Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blueismycolor

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage moje,
    M mi kasni 4 dana. Napravila sam dns ujutro prima test međutim je negativan. Još mi je sve čudno, jer mi M uvijek dolazi na vrijeme. Sad je nema 4 dana. Naduta sam, da prostite na izrazu prdim stalno, cice su me bolile sve do jučer, sad me ne bole. Naizgled izgledaju malo veće, ali ne znam jesam li dovoljno objektivna trenutno to procijeniti. S obzirom na spomenuti gastritis, ne znam je li od njega, ali stalno mi je muka i ide mi na povraćanje, ali ne povraćam. Trenutno me kao malo probada u donjem dijelu, ali ništa strašno. Mislite li da bi bilo bolje da probam s nekim drugim testom? Kod liječnika mogu tek početkom 9.mj. :/

  • Natali22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Pozdrav drage moje forumašice..evo ovako nova sam ovdje i zanima me što vi mislite..muž i ja radimo na bebi i nadamo se pozitivnom rezultatu, prva trudnoca se ocekuje :) radila sam 4 ovakva testa i svaki put se pokaze ovako blijeda crtica, mene zanima umidljam li ja to ili je trudnoca?! Hvala na odgovoru:))
    Pozdrav drage moje forumašice..evo ovako nova sam ovdje i zanima me što vi mislite..muž i ja radimo na bebi i nadamo se pozitivnom rezultatu, prva trudnoca se ocekuje :) radila sam 4 ovakva testa i svaki put se pokaze ovako blijeda crtica, mene zanima umidljam li ja to ili je trudnoca?! Hvala na odgovoru:))
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Izgleda pozitivno. Mozda da ponovis za koji dan? Koliko ti kasni?

    Be the change you wish to see in the world..


  • Natali22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Omerta

    Izgleda pozitivno. Mozda da ponovis za koji dan? Koliko ti kasni?

    Da..mislia sam svejedno ponoviti za koji dan pa cemo vidjeti..kasni samo jedan dan

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ovisi kad ti je bila ovulacija/implantacija.. kupi test osjetljivosti 10mlu, npr Gravignost Ultra. Iako i obican Gravignost mini od 25mlu bi ti mogao pokazati lijepu liniju za koji dan. Ako ti u medjuvremenu dodje menstruacija onda je mozda rijec o biokemijskoj trudnoci. A ako budes i dalje imala slabe linije onda idi vaditi betu. Sretno!

    Be the change you wish to see in the world..


  • Natali22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Ponovila sam test i sad je jasnije vidljiva crtica..znaci pozitivan je?!
    Ponovila sam test i sad je jasnije vidljiva crtica..znaci pozitivan je?!
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Tako je, sad se bolje vidi. Cestitam i sretno!!! 
    Iako ja bi na tvom mjestu ponovila jos za dva dana da vidis da li tamni.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Natali22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    U redu, ponovit cu ga za 2 dana onda :)) Hvala Vam puno na odgovoruu :))

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Drage buduce mame, Naime menstrucija mi kasni 8. Dan i jutros sam napravila test na prvi jutarnji urin, test je odmah pokazao dvije crte, nema dvojbe da je test pozitivan. Zadnju menstruacije sam imala 4.8. Sto bi znacilo da sam 6. Tjedana trudna, no ja nemam apsolutno nikakve simptome osim jakih grceva i bolova u jajnicima. Sutra cu ici doktoru, ali zanima me da li je to normalno i je li moguce da sam trudna iako nemam nikakvih simptoma?? 

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    ms_3197

    Drage buduce mame,Naime menstrucija mi kasni 8. Dan i jutros sam napravila test na prvi jutarnji urin, test je odmah pokazao dvije crte, nema dvojbe da je test pozitivan. Zadnju menstruacije sam imala 4.8. Sto bi znacilo da sam 6. Tjedana trudna, no ja nemam apsolutno nikakve simptome osim jakih grceva i bolova u jajnicima. Sutra cu ici doktoru, ali zanima me da li je to normalno i je li moguce da sam trudna iako nemam nikakvih simptoma??

    Pozdrav ms! Opušteno, ni ja nisam imala nikakvog konkretnog simptoma trudnoće 😊 Jedino mi je menstruacija kasnila i grudi me nisu prestajale boliti. Ovo ostalo ništa, pa mi nije bilo jasno kako žene imaju toliko simptoma a ja ništa. Poslije sam otišla na UZV i pokazalo je 6+5 , da je bebica dobro. Sada sam skoro 20 tjedan . Sretno i tebi 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.