Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Joj da mislim da sam ga prerano napravila
    Jbt jos nije mozda do implantacije ni doslo😂😂😂
    Ajme zamisli civjece da obje otkazemo termin😂😂😂😂😂😂


    Bas bi bilo to super….. 
    🙃 🤭 😂 😂 😂 Sretno draga bar sa jedna otkaze ak ne mozemo obje…. Nadam see… Test si rano radila… Polako…  
    🍀🍀🍀🍀

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Rita36

    Marinalin

    Joj da mislim da sam ga prerano napravila
    Jbt jos nije mozda do implantacije ni doslo😂😂😂
    Ajme zamisli civjece da obje otkazemo termin😂😂😂😂😂😂

    Bas bi bilo to super…..
    🙃 🤭 😂 😂 😂 Sretno draga bar sa jedna otkaze ak ne mozemo obje…. Nadam see… Test si rano radila… Polako…
    🍀🍀🍀🍀


    Marina kako je danas? Ja sve osjecam u jajncima neke kako zmarce  (sto inace nisam nikad imala) i et htjela il ne nadam se ovaj ciklus jakooo.  A rekla sam da necu vise… Al evo 9 dana prije ja vec luda
    🙃 

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Tufniceeeeee,,,,,kako si????kakvo je kod tebe stanje??cure ostale,gdje su ti testici???🤗🤗🤗🤗💞

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Hej cure, ja bih danas trebala dobiti M. U subotu sam imala malo smeđarenja, jučer ništa. Kako sam počela sa vrkutom od O nekako mislim možda je ona nešto poremetila. Tek maloprije sam počela imati grčeve tako da se stvarno nadam da će najkasnije sutra doći da mi ne poremeti budući ciklus :D 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    [ibb.co] [ibb.co]
    Rita 36 evo jucer nema sjene 
    Danas neka sjena nakon 10min.
    Al nemogu vjerovat testu jer je od 5miu pa kazu cure da budu lazne sjene😱
    Inace nista posebno,iscjedak mlijecni od O,sise teske ,nisam 2 dana bila na wc i to je to
    Vidit cu sutra ujutro s testom od 10miu

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    LeLa2807

    Lei_Be

    Pozdrav, nova sam na ovoj temi, ne znam gdje više pitati 😖
    Je li koja od vas uzimala Clomifen od 3 do 7. dana ciklusa i onda Utrogest od 17 do 26. DC?
    Sad mi je prvi ciklus da to uzimam i ubija me čekanje.. ako ima netko slična iskustva, koliko nakon zadnje tablete Utorgesta ste dobile M?
    Meni je doktorica rekla ako ne dobijem 2 dana nakon zadnje tablete, nek napravim test, ja ga napravila i nisam sigurna u rezultat, ima kao neka sijena ali ne mogu se pouzdati u to jer je bilo već previše razočaranja…
    Sad mi je 29. DC, a inače su mi ciklusi od 33 - 40 dana, kako kad..

    Imas posebnu temu klomifen.
    Ja ne znam nista o tome…sretno :)

    Znam, vidjela sam, nije aktivna tema.
    Pročitala sam sve što su žene pisale o tome, ali nitko nije ni spomenuo ovo što mene zanima. U biti je moje pitanje više usmjereno za taj Utrogest, nego za Clomifen :)


    Ja sam pila od 4 do 9 dana Klomifen i onda od od 15 do 29 dana Progesteron(to je isto) receno mi je ako drugi dan od popijene zadnje tablete ne dobim M da uradim test. Ako bude negativan da pricekam jos 7 dana i ponovim test. Ako i tada bude negativan a M nema da se javim ginekologici a ako bude pozitivan da se isto javim. Nadam se da sam pomogla. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Luna55

    Bok cure, u ozujku pocinjem terapiju sa klomifenom. Ima netko da je to vec prosao i kakvi su bili rezultati?😀


    Sretno. Meni je ovo treci ciklus. Uglavnom Ovulacije su se desile ali nije bilo uspjesno. Gle nekom pomogne odmah, nekom nikako a nekom nakon par mjeseci pijenja. Drzim 🤞 da ti upali.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Eto mene malo kod vas 🙈☺️😁 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    O Martinica❤️❤️
    Ja ovdje samo s Ritom 36 se cujem jer i ona ide u 2mj u kinderwunsch 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Marinalin

    O Martinica❤️❤️
    Ja ovdje samo s Ritom 36 se cujem jer i ona ide u 2mj u kinderwunsch 😂


    Aj super. Mozemo onda podijeliti iskustva. Ja sam u srijedu tamo. Vidit cemo kako dalje. Vjerojatno cemo pokusati sa inseminacijom u stimuliranom ciklusu za prvi put. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.