Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Hvala, mene cak ni grudi ne bole bas nista. Test sam napravila iz znatizelje jer mi kasni a i nemam simptome da cu dobiti. Pozitivan test me bas iznenadio

  • EAD2408

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Interesira me smatra li se ovo pozitivnim rezultatom? Kasni mi 2 dana. Nadam se brzom odgovoru 💕

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Da, linija je vidljiva 😄 jos je to dosta rano, pa bolje ponovi test za koji dan pa bi trebala biti jasno vidljiva linija 

  • EAD2408

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    To mi je rekla i gospoda u ljekarni mada me mucilo sto je toliko udaljena od kontrolne crte 🤔

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Ma nema ti to veze, bitno da je linija vidljiva😊

  • EAD2408

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru😊😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    2411eba

    Pozdrav. Interesira me smatra li se ovo pozitivnim rezultatom? Kasni mi 2 dana. Nadam se brzom odgovoru 💕

    Je, pozitivan je test,čestitam🙂

  • EAD2408

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ena31

    2411eba

    Pozdrav. Interesira me smatra li se ovo pozitivnim rezultatom? Kasni mi 2 dana. Nadam se brzom odgovoru 💕
    Je, pozitivan je test,čestitam🙂

    Hvala😊😊

  • EAD2408

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Danas sam napravila Clearblue i negativan je🤔 pokusati cu ponovno za koji dan. 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Oprosti, ne bih da te zbunjujem, ali meni ovo sto vama svima djeluje kao linija, izgleda samo kao sjena od ruba testa. A mozda sam samo kratkovidna, ipak nosim naocale. 

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.