Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene i djevojke. Evo i ja se javljam s puno pitanja, naime M mi kasni vec 6 dana, sto mi je itekako neobicno jer mi je M inace uvijek na vrijeme ako ne i koji dan ranije. Danas mi je 35dc, inace bih mi ciklus 27-30 dana. Imala sam nezasticene odnose za vrijeme ovulacije, ali s prekinutim snosajem. Nemam nikakvih simptoma da M stize. Nema onih klasicnih menstrualnih grceva ni otecenih grudi. Jedino sam primjetila da uzasno puno mokrim, imam obilan bijeli isjedak, bez mirisa (nikada to nisam imala), i imam neke kao grceve i probadanje u podrucju jajnika i maternice. Sve mi je to nekako cudno pa sam jucer napravila test, ali je negativan. Da li je moguce da je bilo prerano za test i da ga treba ponoviti? Stvarno sam zbunjena jer znam da M nece stici ubrzo jer simptoma nema.

  • Ribicaa1005

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozz..
    Čestitam na plusićima..🤗❤
    Ovako..imam 1 dijete te sad planiram drugo..
    Danas mi se nešto čudno dogodilo sa test-trakicom..
    Radila sam test,kontrolnu crtu je izbacio normalno a testnu cudno..Tamo gdje treba biti je okolo rozo a ona sama vidljiva pod nekim kutevima..a ostali testovi iz različitih vremena-negativni..
    Molim vas,ako netko zna,dali da se veselim ili?
    Hvala i želim vam svima plusiće i crtice tko ih želi..🤗😍🧡😘

  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    dali vidite i vi ili se meni cini da cidim drugu liniju? 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Dragana Markaj

    dali vidite i vi ili se meni cini da cidim drugu liniju?

    Ja ne vidim drugu..

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    i meni se čini da se nazire. no, pitanje je jesi li ju očitala odmah nakon testiranja. ako si ju vidjela nakon 5 ili 10 min, nije relevantna. ponovi test za koji dan, ako menga ne stigne. 

  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pa meni je kasnilo 12dana nikad do sad nije mi toliko kasnilo medjutim 13dan kao dobije ali nije kao obocno nosila sam dnevne uloske trajalo mi je to svega 3dana. Obicno mi je kasnilo najvise 3-4 dana i bude obilnije i td. Medjutim mnogo lagano sam imala nisam imala ni bolove kao obicno. 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Dragana Markaj

    Pa meni je kasnilo 12dana nikad do sad nije mi toliko kasnilo medjutim 13dan kao dobije ali nije kao obocno nosila sam dnevne uloske trajalo mi je to svega 3dana. Obicno mi je kasnilo najvise 3-4 dana i bude obilnije i td. Medjutim mnogo lagano sam imala nisam imala ni bolove kao obicno.

    Ovdje kao da se obris crte vidi. Ja bi svakako otisla na pregled i izvadila beta hcg iz krvi

  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ne znam mene strah ali uglavnom ozici cu kod lekara u ponedeljka. Lepse se vidi uzivo nego na sliku zaboravila dam da napomenem da dam radila 3 testa dva su bila jos gore slabe linije a ova se vidi na oko ali lepse uzivo. Tako da ne znam malo me strah. 

  • Avatar Aki2404

    Aki2404

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cao drage moje,imam jedno pitanje.
    Ovako,imam mens na 28 dana,prosle mens mi je kasnila (jednom u godinu dana mi kasni) i dobila sam na 46.dan to je bilo 16.07 do 21.07. Onda 27.07 sam osetila probadanje u jajnicima,temp 37.1 i rastegljicu sluz sto znaci ovulacija,inace na ovulaciju osetim skoro uvek.Odnose sa deckom sam imala 3 dana za redom pre ovulacije (na dan ovulacije nismo jer su me jajnici ubijali) i posle ovulacije sve do danas,inace radimo na bebi mesec dana.Trebam da dobijem 13.08 u ponedeljak,jutros sam radila test negativan je.Posle ovulacije nastavilo je probadanje jajnika i evo sada me trenutno desni probada,2-3 dana su me svrbele grudi a mucninu imam kao u grlu kiselina ali me ne tera da povratim.Grudi su me uvek pred mens bolele i bile jako natecene,a sada su natekle ali meke i vide se vene kroz njiih,imam nadutost stomaka a ranije nisam.Bolesna nisam,prehlada nije,zdrava sam.Sta mislite kada da ponovim test ? Inace koristila sam babyrapid..hvala unapred❤️❤️

  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

     Sta mislite o ovom testu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.