Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Gitta

    uzmi neki osjetljiviji, hm..ja sam uzimala gravignost ili tako nešto, uglavnom promijeni, da nije clerblue pa probaj, to ti je ono želim znati drugo mišljenje hehehe

    Heheheh onda sutra kupujem drugi, a jos mi je htjela Dat Taj gravi, al kao on nije jako osjetljiv pa mi je dala ovaj clear blue.. 
    a mama1 totalno te kužim da ti je vec neugodno kupovat testove, jos ja živim u gradu gdje postoje 2 ljekarne hahah mos' mislit to! 😄

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Jana78

    Mama1

    Hocu svakako.. vec mi je neugodno kupovati testove, koliko sam ih kupila.. ;-) iskreno se nadam da ce biti + ! Imam dijete od 7 godina, bilo bi lijepo da dobije bracu ili seku. S obzirom na dijagnozu, tesko.. al eto, cuda valjda postoje. Nadam se da cu ga i ja dozivjeti! ❤ hvala
    Držim najveće fige!! Uvijek se treba nadati! Jedna bebica je tu, zasto nebi dosla i druga.. ja znam slučajeve da su ljudi po 10 god htjeli dijete i nista i onda nakraju ih iznenadi plus..🍀🍀🍀🍀

    Hvalaa!
    Evo i mi se vec 3 godine ne cuvamo..
    Probali svasta.. od cajeva, bioenergije... i zakljucili da se vise necemo muciti ni sa cim. Taman prestala razmisljati o svemu i sta bude.. i sad sam se opet vratila u film.. ;-)
    Eto, mozda je stvarno upalilo.  
    Jedva cekam petak i betu.. pa kako bude. 😘

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Jana78

    Gitta

    uzmi neki osjetljiviji, hm..ja sam uzimala gravignost ili tako nešto, uglavnom promijeni, da nije clerblue pa probaj, to ti je ono želim znati drugo mišljenje hehehe
    Heheheh onda sutra kupujem drugi, a jos mi je htjela Dat Taj gravi, al kao on nije jako osjetljiv pa mi je dala ovaj clear blue..
    a mama1 totalno te kužim da ti je vec neugodno kupovat testove, jos ja živim u gradu gdje postoje 2 ljekarne hahah mos' mislit to! 😄

    U mome gradu je jedna jedina 😂

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Jana 78 a koja je tvoja situacija? 
    Jesi radila test?

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mama1

    Jana78

    Mama1

    Hocu svakako.. vec mi je neugodno kupovati testove, koliko sam ih kupila.. ;-) iskreno se nadam da ce biti + ! Imam dijete od 7 godina, bilo bi lijepo da dobije bracu ili seku. S obzirom na dijagnozu, tesko.. al eto, cuda valjda postoje. Nadam se da cu ga i ja dozivjeti! ❤ hvala
    Držim najveće fige!! Uvijek se treba nadati! Jedna bebica je tu, zasto nebi dosla i druga.. ja znam slučajeve da su ljudi po 10 god htjeli dijete i nista i onda nakraju ih iznenadi plus..🍀🍀🍀🍀
    Hvalaa!
    Evo i mi se vec 3 godine ne cuvamo..
    Probali svasta.. od cajeva, bioenergije… i zakljucili da se vise necemo muciti ni sa cim. Taman prestala razmisljati o svemu i sta bude.. i sad sam se opet vratila u film.. ;-)
    Eto, mozda je stvarno upalilo.
    Jedva cekam petak i betu.. pa kako bude. 😘

    Živjela Beta! Javi obavezno sta je bilo! Saljem pozitivu!!

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mama1

    Jana78

    Gitta

    uzmi neki osjetljiviji, hm..ja sam uzimala gravignost ili tako nešto, uglavnom promijeni, da nije clerblue pa probaj, to ti je ono želim znati drugo mišljenje hehehe
    Heheheh onda sutra kupujem drugi, a jos mi je htjela Dat Taj gravi, al kao on nije jako osjetljiv pa mi je dala ovaj clear blue..
    a mama1 totalno te kužim da ti je vec neugodno kupovat testove, jos ja živim u gradu gdje postoje 2 ljekarne hahah mos' mislit to! 😄
    U mome gradu je jedna jedina 😂


    Auuuuu 😂

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    mama1 javi kad budu rezultati!! a ako ćeš kupovati test uzmi neki sa rozim crtama, a ne plavim! ;) i sretno! :)


  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala! Jako ste drage! ❤
    Svima zelim da bude ono sto same zelite..
    Javim se.. ;-)

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Jana 78 sad sam vidjela tvoj raniji post.
    Nadam se da kuma nece smjeti piti.. ;-)
    Da, slazem se Gitta za testove sa rozim crtama..
    Mogla bih ja opet do tete u ljekarni prije petka. ;-)

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/trudnica/test-koji-najranije-otkriva-trudnocu-3034
    evo našla sam zanimljiv tekst mama1


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.