Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nabolje pokazuje posle 7dana kanjenja a ako ti kasni bas 21dan onda tteba posle zolikp vremena da budes. Srecno 

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Dragana Markaj

    Sta mislite o ovom testu?

    Iz prošlih Vaših postova vidim da ste vjerni istom proizvođaču. Test je onako rekla bi sumnjiv za interpretaciju. Moglo bi biti pozitivno ali ima nešto razlivene boje u reakcijskom polju pa nisam ziher. Ali Vi se testirate od 02.08.i postavljate od onda slike koliko sam primjetila, mislim ipak da bi mogla biti i više izraženija crta. Možda posjet ginekologu ne bi bio naodmet. Napisali ste da ćete ići u prošli ponedjeljak, i  što on kaže?

  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Zbog posla nisam imala vremena pa sad tamo ove nedelje moram otico da vidim sta je upitanju. 

  • Avatar Aki2404

    Aki2404

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja mislim da nisi pepo uradila test sa je nevazeci.I ja sam kupila isto taj pa cekam do petka jer sutra trebam da NEdobijen😊.
    Srecno draga!

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mislim da bi do sada test pokazao jasnu crtu da si trudna i da ti menga toliko kasni. ovaj konkretni test mi se čini kao da je nepravilno napravljen. 

  • Avatar Aki2404

    Aki2404

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nije lepo uradila,citala sam uputstvo iako ga jos uvek necu raditi,idu 3 kapi urina..Ili si stavila vise od 3 ili manje ili je test nepravilan

  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Koji šo vama je dobat test da kupim i da uradim? 

  • Gagili21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dragana Markaj

    Koji po vama je dobar test da kupim i da uradim?
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    čekaj liječnički pregled, ako si se već naručila ovaj tjedan. pa ćeš sve znat i bez testova 😊

  • Avatar Aki2404

    Aki2404

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    I ja mislim da ako ti do sada nije test pokazao barem i svetlu crticu da nisi trudna.Nemoj mi verovati ali ja kazem svoje misljenje,ja cu pricekati jos koji dan i uraditi test 😊
    Ako ti ovog meseca nije uspelo,uspece sledeceg!!!
    Samo se opusti,izbegavaj toliko da mislis na trudnocu budi u fazonu “kad se desi desilo se” i bice,ja ti zelim jedan ogroman + na testu💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.