Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mama1

    Jana 78 sad sam vidjela tvoj raniji post.
    Nadam se da kuma nece smjeti piti.. ;-)
    Da, slazem se Gitta za testove sa rozim crtama..
    Mogla bih ja opet do tete u ljekarni prije petka. ;-)

    Joj i ja se nadam! Iako danas osjetim lijevi jajnik, ne znam kakav je to znak 🤔
    Heheh ja se nekako nadam, da koliko ljudi prođe kroz ljekarnu da se teta mene ne sjeća..
    Btw cure jel se vama ruši str.stalno?

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    I mene stalno lijevi jajnik bolucka..
    Haha mozda nas te tete i ne dozivljavaju.  ;-)
    Mebi je str. Sasvim u redu

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mama1

    I mene stalno lijevi jajnik bolucka..
    Haha mozda nas te tete i ne dozivljavaju. ;-)
    Mebi je str. Sasvim u redu

    Mama1

    I mene stalno lijevi jajnik bolucka..
    Haha mozda nas te tete i ne dozivljavaju. ;-)
    Mebi je str. Sasvim u redu

    Nadajmo se da je to dobar znak! 🍀Hehe tete vec znaju i kad vješticu trebamo dobit 😂
    Mene stalno baca van, i pise da je str.nedostupna, hm.. treba mi 3 pokušaja da napišem komentar.

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hahahha a bas! 😂 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    mama jel danas ideš betu vaditi? javi nam kako je prošlo!!


  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Mama, ne javljaš nam se, disi? Kakva je situacija?


  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Uhhhh....vidim ovdje da svatko ima svoj problem pa da i ja napisem svoj.Pozzz prije svega :)
    ja sam zadnju imala 15.04 i do danas jos nisam dobila.Radila testove i svaki negativan,radila betu hcg 24.05 i negativna.isla kod ginekologa i na pregledu nije vidio nista odim povecanog endometrija (17mm) ,ne vidi jos otkucaje srca mada je dosta povecan i rekao mi da se ponovo javim nakon desetak dana.Do sada svaka menstruacija redovita od 26 do 28 dana...nikad ni dana kasnjenja.Zanima me da li netko zna da li sam mogla zatrudnjeti onih dana kad sam trebala dobiti a nisam tj oko 13.05 ili mozda kasnije ovih dana produljenog ciklusa....ne znam vec da li je to ikako moguce :( pa da je bilo prerano 24.05 za test i betu hcg.Vise ne znam sta da mislim....molim vas pomozite i ukljucite se ...  LUDIM !!!

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Sandra pozdrav! I ja sam jednom bila u takvoj situaciji isto povecan endometrij a test negativan i na zalost na kraju sam dobila menstruaciju. Ja sam sad na pracenju ovulacije s tranikama i tako najsigurnije znas kad je ovulacija i nakon dana ovulacije za 14 dana treba doci odnosno ne doci menstrucija ako si trudna. Znas li mozda kad je bila ovulacija?

  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Joj ne znam tocno i nisam to nikad pratila.Imam vec djecu i do sad sam uvijek znala ako ne dobijem 28-og dana da sam trudna tako da sam i ovaj put bila sigurna da je to u pitanju.Neke zene tvrde da sam mogla ostati trudna i u produljenom ciklusu tj ovih dana u kasnjenju menstruacije tako da sad definitivno ne znam sta da mislim.Vec mi kasni 17 dana.
    Puno ti hvala sto si se javila,cmok :*

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Evo da i tu javim! Clear blue pokazao jucer plusic (onaj koji se moze raditi 5 dana prije M), radila sam ga na dan očekivane M.
    Danas sam napravila gravignost mini i također plusic ali puno manje vidljiv (vjerojatno jer ovaj grac mini se radi nakon 1 dana kašnjenja)
    Sve u svemu plus je, to je najbitnije!! 12.06.prvi pregled! ☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.