Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Luna55

    LeLa2807

    Luna55

    LeLa2807

    Luna55

    Bok cure,prije dva dana sam vam se javila zbog smedjeg iscjetka.imala sam dva dana i sad je prestalo.sad imam sve bolove kao menstrualne al trebam dobiti tek oko 04.02.vec pokusavamo godinu dana i dosad mi je svaki ciklus bio redovit,oko 28 dana.i sad ovaj 10 dana prije,i jos uz to smedji iscjedak..🤔dali postoji mogucnost da sam trudna iako imam bolove kao da cu svaki trenutak dobiti?jeli imao neko isti slucaj??🤔

    Ako ti je trajalo 2 dana onda nije M nego implantacijsko krvarenje. a budući da trebaš dobiti 4.2. mislim da je to odličan znak i da se T dešava :D
    Meni je na 12DPO bilo smeđarenja samo kroz dan, jučer i danas ništa. danas trebam dobiti. Niš me ne boli.

    Joj nadam se da je to.🤗jesi ti imala bolove?

    Taj dan jesam i bila uvjerena da ću dobiti. Jučer neke lagane, danas više ne. Tj ja sam bila uvjerena u subotu da sam kao fol dobila pa ništa. ne znam ni sama. iskreno razmišljam da mi nije vrkuta zeznula ciklus xD Vidjet ću sutra hoće li doći.

    Pa da,meni je bas cudno jer mi je dosad svaki mjesec bila redovita i sad odjednom smedji iscjedak i bolovi 10 dana prije menge😊nadam se da i mene i tebe ceka plusic..😉


    Hvala ti. Ne znam ja sam odustala od ideje ovog ciklusa jer čitam da neke cure baš predosjete, a ja ne mogu reći da se osjećam trudno. u svakom slučaju vidjet ćemo. sretno <3

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Rita36

    Martina sretno….! Jel to prvi put ides?…. Ja imam termin 17.2. A sve se nadam to izbjeći
    🙃 🤭 😂

    Bila sam prvi put 9.1.2020 na onom prvom putu kao konzultacije. Sad smo radili stimulirani u prirodnom ciklusu. Pa zato imam kontrolu u srijedu jer je 14 dana od Ovulacije.


    Stimulatorni u prirodnom ciklusu znaci sto??…. 

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Lei_Be

    LeLa2807

    Lei_Be

    Pozdrav, nova sam na ovoj temi, ne znam gdje više pitati 😖
    Je li koja od vas uzimala Clomifen od 3 do 7. dana ciklusa i onda Utrogest od 17 do 26. DC?
    Sad mi je prvi ciklus da to uzimam i ubija me čekanje.. ako ima netko slična iskustva, koliko nakon zadnje tablete Utorgesta ste dobile M?
    Meni je doktorica rekla ako ne dobijem 2 dana nakon zadnje tablete, nek napravim test, ja ga napravila i nisam sigurna u rezultat, ima kao neka sijena ali ne mogu se pouzdati u to jer je bilo već previše razočaranja…
    Sad mi je 29. DC, a inače su mi ciklusi od 33 - 40 dana, kako kad..

    Imas posebnu temu klomifen.
    Ja ne znam nista o tome…sretno :)

    Znam, vidjela sam, nije aktivna tema.
    Pročitala sam sve što su žene pisale o tome, ali nitko nije ni spomenuo ovo što mene zanima. U biti je moje pitanje više usmjereno za taj Utrogest, nego za Clomifen :)

    Ja sam pila od 4 do 9 dana Klomifen i onda od od 15 do 29 dana Progesteron(to je isto) receno mi je ako drugi dan od popijene zadnje tablete ne dobim M da uradim test. Ako bude negativan da pricekam jos 7 dana i ponovim test. Ako i tada bude negativan a M nema da se javim ginekologici a ako bude pozitivan da se isto javim. Nadam se da sam pomogla.


    Jesi, hvala ti 😊
    Ja sam zadnju tabletu progesterona popila prošli utorak 21.01., danas mi je 32 DC i još nisam dobila 😊
    Pričekat ću još par dana pa ako ne dobijem, opet napravit test..
    Jel tebi pomogao klomifen?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Lilo23

    LeLa2807

    Luna55

    LeLa2807

    Luna55

    LeLa2807

    Luna55

    Bok cure,prije dva dana sam vam se javila zbog smedjeg iscjetka.imala sam dva dana i sad je prestalo.sad imam sve bolove kao menstrualne al trebam dobiti tek oko 04.02.vec pokusavamo godinu dana i dosad mi je svaki ciklus bio redovit,oko 28 dana.i sad ovaj 10 dana prije,i jos uz to smedji iscjedak..🤔dali postoji mogucnost da sam trudna iako imam bolove kao da cu svaki trenutak dobiti?jeli imao neko isti slucaj??🤔

    Ako ti je trajalo 2 dana onda nije M nego implantacijsko krvarenje. a budući da trebaš dobiti 4.2. mislim da je to odličan znak i da se T dešava :D
    Meni je na 12DPO bilo smeđarenja samo kroz dan, jučer i danas ništa. danas trebam dobiti. Niš me ne boli.

    Joj nadam se da je to.🤗jesi ti imala bolove?

    Taj dan jesam i bila uvjerena da ću dobiti. Jučer neke lagane, danas više ne. Tj ja sam bila uvjerena u subotu da sam kao fol dobila pa ništa. ne znam ni sama. iskreno razmišljam da mi nije vrkuta zeznula ciklus xD Vidjet ću sutra hoće li doći.

    Pa da,meni je bas cudno jer mi je dosad svaki mjesec bila redovita i sad odjednom smedji iscjedak i bolovi 10 dana prije menge😊nadam se da i mene i tebe ceka plusic..😉

    Hvala ti. Ne znam ja sam odustala od ideje ovog ciklusa jer čitam da neke cure baš predosjete, a ja ne mogu reći da se osjećam trudno. u svakom slučaju vidjet ćemo. sretno &amp;lt;3

    Nemoj odustajat nas mozda osjecaj i vara a ima i masa zena koje se uopce nisu ni nadale ni osjecale trudno pa su bile. Ima nade sve dok menga ne krene 🤞🏻😄


    hahaha, a nemam pojma, ali hvala ti. :D <3

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, danas cijeli dan imam bolove u lijevom jajniku kao da trebam dobit, ovulacija je bila oko 21.1., a ne bi trebala dobit 4.2. Imam bijeli iscjedak, grudi mi nisu bolne, a prosli ciklus kad je bila biokemijska odmah nakon ovulacije postale su bolne i za broj vece. Citam vas svaki dan i nadam se da cemo sto prije vidjeti ➕ ja ne mogu docekat 4.2. pa ako ne dode tek cu onda napravit test, ranije ne mislim radit da se ne bi opet razocarala 

  • sunce123

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozz curke, nova sam ovdje, zanima me da li je koja koristila macinu travu? Mm i ja duze vrijeme radimo na bebi, kod.mene zastopan desni jajovod i policistican desni jajnik…

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Hej ja od 9mj pijem
    I sad sam evo prestala prije 7 dana
    Malo pauze😂
    Od 9mj radimo na bebi i nista.
    Inace macin caj sam pila do ovulacije i onda pauza do M

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Inace imam 36 god muz 34 i nemamo djece
    Pocinjemo pretrage 3.2
    Inace ultrazvuk obavila i sve ok.

  • sunce123

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Inace imam 36 god muz 34 i nemamo djece
    Pocinjemo pretrage 3.2
    Inace ultrazvuk obavila i sve ok.


    Mm 37 ja 29, ciklusi su mi uredni, nekad kasni par dana nekad dode ranije…meni na uzv sve uredno, dok nisam obavila hsg..

  • Deleted user

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdjee pa bi mi dobro došla pomoć te savjeti, ovako zadnji dan menstruacije bio je 24. U petak te je onda dečko svršio u mene… I danas isto dan prije O, e sad da li je moguće da ostanem trudna? Hvala. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.