Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anica098765

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nadam se da si me razumjela šta sam htela reci,ja sam kupila onaj digitalni test sto izlazi plus ili minus i bio je minus i ja sam ga otvorila  a na trakici onoj unutra je bila ova crtica,ne znam dali sam lepo objasnila ali ipak ću uraditi ponovo test 😀

  • Mamasita2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje ..nova sam na ovom forumu pa imam jedno pitanje.. Znaci zadnju mjesecnicu sam imala od 30.3-2.4 i bila je sasvim normalna..odnose sam  imala 11. i 14.4 (bez zastite) …trebala mi je doc prekjucer al jos nije dosla (ciklusi mi traju 28-29 dana) a inace mi nikada nije kasnila iako me vec 5dana drže grčevi koji nisu stalni i probadanja u lijevom jajniku i stalno provjeravam jel dosla al nje ni na vidiku, danas su mi se cak i pojavili naleti velike vrucine.. Eto pa me zanima jel koja imala slicnih iskustava jer drugih simptoma trudnoce nema pa sad ne znam ni sama..a vec 2godine ja i dragi pokusavamo i nikako i sad me strah uopce napravit test da se ne razocaram a ne znam jel mi jos i pre rano za test ?? Eto zanimaju me vasa iskustva i misljenja? 

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Mamasita2

    Pozdrav drage moje ..nova sam na ovom forumu pa imam jedno pitanje.. Znaci zadnju mjesecnicu sam imala od 30.3-2.4 i bila je sasvim normalna..odnose sam imala 11. i 14.4 (bez zastite) …trebala mi je doc prekjucer al jos nije dosla (ciklusi mi traju 28-29 dana) a inace mi nikada nije kasnila iako me vec 5dana drže grčevi koji nisu stalni i probadanja u lijevom jajniku i stalno provjeravam jel dosla al nje ni na vidiku, danas su mi se cak i pojavili naleti velike vrucine.. Eto pa me zanima jel koja imala slicnih iskustava jer drugih simptoma trudnoce nema pa sad ne znam ni sama..a vec 2godine ja i dragi pokusavamo i nikako i sad me strah uopce napravit test da se ne razocaram a ne znam jel mi jos i pre rano za test ?? Eto zanimaju me vasa iskustva i misljenja?

    Moguce je da si trudna :) mi smo ostali trudni 7. u ovom mjesecu i ista stvar, imala sam grceve kao da trebam dobiti, čak sam i isjcedak smeđi imala koji uvijek dobijem prije men. Napravila test i pozitivan je. Imas u ljekarni test za rano otkrivanje cak 4 dana prije menge

    💙30.06.2018 💙 Noa💙

  • Mamasita2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Mamasita2

    Pozdrav drage moje ..nova sam na ovom forumu pa imam jedno pitanje.. Znaci zadnju mjesecnicu sam imala od 30.3-2.4 i bila je sasvim normalna..odnose sam imala 11. i 14.4 (bez zastite) …trebala mi je doc prekjucer al jos nije dosla (ciklusi mi traju 28-29 dana) a inace mi nikada nije kasnila iako me vec 5dana drže grčevi koji nisu stalni i probadanja u lijevom jajniku i stalno provjeravam jel dosla al nje ni na vidiku, danas su mi se cak i pojavili naleti velike vrucine.. Eto pa me zanima jel koja imala slicnih iskustava jer drugih simptoma trudnoce nema pa sad ne znam ni sama..a vec 2godine ja i dragi pokusavamo i nikako i sad me strah uopce napravit test da se ne razocaram a ne znam jel mi jos i pre rano za test ?? Eto zanimaju me vasa iskustva i misljenja?
    Moguce je da si trudna :) mi smo ostali trudni 7. u ovom mjesecu i ista stvar, imala sam grceve kao da trebam dobiti, čak sam i isjcedak smeđi imala koji uvijek dobijem prije men. Napravila test i pozitivan je. Imas u ljekarni test za rano otkrivanje cak 4 dana prije menge

    Joj da bar :))))) nadam se da si upravu i da si pogodila!!! Meni to sve jos zvuci nevjerovatno, jer stvarno nikakvih simptoma nema osim grceva koji su nekad tako intezivni da sam uvjerena da sam je dobila , onda trcim odmah na wc da provjerim i nema nicega..ja cu isto pricekat jos koji dan pa ako ne dode idem radit test i nadam se napokon jednom velikom +!
    🙂🙂🙂

  • Pepita27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobro vece nova sam ovdje,imala sam zadnju M.27.3,kasni mi vec 4 dana  danas popodne sam napravila test clear Blue easy i pokazalo se negativno.imam simptome imam grceve ko kad trebam dobit,boli me donji dio leda,pospana sam jako osjećam mucninu,vrtoglavice i imam jako niski tlak.jeli rano za test hvala unaprjed

  • amina1305

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozz zadnju menustraciju sam imala pocetak menustracije 14.5.2017 ne kasni mi jos bar tako mislim nekad dobijem ranije da li da uzmem test da probam da li ce mi pokazati?drzite mi fige

  • Lejla2712

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.Jucer sam radila test za trudnoce na dan ocekivane menstruacije,da bi bila sigurna uradila sam dva.Oba su bila pozitivna.Medjutim danas cijeli dan imam tempereturu i malo me stomak boli kao da cu dobiti. Zanima me postoji li sansa da je mozda test lazno pozitivan? Ginekologu moram  tek zakazati svakako planiram ici ali do tad da vidim misljenja vas nekih koji ste mozda se susrecali s ovim da smanjim sikiraciju :D

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    lejla, mislim da test ne može biti lažno pozitivan osim ako ne piješ neke tablete za hormone ili tako nešto...ponovi opet test! trudna si jeeej!!


  • Lejla2712

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ponovila sam opet pozitivan znaci to je to :D Moram sad termin pa ginekologu 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Lejla2712

    Ponovila sam opet pozitivan znaci to je to :D Moram sad termin pa ginekologu

    Čestitam :) 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.