi zelim srecu… Meni cike ovaj ciklus nista… Zapravo vec treci cetvrti ciklus me ne bole uopce.  Al i popila sam neku terapiju 3mj kao pms frei…. Agnucaston… Doktorica dala na biljnoj bazi dobro za hormonsku sliku….


    Hvala draga 😘, mene svaki ciklus bole, ali nikad ne pocnu tako rano, budemo vidjeli. Kolege ce mislit da sam luda, svako malo ih primam da vidim di me bole, jel se pojacava bol i tako cjelovit samopregled napravim 😆😆😆.

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    more2309

    Rita36

    more2309

    Rita36

    Ja se prijavljujem za cekanje 4-5.2… Od 7.dv odnosi svaki drugi dan i necemo prestat.. … Mislim da je to dosta i iako imam temrin u klinici nekako se i ovaj mjesec nadam jako.. Stalno sam napuhana i jajnici rade cijelo vrijeme ne samo u vrijeme ovulacije par put na dan ih osjecam ovaj ciklus svaki dan il sam nahladila il se nesto“ fino kuha tamo”😂 😂

    Kod mene je identicno, osjecam skoro cijelo vrijeme jajnike, pogotovo lijevi, napuhnuta sam, a cice me bole za poludit vec unazad 5 dana. Tako mi dosad nikad nije bilo, ali mozda i umisljam od prevelike zelje, tko ce ga znat. Vidjet cu u petak hoce li doci ili ne, nadam se da nece.
    Cure bilo bi super da obadvije otkazete termin, drzim fige da i tako bude 🙏🙂😃!!

    Hvalaaa draga i tebi zelim srecu… Meni cike ovaj ciklus nista… Zapravo vec treci cetvrti ciklus me ne bole uopce. Al i popila sam neku terapiju 3mj kao pms frei…. Agnucaston… Doktorica dala na biljnoj bazi dobro za hormonsku sliku….

    Hvala draga 😘, mene svaki ciklus bole, ali nikad ne pocnu tako rano, budemo vidjeli. Kolege ce mislit da sam luda, svako malo ih primam da vidim di me bole, jel se pojacava bol i tako cjelovit samopregled napravim 😆😆😆.


    Ako su kolege muške nista ne brini ne smeta im 
    🙃 
    😂 😂 Ma ja ih vise ne mucim al cesto provjeravam boju bradavice trebaju potamnit ako si trudan
    🙃 🤭 😂 Dodje na isto… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Rita36

    Dobro dosla Martina!

    🍀 🍀 🍀 Pusti ti Marinu sta prica. Ona je vec trudna samo da crtica jos malo se pojaca.. A i ja sam samo jos to ne znam….
    🙃 🤭 Ma kakva klinika Necemo mi nidje!
    👯‍♀️ 🤣🤣🤣🤣🤣…


    Hhhh 👍👍👍

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Rita36

    Martina sretno….! Jel to prvi put ides?…. Ja imam termin 17.2. A sve se nadam to izbjeći
    🙃 🤭 😂


    Bila sam prvi put 9.1.2020 na onom prvom putu kao konzultacije. Sad smo radili stimulirani u prirodnom ciklusu. Pa zato imam kontrolu u srijedu jer je 14 dana od Ovulacije. 

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Di ste zene? Nisam vas citala neko vrijeme pa ne znam ima li plusica?? Nadam se da ima. 🤞🤞
    Ja nemam bas dobre vijesti, imala sam prosli tjedan prvu kontrolu nakon Letza, napravljeni su mi svi moguci brisevi, ultrazvuk i papa. Na uzv mi je vidjela tri mioma i jedan polip u maternici ali kaze da su smjesteni dalje od sluznice pa ne sprjecavaju zacece. Dala mi je rok od dva ciklusa da vidimo hoce li otici s mengom. Al ono najgore slijedi… Stigli su mi nalazi briseva za dva dana i potvrdjeno mi je da i dalje imam hpv, ostalo je sve cisto. Sad cekamo jos nalaz pape ali rekla je gin da cemo sad morat pojacat kontrolei cekat da hpv krene radit neko sranje pa tek onda reagirat. Druge nema. Ima li netko slicna iskustva? 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Bok cure,prije dva dana sam vam se javila zbog smedjeg iscjetka.imala sam dva dana i sad je prestalo.sad imam sve bolove kao menstrualne al trebam dobiti tek oko 04.02.vec pokusavamo godinu dana i dosad mi je svaki ciklus bio redovit,oko 28 dana.i sad ovaj 10 dana prije,i jos uz to smedji iscjedak..🤔dali postoji mogucnost da sam trudna iako imam bolove kao da cu svaki trenutak dobiti?jeli imao neko isti slucaj??🤔

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Luna55

    Bok cure,prije dva dana sam vam se javila zbog smedjeg iscjetka.imala sam dva dana i sad je prestalo.sad imam sve bolove kao menstrualne al trebam dobiti tek oko 04.02.vec pokusavamo godinu dana i dosad mi je svaki ciklus bio redovit,oko 28 dana.i sad ovaj 10 dana prije,i jos uz to smedji iscjedak..🤔dali postoji mogucnost da sam trudna iako imam bolove kao da cu svaki trenutak dobiti?jeli imao neko isti slucaj??🤔


    Ako ti je trajalo 2 dana onda nije M nego implantacijsko krvarenje. a budući da trebaš dobiti 4.2. mislim da je to odličan znak i da se T dešava :D 
    Meni je na 12DPO bilo smeđarenja samo kroz dan, jučer i danas ništa. danas trebam dobiti. Niš me ne boli. 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Luna55

    Bok cure,prije dva dana sam vam se javila zbog smedjeg iscjetka.imala sam dva dana i sad je prestalo.sad imam sve bolove kao menstrualne al trebam dobiti tek oko 04.02.vec pokusavamo godinu dana i dosad mi je svaki ciklus bio redovit,oko 28 dana.i sad ovaj 10 dana prije,i jos uz to smedji iscjedak..🤔dali postoji mogucnost da sam trudna iako imam bolove kao da cu svaki trenutak dobiti?jeli imao neko isti slucaj??🤔

    Ako ti je trajalo 2 dana onda nije M nego implantacijsko krvarenje. a budući da trebaš dobiti 4.2. mislim da je to odličan znak i da se T dešava :D
    Meni je na 12DPO bilo smeđarenja samo kroz dan, jučer i danas ništa. danas trebam dobiti. Niš me ne boli.


    Joj nadam se da je to.🤗jesi ti imala bolove?

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Luna55

    LeLa2807

    Luna55

    Bok cure,prije dva dana sam vam se javila zbog smedjeg iscjetka.imala sam dva dana i sad je prestalo.sad imam sve bolove kao menstrualne al trebam dobiti tek oko 04.02.vec pokusavamo godinu dana i dosad mi je svaki ciklus bio redovit,oko 28 dana.i sad ovaj 10 dana prije,i jos uz to smedji iscjedak..🤔dali postoji mogucnost da sam trudna iako imam bolove kao da cu svaki trenutak dobiti?jeli imao neko isti slucaj??🤔

    Ako ti je trajalo 2 dana onda nije M nego implantacijsko krvarenje. a budući da trebaš dobiti 4.2. mislim da je to odličan znak i da se T dešava :D
    Meni je na 12DPO bilo smeđarenja samo kroz dan, jučer i danas ništa. danas trebam dobiti. Niš me ne boli.

    Joj nadam se da je to.🤗jesi ti imala bolove?


    Taj dan jesam i bila uvjerena da ću dobiti. Jučer neke lagane, danas više ne. Tj ja sam bila uvjerena u subotu da sam kao fol dobila pa ništa. ne znam ni sama. iskreno razmišljam da mi nije vrkuta zeznula ciklus xD Vidjet ću sutra hoće li doći.

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Luna55

    LeLa2807

    Luna55

    Bok cure,prije dva dana sam vam se javila zbog smedjeg iscjetka.imala sam dva dana i sad je prestalo.sad imam sve bolove kao menstrualne al trebam dobiti tek oko 04.02.vec pokusavamo godinu dana i dosad mi je svaki ciklus bio redovit,oko 28 dana.i sad ovaj 10 dana prije,i jos uz to smedji iscjedak..🤔dali postoji mogucnost da sam trudna iako imam bolove kao da cu svaki trenutak dobiti?jeli imao neko isti slucaj??🤔

    Ako ti je trajalo 2 dana onda nije M nego implantacijsko krvarenje. a budući da trebaš dobiti 4.2. mislim da je to odličan znak i da se T dešava :D
    Meni je na 12DPO bilo smeđarenja samo kroz dan, jučer i danas ništa. danas trebam dobiti. Niš me ne boli.

    Joj nadam se da je to.🤗jesi ti imala bolove?

    Taj dan jesam i bila uvjerena da ću dobiti. Jučer neke lagane, danas više ne. Tj ja sam bila uvjerena u subotu da sam kao fol dobila pa ništa. ne znam ni sama. iskreno razmišljam da mi nije vrkuta zeznula ciklus xD Vidjet ću sutra hoće li doći.


    Pa da,meni je bas cudno jer mi je dosad svaki mjesec bila redovita i sad odjednom smedji iscjedak i bolovi 10 dana prije menge😊nadam se da i mene i tebe ceka plusic..😉

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.