Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Gitta

    Mama1 meni izgleda kao da se nazire plusić????

    I ja se nadam, sutradan sam napravila kasno popodnw jos jednog alibje bio -.. :-( 
    Sada neznam sto bi mislila.. 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    odi fino izvadi betu, ili privatno kod nekog ginića,stvarno bih voljela da si trudna... sretno!!


  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    oci clearblue znaju biti zeznuti, meni nisu nešto, uzmi neki drugi pa ponovi test!


  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Gitta a misliš da vec sad moze vidjet na uzv? Mozda da odem betu vadit? Zna li tko koliko košta to privatno i koliko se čeka rezultat?

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hocu svakako.. vec mi je neugodno kupovati testove, koliko sam ih kupila.. ;-)  iskreno se nadam da ce biti + ! Imam dijete od 7  godina, bilo bi lijepo da dobije bracu ili seku. S obzirom na dijagnozu, tesko.. al eto, cuda valjda postoje. Nadam se da cu ga i ja dozivjeti! ❤ hvala

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    I koji bi test kao najpouzdaniji preporučili? Vidjela sam da cure pišu za gravi mini da je dobar..

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    naravno da čudda postoje, samo se moli!! ako si trudna doktor vidi na uzv, pogotovo ako ti kasni 20 dana! a beta dođe oko 150 kn, ja mislim nisam sigurna, objasni svoju situaciju, možda te i soc gin primi preko reda ili ti da uputnica da vadiš krv...


  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    uzmi neki osjetljiviji, hm..ja sam uzimala gravignost ili tako nešto, uglavnom promijeni, da nije clerblue pa probaj, to ti je ono želim znati drugo mišljenje hehehe


  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Da, kasni puno. Al to je kod mene nirmalno.. nekad ovulacija bude i 25 dc.. eto, ponovit cu pa cemo vidjeti. Inace imam pojacani iscjedak, vene po grudima izrazenije i umor.. zaista se nadam. U petak cu vaditi betu, pa javim! :-) Hvala Gitta
    I da, Clearblue definitivno nije najbolji izbor. Ta plava crta se cesto pojavi(evaporacijska). Ovaj put su mi dva pokazala plus(kao na slici sto sam pokazala). Gravignost u popodnevnim satima -. Pa se nadam da je rana trudnoca pa nije ocitalo popodne.. :-)

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mama1

    Hocu svakako.. vec mi je neugodno kupovati testove, koliko sam ih kupila.. ;-) iskreno se nadam da ce biti + ! Imam dijete od 7 godina, bilo bi lijepo da dobije bracu ili seku. S obzirom na dijagnozu, tesko.. al eto, cuda valjda postoje. Nadam se da cu ga i ja dozivjeti! ❤ hvala

    Držim najveće fige!! Uvijek se treba nadati! Jedna bebica je tu, zasto nebi dosla i druga.. ja znam slučajeve da su ljudi po 10 god htjeli dijete i nista i onda nakraju ih iznenadi plus..🍀🍀🍀🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.