Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Dal netko ima iskustva sa duphastonom..preporucio mi je lijecnik zbog niskog progesterona da pijem ovaj ciklus od 16 dc 10 dana po 2 tablete..ali posto ja imam kasnije ovulaciju dal ce to smetati i prekinuti ovulaciju?


    Meni nije smetalo.Isto sam pila od 16 dc do 25dc ali meni je ovulacija uvijek bila poslije 25dc ..evo me sad u 13 tt.I

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Bubi,
    Evo…napokon u srijedu idem na punkciju !!!! Napokon ! Imam navodno puno folikula, nadam se da ce od svih tih se naci jedan ili dva dobra i kvalitetna embrija !!!
    kako si ti???

    Elvira,
    Navodno se Duphastone ne bi trebao koristiti prije O…ali kako kod koga, vidis Suzi nije, a nekome moze to omesti O.

    Suza, kako si ti??'Vec 13 tt????

    [lilypie.com]

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    mono1111

    Bubi,
    Evo…napokon u srijedu idem na punkciju !!!! Napokon ! Imam navodno puno folikula, nadam se da ce od svih tih se naci jedan ili dva dobra i kvalitetna embrija !!!
    kako si ti???

    Elvira,
    Navodno se Duphastone ne bi trebao koristiti prije O…ali kako kod koga, vidis Suzi nije, a nekome moze to omesti O.

    Suza, kako si ti??'Vec 13 tt????


    Mona super sam,s bebom hvala Bogu sve ok…da vec 13 tt leti vrijeme ko ludo.Pratim vas svaki dan,i tebi drzim fige da sve prodje ok i da konacno uspijes:-) :-)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    suza4

    mono1111

    Bubi,
    Evo…napokon u srijedu idem na punkciju !!!! Napokon ! Imam navodno puno folikula, nadam se da ce od svih tih se naci jedan ili dva dobra i kvalitetna embrija !!!
    kako si ti???

    Elvira,
    Navodno se Duphastone ne bi trebao koristiti prije O…ali kako kod koga, vidis Suzi nije, a nekome moze to omesti O.

    Suza, kako si ti??'Vec 13 tt????

    Mona super sam,s bebom hvala Bogu sve ok…da vec 13 tt leti vrijeme ko ludo.Pratim vas svaki dan,i tebi drzim fige da sve prodje ok i da konacno uspijes:-) :-)


    Hvalaa !
    Sretnooooo i tebiii ! Koliko sam skuzila ovo je tebi drugo dijete :))
    Uzivajjjj!

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Hmm..sada nisam pametna sta napraviti..rekao je da ako ne pomogne duphaston da idemo sa klomifenom..pa sad piti cu kako je rekao pa sta bude bude..suza vrijeme stvarno leti..kao da je bilo jucer kad si rekla za plusic :)
    Mono kako si ti?

    [lilypie.com]

  • Avatar Bubi555

    Bubi555

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    mono1111

    Bubi,
    Evo…napokon u srijedu idem na punkciju !!!! Napokon ! Imam navodno puno folikula, nadam se da ce od svih tih se naci jedan ili dva dobra i kvalitetna embrija !!!
    kako si ti???

    Elvira,
    Navodno se Duphastone ne bi trebao koristiti prije O…ali kako kod koga, vidis Suzi nije, a nekome moze to omesti O.

    Suza, kako si ti??'Vec 13 tt????


    U srijedu??? :) :) Super!! Naći će se, nego što! Baš sam sretna zbog tebe, vjerujem da će sve biti dobro… Onda se čeka nekoliko dana, jelda? Pa ćemo taman zajedno odbrojavati… :)

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    pozdrav svima,
    klokanicu pratim vec godinama, a sad sam se tek registrirala jer zelimo jos jednu bebu. imamo vec curicu od dvije godine i zapravo od kad se rodila razmisljamo o jos jednoj bebi ali uvijek nesto “iskrsne” i vjecito nesto cekamo. sad smo odlucili da ne cekamo vise nista osim plusica na testu :)

    vjesticu ocekujem ovih dana, a također sam 28.06. narucena kod gin., pa cemo vidjeti sto ce doci prije :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Mono tek sad vidim da si napisala..drzim fige sutra i sretno :)) onda zajedno odbrojavamo 10 ili 14 dana koliko treba :))
    Jane sretno i tebi :)) da cim prije vidis plusic

    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Mono sretno sutra!!!! Drzim fige  da sve bude u naaajboljem redu😘😘😘😘😘

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar wannababysomuch

    wannababysomuch

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Mono draga.. drzim ti fige.. samo hrabro.. 😚😚

    The desire to have a child never goes away. It grows,makes us to fight for our Precious gift from heaven.
    14.06.2015. M

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.