Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Miranda

    Trudna si jedino ako su zamijenili uzorke krvi u laboratoriju jer beta ne grijesi a test, iako jako rijetko, moze biti lazno pozitivan.
    Jesi test ocitala u vremenu koje pise u uputama (obicno 5-10 min)? Ako si gledala (i slikala) test nakon tog vremena isto ova druga crtica ne znaci trudnocu.
    Kolika je beta tocno bila? Ako nije bas negativna nego niska, moguca je i biokemijska.

    Bila je negstnega. A test mi je odmah pokazao dve crtice. Ja sam cula za tu laboratoriju, od moje drugarice sestra je bila drugi mesec kada je radila kod njih betu a oni joj rekli da je negativna. Ali ja sam sve to saznala nakon sto sam uradila kod njih nalaz.

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    malenaaaa93

    Miranda

    Trudna si jedino ako su zamijenili uzorke krvi u laboratoriju jer beta ne grijesi a test, iako jako rijetko, moze biti lazno pozitivan.
    Jesi test ocitala u vremenu koje pise u uputama (obicno 5-10 min)? Ako si gledala (i slikala) test nakon tog vremena isto ova druga crtica ne znaci trudnocu.
    Kolika je beta tocno bila? Ako nije bas negativna nego niska, moguca je i biokemijska.
    Bila je negstnega. A test mi je odmah pokazao dve crtice. Ja sam cula za tu laboratoriju, od moje drugarice sestra je bila drugi mesec kada je radila kod njih betu a oni joj rekli da je negativna. Ali ja sam sve to saznala nakon sto sam uradila kod njih nalaz.

    Bila je negativna* izvinjavam se zbog mojih poruka, telefon mi sam izbacuje neke reci.😂😂😂

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Malena, probaj otic negdje privatno na uzv, ako ti kasni toliko vec na uzv se mora vidjet nesto. Tako ces najbolje i najbrze znati i da si na miru. Probaj otic na hitni gin. prijem i reci im da si zabrinuta,mora bit neki nacin da sto brze saznas.

    💙Bartol💙

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Meni se isto dogodilo, samo sta ja nisam radila betu nego meni je kasnila 7 dana a 3 testa negativna i tada sam dosla odmah kod doktora na pregled i rekla da mi je tocna u dan da me zanima da li je kakva bakterija ili nesto,vise sam se tu prepala, pomirila sam se da taj mjesec nije doslo do trudnoce kad na kraju bila je trudnoca samo kasnije se pocelo razvijati i beta mi bila niska za test.

    💙Bartol💙

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    ami25

    Malena, probaj otic negdje privatno na uzv, ako ti kasni toliko vec na uzv se mora vidjet nesto. Tako ces najbolje i najbrze znati i da si na miru. Probaj otic na hitni gin. prijem i reci im da si zabrinuta,mora bit neki nacin da sto brze saznas.

    Pa videcu sutra ako ova doktorka ne moze u skorije vreme da mi zakaze, onda Cu morati privatno. Ne bih ja bila uopste zabrinuta da nisam radila tu betu, ne znam ni sto sam je radila kada mi lepo test pokazao i samo sam trebala da sacekam pregled, a ne ja budala glupiram se.

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    ami25

    Meni se isto dogodilo, samo sta ja nisam radila betu nego meni je kasnila 7 dana a 3 testa negativna i tada sam dosla odmah kod doktora na pregled i rekla da mi je tocna u dan da me zanima da li je kakva bakterija ili nesto,vise sam se tu prepala, pomirila sam se da taj mjesec nije doslo do trudnoce kad na kraju bila je trudnoca samo kasnije se pocelo razvijati i beta mi bila niska za test.

    Ihhh i tebi je znaci bio pakao dok nisi otisla na pregled. Uzas samo neke muke!😒😒 Dobro hvala Bogu kod tebe je sve ispalo kako treba!🤗🤗🤗

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Pa da, ja sam se tad prepala da nije neka cista ili nesto, jer zaista mi nikad nikad nije kasnila. Svakih 28 dana tocna eventualno rijetko do 30 zna doc al jako jako rijetko, i to sam cekala i tad se vec zabrinula jer svi znamo svoje tijelo. Da napomenem da ja nisam imala ni pms simptome, to mi je jos gore bilo od svega! A inace ih uvijek imam. 

    💙Bartol💙

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja inace nemam pms uopste. Zna da me zaboli glava dan pre nego sto treba da dobijem i to je to. Sada ovaj mesec me bole grudi vec dugo i to svakim danom sve vise, i imam povremeno kao neke grceve dole, ne svaki dan i ne dugo, kratko traju i ponekad ih imam. Idem svaki cas u wc, moram da jedem cim otvorim oci( sto inace nikada nisam radila) prvo kafa pa sve ostalo....ja sam bas bila ubedjena da sam trudna, zato sam i uradila test...i ne znam koji sam djavo Isla da radim betu umesto da sam sacekala ultrazvuk. Ali dobro sada kada dodjem na posao zvacu da vidim jel mogu u skorije vreme da zakazem ultrazvuk, ako ne idem privatno.😊😊

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    malenaaaa93

    Ja inace nemam pms uopste. Zna da me zaboli glava dan pre nego sto treba da dobijem i to je to. Sada ovaj mesec me bole grudi vec dugo i to svakim danom sve vise, i imam povremeno kao neke grceve dole, ne svaki dan i ne dugo, kratko traju i ponekad ih imam. Idem svaki cas u wc, moram da jedem cim otvorim oci( sto inace nikada nisam radila) prvo kafa pa sve ostalo….ja sam bas bila ubedjena da sam trudna, zato sam i uradila test…i ne znam koji sam djavo Isla da radim betu umesto da sam sacekala ultrazvuk. Ali dobro sada kada dodjem na posao zvacu da vidim jel mogu u skorije vreme da zakazem ultrazvuk, ako ne idem privatno.😊😊

    Malena sta ima novo 😀

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Bila sam na ultrazvuku. Sve je ok, trudna sam 6+3 nedelja. 👶🏻😍😍😍😍

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.