Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    vv1994

    Bulbi91

    A ti si onda tek nekih 5tt…ovisno i kad je ovulacija bila i kakav ginic ima uzv…kod mene se sa 5+1 vidjela GV i ŽV…a sa 6+1 plod i ❤…
    Za 5 dana bi se svakako trebala vidjeti trudnoca…u međuvremenu za svoj mir izvadi svakako betu …
    Sretno i zelim da ti da sve bude ok❤😊.
    izvadila sam betu, 29.8, to je prenisko, je li tako? :(

    Bojim se da je malo niska...Moze biti biokemijska trudnoca u pitanju...al opet ne mora znaciti....mozda je bila kasnija ovulacija,pa je manja trudnoca...u biti svakih 2 dana bi se trebala uduplat....mozda da u pon opet izvadis ili da nazoves gin i kazes joj za betu pa ces vidjeti sto kaze...u maternici se nesto moze vidjeti tek kada beta pređe 1000...sretno!☺ako ne uspije ovaj put bit ce vec,samo nemoj gubiti nadu😊

  • vv1994

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    vv1994

    Bulbi91

    A ti si onda tek nekih 5tt…ovisno i kad je ovulacija bila i kakav ginic ima uzv…kod mene se sa 5+1 vidjela GV i ŽV…a sa 6+1 plod i ❤…
    Za 5 dana bi se svakako trebala vidjeti trudnoca…u međuvremenu za svoj mir izvadi svakako betu …
    Sretno i zelim da ti da sve bude ok❤😊.
    izvadila sam betu, 29.8, to je prenisko, je li tako? :(
    Bojim se da je malo niska…Moze biti biokemijska trudnoca u pitanju…al opet ne mora znaciti….mozda je bila kasnija ovulacija,pa je manja trudnoca…u biti svakih 2 dana bi se trebala uduplat….mozda da u pon opet izvadis ili da nazoves gin i kazes joj za betu pa ces vidjeti sto kaze…u maternici se nesto moze vidjeti tek kada beta pređe 1000…sretno!☺ako ne uspije ovaj put bit ce vec,samo nemoj gubiti nadu😊

    maloprije sam i primjetila svjetlo narančasto krvarenje, pretpostavljam da je o biokemijskoj riječ 😔 ... više sreće drugi put 😊

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    vv1994

    Bulbi91

    vv1994

    Bulbi91

    A ti si onda tek nekih 5tt…ovisno i kad je ovulacija bila i kakav ginic ima uzv…kod mene se sa 5+1 vidjela GV i ŽV…a sa 6+1 plod i ❤…
    Za 5 dana bi se svakako trebala vidjeti trudnoca…u međuvremenu za svoj mir izvadi svakako betu …
    Sretno i zelim da ti da sve bude ok❤😊.
    izvadila sam betu, 29.8, to je prenisko, je li tako? :(
    Bojim se da je malo niska…Moze biti biokemijska trudnoca u pitanju…al opet ne mora znaciti….mozda je bila kasnija ovulacija,pa je manja trudnoca…u biti svakih 2 dana bi se trebala uduplat….mozda da u pon opet izvadis ili da nazoves gin i kazes joj za betu pa ces vidjeti sto kaze…u maternici se nesto moze vidjeti tek kada beta pređe 1000…sretno!☺ako ne uspije ovaj put bit ce vec,samo nemoj gubiti nadu😊
    maloprije sam i primjetila svjetlo narančasto krvarenje, pretpostavljam da je o biokemijskoj riječ 😔 … više sreće drugi put 😊

    Ajoj,zao mi je😕...a mozda da nazoves hitnu ginekologiju i cisto pitas za savjet....

  • Marko1995

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanje? Menstruaciju Sam dobila 2.05 imala Sam mngo Jake bolove I grudi me bolele a i nace me me nee bole imala sam 3 Dana braon skoro nista I dva Dana crveno onako I dalje me bole grudi I stomak kao da cu opet da dobijem I ledja  u dolnjem delu...urqdila Sam test pre neki Dan I pokazalo mi negativno neznam Dali Sam prerano uradila ili da cekam da dodje menstruacija? 

  • Marko1995

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nova Sam ovde  ima mijedno pitanje poslednja menstruacija mi je bila samo 3 Dana braon I odjednom 2 Dana crveno bolele me grudi sto inace nee bole me pred menstruaciju a sada se nastavja bol u grudima I dolnjem delu stomaka I kicme I dolnjem delu imam osecaj kao da cu dobijem uradila Sam test I bio je negattivan nzm Dali Sam ga uradila prerano?

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Uradi jos jednom ako ti zakasni sl.ciklus 


    To get the code: Tap and

  • Marko1995

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Joj nee  zelim Jos jednom da vidim - 😭

  • Bebolina09

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok bok ja nova... nakon 4 trudnoce... 2 uspjesne 2 ne... 5 dana prije ocekivane m  imam feeling da sam trudna ... pritisak mi u glavi strasan i nemam mira napravim test pa ovo... ima koja da vec tako rano dobila slican rezultat?? Hvala

    Trudna?
    Trudna?

    Pa-paaa

  • Avatar tockica1

    tockica1

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

     Pozdrav cure, nova sam pa evo trebam malu pomoć. Dakle radila sam test 8-9dpo. Na prvi pogled je ovo veliki minus ali onda kad malo bolje pogledam vidim neku blijedu blijedu blijedu crticu... Jeli imao ko sličnu situaciju i vaša mišljenja ? 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja iskreno ne vidim drugu crticu, ali moguće da je do slike. Budući da si dosta rano radila test, napravi ponovno ta koji dan s jutarnjim urinom i možda s nekim drugim testom, Clearblue nije najosjetljiviji. Probaj Gravignost. Ili odi izvadi betu. 

    Luka ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.