Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    malenaaaa93

    dea32

    malenaaaa93

    Ja ziva nisam dok ne odem sutra kod lekara. Trebala sam da dobijem 14.06. i nisam, a menstruacija mi je uvek tacna u dan. I uradim test 22.06. i on pozitivan. Zakazem pregled za 28.06. a 26.06. odem da izvadim betu, beta negativna. Da li se to nekome nekada desilo? Mnogo sam zabrinuta.
    Test pozitivan a beta negativna? Test reagira na betu u urinu, ako je nema on ne reagira odnosno ne pokazuje crtu. Ili si takav baksuz da su ti nesto pogrijesili sa krvi ili te potrefio test sa greskom. Oba slucaja su nevjerojatna i sa jako malim postotkom..
    Ja ti drzim fige da ipak je trudnoca i da su sa krvi nesto pogrijesili..
    Satnacu danas,a cula sam za tu laboratoriju da im ne bi bio prvi put da su pogresili. Ne znam ja Jos uvek nisam dobila evo danas je tacno dve nedelje. Danas imam zakazano kod lekara u 18:15h. Imam simptome tipa povremene grceve i neko zatezanje, jako bolne grudi i pojacan apetit. Idem jako cesto u wc ali i pijem dosta tečnosti. Videcu danas sta se desava. Pa vam javljam.

    Ja sam oba puta znala da sam trudna jer sam krenula svako malo u wc, cak i vise puta nocu sto inace nemam naviku.. 
    Sretno!

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    dea32

    malenaaaa93

    dea32

    malenaaaa93

    Ja ziva nisam dok ne odem sutra kod lekara. Trebala sam da dobijem 14.06. i nisam, a menstruacija mi je uvek tacna u dan. I uradim test 22.06. i on pozitivan. Zakazem pregled za 28.06. a 26.06. odem da izvadim betu, beta negativna. Da li se to nekome nekada desilo? Mnogo sam zabrinuta.
    Test pozitivan a beta negativna? Test reagira na betu u urinu, ako je nema on ne reagira odnosno ne pokazuje crtu. Ili si takav baksuz da su ti nesto pogrijesili sa krvi ili te potrefio test sa greskom. Oba slucaja su nevjerojatna i sa jako malim postotkom..
    Ja ti drzim fige da ipak je trudnoca i da su sa krvi nesto pogrijesili..
    Satnacu danas,a cula sam za tu laboratoriju da im ne bi bio prvi put da su pogresili. Ne znam ja Jos uvek nisam dobila evo danas je tacno dve nedelje. Danas imam zakazano kod lekara u 18:15h. Imam simptome tipa povremene grceve i neko zatezanje, jako bolne grudi i pojacan apetit. Idem jako cesto u wc ali i pijem dosta tečnosti. Videcu danas sta se desava. Pa vam javljam.
    Ja sam oba puta znala da sam trudna jer sam krenula svako malo u wc, cak i vise puta nocu sto inace nemam naviku..
    Sretno!

    Ja isto svaki cas u wc...ali ponekad tako imam te grceve i bolove u donjem delu ledja kao da Cu dobiti i to me brine...ma meni samo da vidim ako nisam zasto toliko nisam dobila...bas mi je cudno...sa tom betom su me bas zbunili...😪 Jedva cekam kod lekara da odem. Hvala tiii puno!🤗🤗

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ovi debili u domu zdravlja nemaju slobodan termin do 27.jula za ultrazvuk i sad sam uzela uput da idem u institut za majku i dete i sutra ujutru Cu da zovem da zakazem ultrazvuk. Jao sta mi se desava ja ne mogu da verujem.😒😒

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Malena sad citam tvoj slucaj i zaista cudno. Da li bi mogla privatno otic na uzv da vidis ranije? Jesi bila na pregledu, sto kaze dr? 

    💙Bartol💙

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    malenaaaa93

    Ovi debili u domu zdravlja nemaju slobodan termin do 27.jula za ultrazvuk i sad sam uzela uput da idem u institut za majku i dete i sutra ujutru Cu da zovem da zakazem ultrazvuk. Jao sta mi se desava ja ne mogu da verujem.😒😒


    Jesi li radila test jutros? Najvjerovatnije ti je bila biokemijska,na uzv nećeš ništa vidjet,a ako ti kasni preko 10 dana test će pokazati ako si trudna ,lak i ako ga sad napraviš.

    url=https://lilypie.com]
    DANTE

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Beba

    malenaaaa93

    Ovi debili u domu zdravlja nemaju slobodan termin do 27.jula za ultrazvuk i sad sam uzela uput da idem u institut za majku i dete i sutra ujutru Cu da zovem da zakazem ultrazvuk. Jao sta mi se desava ja ne mogu da verujem.😒😒

    Jesi li radila test jutros? Najvjerovatnije ti je bila biokemijska,na uzv nećeš ništa vidjet,a ako ti kasni preko 10 dana test će pokazati ako si trudna ,lak i ako ga sad napraviš.

    Do sada bih vec prokrvarila da je bila biohemijska....ja nemam kasni mi vec dve nedelje, kap krvi nisam imala.... Sutra Cu zvati da zakazem ultrazvuk u institutu, a vise mi se ne rade nikakvi testovi ako me razumete. Ja nisam planirala ovo dete niti sam ga toliko zelela pa da kazemo da umisljam ili da sam sebi ovo psihicki stvorila. Znaci prestali smo da se cuvamo u bili u fazonu kad se desi. Ne znam stvarno sta je ovo, nikada mi jedan dan nije kasnila.

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Malena sto je rekao danas doktor na pregledu!? 

    💙Bartol💙

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    ami25

    Malena sto je rekao danas doktor na pregledu!?

    Nista konkretno ne mote bez ultrazvuka da mi Kaze, ona Kaze da sam 99% trudna, da ako ne mogu da sacekam pregled kod nje, da odem negde drugde ili da uradim betu iz krvi ponovo. Ali ja Cu sutra da zovem da zakazem ultrazvuk kod doktorke kod koje inace zelim da vodim trudnocu, ako sam trudna,a verujem da jesam jer nema sta dudru da bude.

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    malenaaaa93

    ami25

    Malena sto je rekao danas doktor na pregledu!?
    Nista konkretno ne mote bez ultrazvuka da mi Kaze, ona Kaze da sam 99% trudna, da ako ne mogu da sacekam pregled kod nje, da odem negde drugde ili da uradim betu iz krvi ponovo. Ali ja Cu sutra da zovem da zakazem ultrazvuk kod doktorke kod koje inace zelim da vodim trudnocu, ako sam trudna,a verujem da jesam jer nema sta dudru da bude.

    Drugo da bude*

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Trudna si jedino ako su zamijenili uzorke krvi u laboratoriju jer beta ne grijesi a test, iako jako rijetko, moze biti lazno pozitivan. 
    Jesi test ocitala u vremenu koje pise u uputama (obicno 5-10 min)? Ako si gledala (i slikala) test nakon tog vremena isto ova druga crtica ne znaci trudnocu. 
    Kolika je beta tocno bila? Ako nije bas negativna nego niska, moguca je i biokemijska. 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.