Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Omerta

    Oprosti, ne bih da te zbunjujem, ali meni ovo sto vama svima djeluje kao linija, izgleda samo kao sjena od ruba testa. A mozda sam samo kratkovidna, ipak nosim naocale.

    😂😂baš si me nasmijala🤣🤣..a može biti svašta dok ne vidiš uživo,ovako na slici meni izgleda kao linija,svjetlija od testne ali ipak ju vidim. E,da,Omerta, čestitke na trudnoći,nek sve prođe u redu i što kažu školski,inače sam često na forumu pa sam te čitala i prije,drago mi je da ste uspjeli . Sretno dalje 🙂😘

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hvala Ena, sretno i vama!  Javi jel to stvarno to!Ps. Ako sam dobro vidjela, vi vec imate bebicu od 3 mjeseca?? Vau! Cestitam! Brzo si dobila m??

    Be the change you wish to see in the world..


  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Omerta

    Hvala Ena, sretno i vama!Javi jel to stvarno to!Ps. Ako sam dobro vidjela, vi vec imate bebicu od 3 mjeseca?? Vau! Cestitam!Brzo si dobila m??

    Hvala,da,bebica ima 3 mjeseca,mali bucko od 8kg😂...nisam još dobila m.

  • mini_me

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zene drage, napravila sam ovaj test sad kad mi je cudna menga pri kraju, dosla je 2 dana ranije i jedan dan je bila jaca i onda skoro nista.  Za svaki slucaj sam napravila ovaj test i cini mi se da je negativan ali moram cuti i vase misljenje. 
    Zbunila me ta druga crtica koja se pojavila bas na prijelazu tog nekog dijela u drugi dio. Blejim u to i ne znam sta misliti. Znam samo da vise necu kupovati takve trakice jer me zbune.

    Negativan jel?
    Negativan jel?
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    2411eba onaj test ti je negativan. Isto vrijedi i za tebe Mini Me. Zao mi je cure al druga crta je evaporacijska nema veze sa pozitivnim testom. Testna mora biti blizu kontrolne, a vama su ove crtice na rubu od tesnog podrucja sto znaci da ste ih ocito previse namocile u urin ili nisu bas kvalitetni testovi. To se zna dogoditi. Nazalost! I sretno drugi put.

  • mini_me

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Grizli

    2411eba onaj test ti je negativan. Isto vrijedi i za tebe Mini Me. Zao mi je cure al druga crta je evaporacijska nema veze sa pozitivnim testom. Testna mora biti blizu kontrolne, a vama su ove crtice na rubu od tesnog podrucja sto znaci da ste ih ocito previse namocile u urin ili nisu bas kvalitetni testovi. To se zna dogoditi. Nazalost! I sretno drugi put.

    Np. I hvala na odgovoru. Ja se ni ne nadam nicemu, tek smo jednom probali tj jedan mjesec :D
    Samo me zanimalo jel dobro vidim da je negativan. :)
    To je neki iz bosne test, u buduce cu si kupiti Clear Blue. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Clearblue nije bas dobar test. Cesto pokaze krivo pozitivan test a da uopce nema trudnoce ili se preljeva podrucje ocitanja, a skup je. Bolja opcija su ti trakice iz Mullera ili DMa, jeftine su a pouzdane. U ljekarni imas dobre gravignost, intima plus i geratherm. Sretno 

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Omerta

    Oprosti, ne bih da te zbunjujem, ali meni ovo sto vama svima djeluje kao linija, izgleda samo kao sjena od ruba testa. A mozda sam samo kratkovidna, ipak nosim naocale.

    Omerta dobro vidis, test je negativan. Grizli je sve opisala. To je tipicno kod trakica, ta linija koja je udaljena od kontrolne,(blizu tog spoja) i to nikako nije linija za trudnocu.

  • mini_me

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Grizli

    Clearblue nije bas dobar test. Cesto pokaze krivo pozitivan test a da uopce nema trudnoce ili se preljeva podrucje ocitanja, a skup je. Bolja opcija su ti trakice iz Mullera ili DMa, jeftine su a pouzdane. U ljekarni imas dobre gravignost, intima plus i geratherm. Sretno

    Onda idem do Mullera :D Hvala :D
    Nova sam u 'tome' pa ništ ne znam. :D

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    I nemoj mislit zato sto su samo cca 14kn da ne valjaju. Većina cura ih hvali i dosta rano pokazu ako je T. Sretno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.