Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aidaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo damee. 11 dana mi kasni menstruacija iako je inace poprilicno redovna. Imala sam odnos sa zarucnikom na kraju mjeseca aprila zadnji put s prekinutim snosajem, dakle nije ejakulirao u mene. Uradila sam test za trudnocu 7 dana nakon izostanka menstruacije i bio je negativan. Da spomenem i to da sam kupila onaj za koji mi je gospodja u apoteci rekla da je najosljetljiviji. Danas sam kupila jos jedan, pa cu ga uraditi ujutru. Ukoliko bude negativan, da li je svaka sumnja za trudnocu otklonjena ? 

  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nalazim se u mnogo slicnoj situaciji kao sto je tvoja draga Aida i ne znam vise sta da mislim .Kada nekog pitam za plodne i neplodne svi imaju razlicita iskustva.Mislim da postoji pogucnost da jesi ako si vec do sad imala redovite cikluse.ppzdrav

  • Aidaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Danas sam opet radila 

    San Dra

    Nalazim se u mnogo slicnoj situaciji kao sto je tvoja draga Aida i ne znam vise sta da mislim .Kada nekog pitam za plodne i neplodne svi imaju razlicita iskustva.Mislim da postoji pogucnost da jesi ako si vec do sad imala redovite cikluse.ppzdrav


    Danas sam opet radila test i negativan je. Ni traga crtici. Sutra idem vaditi krv za betuu , pa javim iishod. U svakom slucaju nemoj se brinuti , nadaj se najboljem kao i ja sto se nadam. Da li neko zna kolike su sanse da su oba testa lazno pokazala ?  Ipak mislim da nakon mjesec dana test treba reci kako i jee. 

  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Draga Aida javi rezultat obavezno,bas me zanima.Ja jos nisam radila a nisam ni dobila.

  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage forumasice,vec danima pisem ali me niko ne dozivljava. :(...molim vas ako ima neko upucen da mi da neki odgovor.naime,planiramo trudnocu vec par mjeseci i 15.4  sama ima zadnju menstruaciju.24.5 sam radila test urina i beta hcg i negativno,isti dan isla kod ginekologa koji je primjetio samo zadebljan endometrij na 17mm i pretpostavio da je rana trudnoca u koju jos ne vidi kucaje srca.Do sada sam uvijek imala redovne menstruacije 26-28 dana,nikad nije kasnila.E sad...ako vec tada nisam bila trudna da li sam mogla zatrudnjeti u produljenom ciklusu,postoje li tada plodni dani kod zene i ako jesam da li je bilo rano za otkrivanje trudnoce u vremenu u kojem sam ja radila testove zna li iko odavde!? Molim vas da mi neko ko je imao slicno iskustvo da neki odgovor i nadu.pozdrav svima 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Aidaa

    Danas sam opet radila

    San Dra

    Nalazim se u mnogo slicnoj situaciji kao sto je tvoja draga Aida i ne znam vise sta da mislim .Kada nekog pitam za plodne i neplodne svi imaju razlicita iskustva.Mislim da postoji pogucnost da jesi ako si vec do sad imala redovite cikluse.ppzdrav

    Danas sam opet radila test i negativan je. Ni traga crtici. Sutra idem vaditi krv za betuu , pa javim iishod. U svakom slucaju nemoj se brinuti , nadaj se najboljem kao i ja sto se nadam.Da li neko zna kolike su sanse da su oba testa lazno pokazala ?Ipak mislim da nakon mjesec dana test treba reci kako i jee.

    Sve je moguce ali tesko da ce dva puta falit i to nakon mj dana...meni je nakon cca 5 dana od izistanka mj test bia pozitivan..  a i pretpostavljala san takav ishod jer san vec imala dosta simptoma..

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    San Dra

    Drage forumasice,vec danima pisem ali me niko ne dozivljava. :(…molim vas ako ima neko upucen da mi da neki odgovor.naime,planiramo trudnocu vec par mjeseci i 15.4 sama ima zadnju menstruaciju.24.5 sam radila test urina i beta hcg i negativno,isti dan isla kod ginekologa koji je primjetio samo zadebljan endometrij na 17mm i pretpostavio da je rana trudnoca u koju jos ne vidi kucaje srca.Do sada sam uvijek imala redovne menstruacije 26-28 dana,nikad nije kasnila.E sad…ako vec tada nisam bila trudna da li sam mogla zatrudnjeti u produljenom ciklusu,postoje li tada plodni dani kod zene i ako jesam da li je bilo rano za otkrivanje trudnoce u vremenu u kojem sam ja radila testove zna li iko odavde!? Molim vas da mi neko ko je imao slicno iskustvo da neki odgovor i nadu.pozdrav svima

    Predpostavimo da si trudna.. od 15.4 do 24.5 bi bia 5+4 tj trudnoce ako san dobro izracunala. U tom periodu je nemoguce vidit plod na uzv. Zato se na prvi pregled narucuje tek u 7 tj. Jedino nez sta u tom ranom stadiju pokazuje beta jer ja to nisan radila...ali mislin da bi tribala nesto pokazat...osim eventualno ako je ovulacija bila kasnije... ja plodne dane nikad ne racunan jer ih osjetin i vidin najcesce po iscjetku i razdrazljivosti. Inace mogucnost da ostanes trudna je cca 4 dana prije i iza plodnih dana. Ovisi o zeni.. nismo sve iste...  jel te narucia gin na pregled za koji tj? Ako nije moj savjet ti je da se narucis negdi privatno za nekih tjedan ili dva i vidis kakva je situacija... nisan strucnjak pa ti nmg dat nikakav pametniji savjet..sritno :*

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    San Dra, pričekaj da ti menstruacija kasni i uradi test. 
    Aidaa, moja prijateljica je napravila 4 testa: dva su pokazala - i dva + 


  • rella25

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok zene :)
    zanima me da li je koja imala slucaj sa clearblue plus testom da vidi sjenu plusa? :)
    Imala sam zadnju menstruaciju 09.05. , trebala bi doci sad kroz dva, tri dana. Radila sam test prekjucer i vidjela tu sjenu s tim da na mjestu gdje se plus kriza mi je ostao trag u sredini ove sto ga sijece, onako svijetlija tocka.  Nekih tjedan dana imam strasne mucnine, sta god pojedem umirem pola sta nakon toga, podrigivanje isto. Prva dva dana sam bila uvjerena da sam se otrovala mahunama.  Nemam klasicni PMS, uopce nisam zivcana kao uvijek. Al mi uvijek grudi prije M budu bolne i teske, sad nista.  Danas mi je krenuo pritisak u zdjelici, maternici. Strah me da ne dobim M, mislila sam u ponedjeljak vaditi betu ako nije rano. Sad zanima me da li koja od vas nije imala bolne grudi u ranoj T? I koliko se mogu pouzdat u taj clearblue. Hvala zenice

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Rella25 clearblue nekad zna pokazati laganu sivu sjenu na mjestu gdje bi se trebala pojaviti linija, a ne mora biti trudnoca u pitanju. Zato ti je bolje prije izostanka menstruacije piskiti testove s crvenim linijama gdje ne moze doci do te zabune. Uzmi bilo koji gravignost test oni su dosta pouzdani.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.