Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • riri5

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Nakon šest mjeseci pokusavanja mi cemo ipak otici iako oni kazu godina dana ali nezelim toliko cekati,tako da idemo

  • Leola

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Da, O je najbolje pratiti trakicama. Bubi, kako si ju pratila do sada? Ja ju nisam uspjela pratiti po plodnoj sluzi i po bazalnoj temp. 

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Zdravo zene nisam odavno pisala:) ….cekam mens.trebala bi 25 tako je prosli put bila sa kasnjenjem  od 5 dana..ja se nadam da nece doci…jer me grudi bole evo vec7 dana….ipak me ubi to cekanje.Pa sam htjela da v idim da li vi ista znate ili je neka imala iskustva sa sodom bikarbonom kao moze potvrditi trudnoci i prije testa …pa reko da probam…Sta vi mislite?…LP :*

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    mimica9113

    Zdravo zene nisam odavno pisala:) ….cekam mens.trebala bi 25 tako je prosli put bila sa kasnjenjem od 5 dana..ja se nadam da nece doci…jer me grudi bole evo vec7 dana….ipak me ubi to cekanje.Pa sam htjela da v idim da li vi ista znate ili je neka imala iskustva sa sodom bikarbonom kao moze potvrditi trudnoci i prije testa …pa reko da probam…Sta vi mislite?…LP :*


    Sumnjam, tj.ne znam za takve metode.
    Beta hcg iz krvi je najpouzdaniji pokazatelj pa eventualno to mozes izvaditi.
    Mislim mozes probati i te “ prirodne ” testove ali ne znaci da ce tocno pokazati bilo da je T u pitanju a bilo da nije.
    Sretno !

    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Ma znam da nije to bas pouzdano ali hajde reko da nije koja isprobala…Svacim se zene sluze hehhe…cekat cu pa vidjetcemo sta ce se desiti .Hvala ;)

  • danijela93

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    mimica9113

    Zdravo zene nisam odavno pisala:) ….cekam mens.trebala bi 25 tako je prosli put bila sa kasnjenjem od 5 dana..ja se nadam da nece doci…jer me grudi bole evo vec7 dana….ipak me ubi to cekanje.Pa sam htjela da v idim da li vi ista znate ili je neka imala iskustva sa sodom bikarbonom kao moze potvrditi trudnoci i prije testa …pa reko da probam…Sta vi mislite?…LP :*


    Pozdravv..
    Kako mislis sa sodom bikarbonom????  Prvi put cujem.
    :)

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Nesto sam citala na netu,a prvo sam to citala na jednoj stranici ,pa sam ja onda potrazila da vidim sta je to.Ukucajte i vi  nije na odmet procitati hehehhe )

  • Avatar Bubi555

    Bubi555

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Leola, ja sam do nedavno rijetko primjecivala plodnu sluz i onda sam shvatila da je to zato što pijem jako malo vode, ali baš jako malo što općenito nije zdravo pa kad sam povećala unos tekućine i pogotovo ovaj ciklus kad sam pila čaj od lista maline, baš ju lijepo uocim. :) prije sam koristila trakice, ali nisam nego jednom uspjela detektirati ovulaciju i to me izludivalo pa sam prestala, ali mislim da ću opet krenuti s tim jer me živo zanima zašto mi je ovulacija svaki put na drugačiji dan od plodne sluzi…  Ovaj put smo pokrili 2 dana prije sluzi, taj dan i 2 dana poslije pa ćemo vidjeti jer to ne znači da se nešto ulovio. Grudi me bole ima već par dana, a ne očekujem ju za 10 dana i po tome znam da je prošla ovulacija… Koliko se vi Leola trudite? 
    Mono, kako je kod tebe draga? Šaljem ti jedan virtualni zagrljaj! 

  • Avatar Bubi555

    Bubi555

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Leola, sad vidim da se trudite treći ciklus, kasno palim! Nadam se da nećeš dobiti sutra ni idućih puno mjeseci! Sretno! :)

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Dal netko ima iskustva sa duphastonom..preporucio mi je lijecnik zbog niskog progesterona da pijem ovaj ciklus od 16 dc 10 dana po 2 tablete..ali posto ja imam kasnije ovulaciju dal ce to smetati i prekinuti ovulaciju?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.