Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvijezda11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

     bok cure, ovo je moj prvi post. prekjucer sam napravila test, nakon sto mi je menga kasnila 2 dana (uvijek je tocna u sat jos od tinejderskih dana!) i dobila sam negativan rezultat na digitalnom testu, medutim, vrag mi nije dao mira, jer mi menga kasni sad vec 4 dana a desni me jajnik pomalo probada i rastavila sam test i vidjela ovo... sto vi mislite? je li mozda prerano za reci, je li mozda umisljam ovu drugu crticu... eto ne znam ni sama...i ne vjerujem svojim ocima pa trazim od vas neko objektivno misljenje... 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    zvijezda11

    bok cure, ovo je moj prvi post. prekjucer sam napravila test, nakon sto mi je menga kasnila 2 dana (uvijek je tocna u sat jos od tinejderskih dana!) i dobila sam negativan rezultat na digitalnom testu, medutim, vrag mi nije dao mira, jer mi menga kasni sad vec 4 dana a desni me jajnik pomalo probada i rastavila sam test i vidjela ovo… sto vi mislite? je li mozda prerano za reci, je li mozda umisljam ovu drugu crticu… eto ne znam ni sama…i ne vjerujem svojim ocima pa trazim od vas neko objektivno misljenje…

    Testovi se očitavaju u zadanom vremenskom periodu i ne rastavljaju jer te može samo izluditi, napravi još jedan test ili izvadi betu,to je najsigurnije 🙂, sretnooo 🤞

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Zvijezda, slažem se s Enom ... izvadi betu i odmah ćeš znati. moja frendica je radila test 3. dan kašnjenja i bio je negativan. 8. dana kašnjenja je ponovila test i bio je pozitivan. sad je trudna oko 16 tjedana. sretno :)

  • Ela95

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Dakle mame, buduce mame i one koje to zele postati kao i ja, moje pitanje je slijedece. Pokusavamo skoro 2 i pol godine, dakle navijamo za + na testu, ali nikako. Inace mi je M uredna, najvise do sada sto mi je kasnila je bilo 3 dana. Ovaj mjesec, evo, vec 10 dana kasni, nema apsolutno nikakve naznake da cu dobiti jer inace imam bolni PMS, 2 testa sam napravila (7 i 10 dan kasnjenja) i oba -.. Je li moguce da su testovi lazno negativni ili stvarno nisam trudna pa se nesto jaaako poremetilo? Napominjem, nisam u zadnjih par mjeseci pila nikakve tablete koje bi mogle ista poremetiti pa cak ni one za bolove u pms-u nisam pila.. Izvinjavam se na dugackom postu.

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Ela, najbolje je da izvadiš betu pa ćeš biti sigurna. no, ako su dva testa tako kasno nakon kašnjenja M pokazala minus, nažalost čini mi se da se ne radi o trudnoći.

  • Ela95

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Ela, najbolje je da izvadiš betu pa ćeš biti sigurna. no, ako su dva testa tako kasno nakon kašnjenja M pokazala minus, nažalost čini mi se da se ne radi o trudnoći.

    Moze li mi ljecnik opce prakse dati uputnicu za betu? S obzirom da je moj gin otisao na godisnji.. Shvacam, ali mi nije jasno zasto ja nemam M i stovise nemam ni osjecaj kao da cu ubrzo(kroz dan, dva) dobiti.. Hvala na savjetu

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Ela, s obzirom da toliko pokusavate, jeste li radili kakve pretrage, testove, nesto?? To je vec zbilja puno truda i vremena, a nista se ne događa...

  • Ela95

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bili, sve odradili, sad se spremamo za inseminacije.. Sve ok, jedino kada sam ja vadila hormone (cca 3mj) mi je testosteron bio malo povisen, ali opet nista za se zabrinut.. MM ima malo sporije plivace, ali su opet rekli da postoji velika sansa i za prirodno zacece.. Trenutno pauziramo pretrage jos ovaj mj jer sam bila raditi prohodnost pa su rekli da se sada mozda desi..

  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Cao curke.
    Evo i mene,dala sam si malu pauzu. Naime,imala sam u 2 mj.vanmatericnu trudnocu,uklonjena laparaskopski,zatim u 5 mj.spontani bez kiretaze. Prva M nakon spontanog je dosla tek nakon 40 dana. Trajanje 16.6 do 21.6. Nakon toga smo u savjetovanju sa mojim gin.odlucili probati ponovno,6.7/7.7/8.7 i 9.7. Za dva dana trebam dobiti tek,ali uradila sam one step test iz radoznalosti i bio je negativan tak da ne vjerujem da sam trudna(posto ih imam 20 kom😎).E sad mene muce bolovi u ledima,grcevi u maternici i bolne grudi vec 14 dana. 
    Takve bolove osjecam kad trebam dobiti ali 2 dana prije,ovo mi se nekako naduzilo. Dali je to mozda poslje spontanog tako,makar prva M nakon njega nije bila ni bolna nit sam osjecala bolove,mozda tek dan prije nego je dosla. 😥😥

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!prije 14 dana suprug bas nije pazio,a rodila sam prije 6 mj carskim pa jos ne bih smjela ostati trudna.S obzirom da dojim jos nisam dobila m.Jucer 13.dan od odnosa sam naoravila test i bio je negativan.sta mislite jesam prerano napravila ili?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.