Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Dora997

    Pozdrav svim mamam,
    Prošli vikend sam napravila test, "Clear sign", rezultat se odmah pokazao pozitivnim. Inace mi mjesečnice nisu redovne i imam brojne probleme poput policističnih jajnika. Razlog zbog kojeg sam radila test je taj što eto vec tjedan dana imam mučnine ujutro, bude grozno jer nekada ne stignem doručkovati. Naime studentica sam, imam tek 20 godina. Uplašena sam, u šoku i ne znam što da radim, kroz par dana imam zakazan termin kod ginekologa, kako bih mogla s njim još razgovarati i dobiti informacije koje trebam. Mladić, s kojime sam trudna, nije za abortus, želi da zadržimo djete, zajedno smo 2 godine,a ranije smo i spominjali i planirali zajednički život. Samo ne još s djetetom. Ja mislim kako nije svjestan što će to značiti za našu budućnost, koliko odricanja i truda ćemo morati uložiti.
    Drage sve, tražim Vaše mišljenje i molim za savijet. Ja sam preplašena i ne znam koja odluka je ispravna. Trebam li se odlučiti za abortus ili će mi to kasnije biti neprežaljen postupak? A sto ako zadrzimo dijete, jesmo li premladi i hocemo li se moci izboriti za to sto imamo usprkos izazovima koji ce biti pred nama?

    Draga Dora, ovo je jedno veoma tesko pitanje I jedna veoma intimna odluka. Ljudi te mogu savjetovati u jednom ili drugom smjeru, ali nitko ne moze znati vasu situaciju bolje od vas samih. Sjedite zajedno i pricajte, odgovor ce vam doci. Obje odluke donose sa sobom posljedice, ali vi ih morate donijeti sami. Sretno sto god odlucili :)

  • Avatar Cicko

    Cicko

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

     Zravo svima. Pisala vam davno jer evo vec godinu i nesto cekamo dve linije. Pitanje ide sledece. Ovaj test je radjen uvece u pola jedan. Bio je negativan. Jutros tj posle 12 sati sam htela da ga bacim i slucajno ugledala kao da postoji druga linija. Molim vas za misljenje. Jos mi ne kasni tek za dva dan treba da dobijem. A ponovo cu test da radim ,ali sada SA PRVIM JUTARNJIM, ali mm bio nestrpljiv pa sam morala sinoc :D 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Cicko, ponovi test. Ako se druga linija nije pojavila u roku od nekoliko min ne mora nužno značiti da je pozitivan. Ipak ponovi, najbolje. Ja sam test bila napravila oko 2 i pol popodne i pokazao je odmah drugu crticu. Svakako ponovi, po meni i sretno! 


  • Avatar Cicko

    Cicko

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ocu ponovicu sutra ujutro pa vam javim. Hvala na odgovoru. :D :D :D :D 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Cicko

    Ocu ponovicu sutra ujutro pa vam javim. Hvala na odgovoru. :D :D :D :D

    Nema na čemu! Javi novosti 


  • Avatar Cicko

    Cicko

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu
    danas je 28 dan ciklusa i dalje je bleda linija ali jako jako svetla.
    danas je 28 dan ciklusa i dalje je bleda linija ali jako jako svetla.

    ne znam da pomislim....kazu mi je jako rana trudnoca verovatno i ko god je video test svi cestitali i svi vide tu carobnui liniju ,ali ja ne verujem sve dok ne vidim jako tamnu liniju. i kazu Da je do ovulacije doslo kasnije. Ovo je radjeno juce prvim urinom. Ako do petka ne dobijem idem da vadim Betu. Pa vam se javim. Hvala vam ,cujemo se, Da li ovde ima pozitivnoh rezultata :D 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Cicko, vidim nešto, ali nisam ni ja sigurna... Možda je do slike. Svakako držim fige! 


  • Anica098765

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..Imam jedno pitanje za vas da li se nekom desilo nešto ovako slično kao i meni😢 Radimo na bebi već duže vreme ali ništa  menstruacije mi nisu redovne nekada kasne i po mesec dana...Sada mi kasni nešto vise od 2 nedelje i jako sam nervozna po celi dan ujutru mi je veoma muka kada popijem prvu kafu  stomak mi je naduvan i pomalo tvrd  i već 3 4 dana boli kao da ću da dobijem ali eto nema je,jutros sam kupila test gledala sam da bude skuplji i kupila sam clear.blue digital koji košta 60franaka  i uradila sam ga i pokazao je minus. Nešto me je kopkalo i otvorila sam test i na onoj trakicu je imala jako vidljiva plava linija i jedna bledo plava linija sad ne znam dali sam trudna ili to nema nikakve veze sa testom   A digitalni test je pokazao minus. molim vas kažite mi inače poludecuuuu....

    Nadam se da je i vi vidite
    Nadam se da je i vi vidite
  • Anica098765

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Anica098765

    Pozdrav svima..Imam jedno pitanje za vas da li se nekom desilo nešto ovako slično kao i meni😢 Radimo na bebi već duže vreme ali ništa menstruacije mi nisu redovne nekada kasne i po mesec dana…Sada mi kasni nešto vise od 2 nedelje i jako sam nervozna po celi dan ujutru mi je veoma muka kada popijem prvu kafu stomak mi je naduvan i pomalo tvrd i već 3 4 dana boli kao da ću da dobijem ali eto nema je,jutros sam kupila test gledala sam da bude skuplji i kupila sam clear.blue digital koji košta 60franaka i uradila sam ga i pokazao je minus. Nešto me je kopkalo i otvorila sam test i na onoj trakicu je imala jako vidljiva plava linija i jedna bledo plava linija sad ne znam dali sam trudna ili to nema nikakve veze sa testom  A digitalni test je pokazao minus. molim vas kažite mi inače poludecuuuu….
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Anica, i meni je tako pokazalo na trakici!  Kad sam prvi test napravila. Jedna deblja crtica i vidljiva, a druga slabije. Probaj ponoviti sutra, tj. danas! 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.