Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Stelle, neki poseban zdravstveni razlog zasto zelis da dodje ili? 

    Curke kako ste? Ima li trudnica? 
    Trudilice saljem virtualne hugice i nadam ss da ce sto prije se pojavit taj plusic! 

    Ja i moj beban sml dobro, jos malo pa ce 8mj, vrijemw leti ko ludo.. 
    Uskoro cu se pridruzit ponovo na iscekivanju, ne smijem jos zbog carskog ali proci ce to brzo.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ivcy1306

    Stelle, neki poseban zdravstveni razlog zasto zelis da dodje ili?

    Curke kako ste? Ima li trudnica?
    Trudilice saljem virtualne hugice i nadam ss da ce sto prije se pojavit taj plusic!

    Ja i moj beban sml dobro, jos malo pa ce 8mj, vrijemw leti ko ludo..
    Uskoro cu se pridruzit ponovo na iscekivanju, ne smijem jos zbog carskog ali proci ce to brzo..


    Hey,
    Drago mi je da ste dobro !!!
    Znas…srela sam jednu zenu kojoj su rekli samo 6 mjeseci nakon carskog, i sad je krenula na postupak opet, mali mislim ima 8 mjeseci.
    Koliko su tebi rekli?? Godinu ili dvije?

    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Dosla vjestica 2 dana ranije,pa dodje mi da vristim :'(  :'(  :'(

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Mono meni su rekli godinu i pol dok mi sve dobro zaraste. Dobar dio reza mi je jos uvijek zadebljan i crven vjv od vrucine i svega jer mi se ni trbuh jos nije povukao kako bi trebao, i dalje sam sa dosta velikim trbuhom.. a povuci ce se, ako ne sad nakon drugog :-) ali i tako mi svejedno jer ne planiram se nikom pokazivat i iskazivati, imam muza i to mi najbitnije. 
    Mono vidim kod tebe se pocelo napokon dogadjati nesto! Zelim ti srecu jer si ju zasluzila definitivno i da tvoja borba napokon urodi plodom! 

    Jel se Luki5 kako javljala? Tala? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ivcy,
    Pa slazem se. Koha briga sto je trbuh jos ovdje?? Hehe :)))
    Hvala, da, krenula sam u IVF postupak, vec sam do transfera skoro dosla ! 
    Nije se uopce Luki javljala !
    Ni Tala, ono nesto je prije napisala, ali mislim da si joj to odg.i to je to.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bubi555

    Bubi555

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Trudilice, ima li koja da uskoro ne očekuje M? 

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, moze informacija? Koliko su pouzdani Testovi za ovulaciju?..i sto mislite kada je pozitivan koliko cesto treba imati odnose….hvala svima

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Lolypop

    Pozdrav cure, moze informacija? Koliko su pouzdani Testovi za ovulaciju?..i sto mislite kada je pozitivan koliko cesto treba imati odnose….hvala svima


    Relativno su pouzdani.
    Taj dan i mozda iduci dan treba imati odnose, makar i precesti odnosi mogu pokvariti kvalitetu spermija.

    [lilypie.com]

  • Avatar wannababysomuch

    wannababysomuch

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ivcy ajme kak vrijeme prolazi.. i kako je frajer.. kak on podnosi vrucine.. 
    Mono ja se iskreno nadam da ce ovaj put uspjeti.. ako netko zasluzuje to.. onda si sad to zbilja ti.. zelim ti plusic vise nego sebi. Toliko puta te se sjetim nemozes si ni zamislit… i vavice isto.. 
    Meni je sad 17.6 bilo tocno jedna godina od biokemijske… al nista. Cekaju se bolji dani da sjedne sve na svoje mjesto pa cu se baciti u te pretrage.. da saznamo zasto je tako. 
    Ostale cure.. nadam se da cete sto prije doci do plusica..  😘😘

    The desire to have a child never goes away. It grows,makes us to fight for our Precious gift from heaven.
    14.06.2015. M

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    wannababysomuch

    Ivcy ajme kak vrijeme prolazi.. i kako je frajer.. kak on podnosi vrucine..
    Mono ja se iskreno nadam da ce ovaj put uspjeti.. ako netko zasluzuje to.. onda si sad to zbilja ti.. zelim ti plusic vise nego sebi. Toliko puta te se sjetim nemozes si ni zamislit… i vavice isto..
    Meni je sad 17.6 bilo tocno jedna godina od biokemijske… al nista. Cekaju se bolji dani da sjedne sve na svoje mjesto pa cu se baciti u te pretrage.. da saznamo zasto je tako.
    Ostale cure.. nadam se da cete sto prije doci do plusica.. 😘😘


    Hvalaa ! I ja tebi takodjer zelim jednu urednu skolsku T uskorooo !!!!!!!!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.