Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Nala33

    Rita88

    *i nikako da se primi*, izostavila sam rijec, sorry

    Nadam se da će se primiti ovaj mjesec. 💪💪 Ja dobila nalaze od briseva sve ok. Nalaz endometrija i protoka krvi sve uredno. Sad 6.2 imam termin za biologa i anesteziologa i onda oko 20. 2 počinjem s nekim tabletama a prva menga u trećem utz i pikanje. Nadam se da bude sve ok. Sve to pikanje à nemaš nikakve garancije da bu bilo šta plus kasnije ako ce se šta razviti i doći do transfera. Ali moram vjerovati da bude. Stvarno se nadam da će biti dobitni. Sve to pokušavanja u mjerenje umori.. Ali moramo naprijed.
    Kad (ne) očekujes vješticu?


    Nala nadam se da ce biti ipak nesto prije ivf, vjerujem jos da bi moglo bit pozitivno ,vidjet cemo 3.2 tad mi treba stic vjestica. Jel ti muz morao kakve pretrage proc osim naravno spermiograma?

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Ejjj cure veceras nakon seksa primjetila sam svijetlo smedji iscjedak na gacicama. Za mengu je jos rano. Trebam dobiti oko 5.2. Bil to mozda mogao biti neki rani znak trudnoce il se uzalud nadam?🤔

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • Pepika

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    Luna55

    Ejjj cure veceras nakon seksa primjetila sam svijetlo smedji iscjedak na gacicama. Za mengu je jos rano. Trebam dobiti oko 5.2. Bil to mozda mogao biti neki rani znak trudnoce il se uzalud nadam?🤔


    Mozda implantacija? Kad ti je bila O?  Ili mozda samo malo grublji seks pa puknula koja zilica

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Pepika

    Luna55

    Ejjj cure veceras nakon seksa primjetila sam svijetlo smedji iscjedak na gacicama. Za mengu je jos rano. Trebam dobiti oko 5.2. Bil to mozda mogao biti neki rani znak trudnoce il se uzalud nadam?🤔

    Mozda implantacija? Kad ti je bila O? Ili mozda samo malo grublji seks pa puknula koja zilica


    To sam se i ja ponadala😊 O mi je bila 18.01.

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Ja se prijavljujem za cekanje 4-5.2… Od 7.dv odnosi svaki drugi dan i necemo prestat.. … Mislim da je to dosta i iako imam temrin u klinici nekako se i ovaj mjesec nadam jako.. Stalno sam napuhana i jajnici rade cijelo vrijeme ne samo u vrijeme ovulacije par put na dan ih osjecam ovaj ciklus svaki dan il sam nahladila il se nesto“ fino kuha tamo”😂 😂 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Rita 36 tako i ja trebam sobit 1.2 i nadam se trudnoci iako imam 3.2 termin u kinderklinici😂
    Al jutros 8dpo radila test od 5 mIU i nema sjene nikakve.

  • Avatar Nala33

    Nala33

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Rita88

    Nala33

    Rita88

    *i nikako da se primi*, izostavila sam rijec, sorry

    Nadam se da će se primiti ovaj mjesec. 💪💪 Ja dobila nalaze od briseva sve ok. Nalaz endometrija i protoka krvi sve uredno. Sad 6.2 imam termin za biologa i anesteziologa i onda oko 20. 2 počinjem s nekim tabletama a prva menga u trećem utz i pikanje. Nadam se da bude sve ok. Sve to pikanje à nemaš nikakve garancije da bu bilo šta plus kasnije ako ce se šta razviti i doći do transfera. Ali moram vjerovati da bude. Stvarno se nadam da će biti dobitni. Sve to pokušavanja u mjerenje umori.. Ali moramo naprijed.
    Kad (ne) očekujes vješticu?

    Nala nadam se da ce biti ipak nesto prije ivf, vjerujem jos da bi moglo bit pozitivno ,vidjet cemo 3.2 tad mi treba stic vjestica. Jel ti muz morao kakve pretrage proc osim naravno spermiograma?


    Radio je spermiogram ali dublji kao, sa svim bakterijama i utz testisa.
    Nadam se za tebe 3.2 da ćeš javiti dobre vijesti 

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Rita 36 tako i ja trebam sobit 1.2 i nadam se trudnoci iako imam 3.2 termin u kinderklinici😂
    Al jutros 8dpo radila test od 5 mIU i nema sjene nikakve.


    Ranooo jeeee.   Necu ga radit dok ne kasne bar dva dana.    To sebi necu vise radit.. Volim se duze nadat… A ti taj test zaboravi i samo gledaj da ne dobijes…… Uf kako bi volila da obje sljedeci mj otkazmo termine u klinici.   

    🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Joj da mislim da sam ga prerano napravila
    Jbt jos nije mozda do implantacije ni doslo😂😂😂
    Ajme zamisli civjece da obje otkazemo termin😂😂😂😂😂😂

  • Nikol2109

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo da se javim nakon duzeg vremena, nakon uradjenog hormonskog profila dijagnosticiran dosta visok inzulin, trenutno sam na terapiji siofor 500mg 2xdnevno, od toga bi mi se trebale poceti javljati ovulacije smanjiti secer i jajnici proradit, na trakicu sam uhvatila pik jucer i pokrili smo, nekako se ne nadam a opet se nadam najboljem… Čekamo rezultate.. Ima li tko iskustva sa terapijom siofor/gluchophage?? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.