Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    čestitke lejla! pridruži nam se na zimskim bebama 2017/2018


  • lexi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav ljepotice, moj test je pokazao pozitivan rezultat u petak 19.05. (lijepo se vidio mada je mm tvrdio da se ne vidi ništa ) onda sam u subotu (20.5) napravila još tri testa od kojih su svi bili pozitivni  među njima i digitalni clearblue koji je pokazao 1-2 tjedna od začeća. Baš sam sretna 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    lexi čestitam!!!


  • Lejla2712

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala Gitta 

  • lexi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 
    Evo da se i ja pridružim tipkanju.. naime mm i ja radimo na  bebici 4 mj, posto sam 5 god.pila kontracepcijske pilule, prva 2mj necu ni računati jer ni ne znam jel mi bila ovulacija, kakvo je bilo stanje sa jajnicima itd. Prošli mj sam bila kod gin taman jedan dan nakon O jer je vidjela na ultrazvuku da je O bila dan prije, mi smo se svejedno bacili na posao i taj dan, imali smo odnose 0-3, 0+1, i nista.. dosla vještica! Ovaj mj mjerim bazalnu temp od prvog dana i tocno znam kada je bila O po temp.i iscjedku.. odnos smo imali O-2,O-1,O,O+1, nista nismo prepustili slučaju 😃, danas je 8 dpo, očekivana M 30.05., (27.dan ciklusa) ali zbog pilula mi se jos nisu uskladili ciklusi, 27,26,28,24,29 dana pa nekako ne znam jel bi trebala M doc 30,31.05 ili pak 01.06.
    Danas sam kupila clear blue test s kojim se moze testirati 4 dana prije očekivane menstruacije,sta mislite da li bi ga mogla napraviti u sub., 27.05., nestrpljiva sam.. stvarno bi htjela taj plusic konacno! A u sub je od prijateljice djevojačka i ja sam kuma, htjela bi nazdravit bar sa časom vina i zato bi mozda htjela Napravit test u sub da vidim sta ce pokazati da znam jel mogu konzumirati alkohol ili ne, nebi se htjela zezati, a opet kakva je to djevojačka gdje kuma ne pije nista, a ni ne zna jel trudna?! Pomagajte..Jesam se raspisala.. 😁

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Drage , nova sam ovdje. 
    Sto mislite o ovom testu?
    ;-) hvala

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    jana, svejedno ti je to rizično, jer šta ako si trudna ali ti je rano da ti test pokaže + pa ti bude negativno a ti misliš nisi trudna i piješ? najbolje ti je da odeš privatno nekom ginekologu da ti na uzv vidi ima li trudnoće, to ti je najpouzdanije!


  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Mama1 meni izgleda kao da se nazire plusić????


  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Inace, test je napravljen 20 dana nakon kasnjenja menge. Inace su mi dijagnosticirali preuranjenu menopauzu. A imam 28 god.. :-( nisam imala mengu pola godine, sada sam od nove godine imala urednu 2 ciklusa.. pa eto, kazem mozda nekim cudom ovo i je +  , a ne evaporacijska linija? :-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.