Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tockica1

    tockica1

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ja iskreno ne vidim drugu crticu, ali moguće da je do slike. Budući da si dosta rano radila test, napravi ponovno ta koji dan s jutarnjim urinom i možda s nekim drugim testom, Clearblue nije najosjetljiviji. Probaj Gravignost. Ili odi izvadi betu.

    Bolje da se malo strpim ali znatiželja je to. A za betu mislim da nema potrebe. A i sinoć me malo počeo bolit donji dio stomaka kao kad trebam dobit ali u pravila trebala bi dobiti tek za 4 dana, i isto tako su mi uvijek pravilni ciklusi na 29-30 dan 

  • Avatar tockica1

    tockica1

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    I jeli rano da ponovim test dan dva prije Mens ? 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Meni osobno je Clearblue pokazao plus 2 dana prije očekivane menstruacije i to s popodnevnim urinom. Ali ne mora značiti da će i tebi, možeš probati. Ali uzmi osjetljiviji test možda.  

    Luka ❤

  • Avatar tockica1

    tockica1

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Evo već drugi san imam neke lagane bolove kao pred menst. Kratki su i ne onako intezivno kao inače... muci me malo ona meni jedva vidljiva crtica... jeli imao neko sličnu "bol"? 

  • Kety1900

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Rađen oko 16 sati, 5 dana kasni menstruacija
    Rađen oko 16 sati, 5 dana kasni menstruacija
    Rađen sa jutarnjim urinom
    Rađen sa jutarnjim urinom

    ???

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Kety1900

    ???

    Ovo je pozitivan test. Ocito je trudnoca mala pa je tako blijeda. Ali pojava crte znaci trudnocu.
    Ovako je meni bila u drugoj trudnoci na dan ocekivane m..Nazovi gineklloga i naruci se na pregled kad ces bit 7tt otprilike (od prvog dana zadnje m)

  • Kety1900

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    dea32

    Kety1900

    ???
    Ovo je pozitivan test. Ocito je trudnoca mala pa je tako blijeda. Ali pojava crte znaci trudnocu.
    Ovako je meni bila u drugoj trudnoci na dan ocekivane m..Nazovi gineklloga i naruci se na pregled kad ces bit 7tt otprilike (od prvog dana zadnje m)

    HVALA VAM...samu sebe mučim, je ili nije, pa si razmišljam, možda sam umislila crticu :D sa prvim djetetom mi je odmah prvi dan kašnjenja pokazao jako intenzivnu crticu a ovdje nakon 5-6 dana jedva da se vidi...dakle, smijem se veselit :D

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja ziva nisam dok ne odem sutra kod lekara. Trebala sam da dobijem 14.06. i nisam, a menstruacija mi je uvek tacna u dan. I uradim test 22.06. i on pozitivan. Zakazem pregled za 28.06. a 26.06. odem da izvadim betu, beta negativna. Da li se to nekome nekada desilo? Mnogo sam zabrinuta.

    Ovo je test koji sam uradila.
    Ovo je test koji sam uradila.

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    malenaaaa93

    Ja ziva nisam dok ne odem sutra kod lekara. Trebala sam da dobijem 14.06. i nisam, a menstruacija mi je uvek tacna u dan. I uradim test 22.06. i on pozitivan. Zakazem pregled za 28.06. a 26.06. odem da izvadim betu, beta negativna. Da li se to nekome nekada desilo? Mnogo sam zabrinuta.

    Test pozitivan a beta negativna? Test reagira na betu u urinu, ako je nema on ne reagira odnosno ne pokazuje crtu. Ili si takav baksuz da su ti nesto pogrijesili sa krvi ili te potrefio test sa greskom. Oba slucaja su nevjerojatna i sa jako malim postotkom..
    Ja ti drzim fige da ipak je trudnoca i da su sa krvi nesto pogrijesili..

  • malenaaaa93

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    dea32

    malenaaaa93

    Ja ziva nisam dok ne odem sutra kod lekara. Trebala sam da dobijem 14.06. i nisam, a menstruacija mi je uvek tacna u dan. I uradim test 22.06. i on pozitivan. Zakazem pregled za 28.06. a 26.06. odem da izvadim betu, beta negativna. Da li se to nekome nekada desilo? Mnogo sam zabrinuta.
    Test pozitivan a beta negativna? Test reagira na betu u urinu, ako je nema on ne reagira odnosno ne pokazuje crtu. Ili si takav baksuz da su ti nesto pogrijesili sa krvi ili te potrefio test sa greskom. Oba slucaja su nevjerojatna i sa jako malim postotkom..
    Ja ti drzim fige da ipak je trudnoca i da su sa krvi nesto pogrijesili..

    Satnacu danas,a cula sam za tu laboratoriju da im ne bi bio prvi put da su pogresili. Ne znam ja Jos uvek nisam dobila evo danas je tacno dve nedelje. Danas imam zakazano kod lekara u 18:15h. Imam simptome tipa povremene grceve i neko zatezanje, jako bolne grudi i pojacan apetit. Idem jako cesto u wc ali i pijem dosta tečnosti. Videcu danas sta se desava. Pa vam javljam.

    Kakve su ti misli, takav ti je život! ☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.