Svakako pročitajte! ;)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    @Tina0208 eh kad te krene onda te krene, ne možeš protiv toga.. Uz to sve i dalje radimo na bebi punom parom, naravno! :) Na kraju su svi nalazi od dragog uredu, tako da je bila najvjerojatnije samo prehlada ili je moguće da je imao pijesak ili mali kamenčić u bubrezima.. Sad je dobro, žali se još samo malo da ga bubrezi bole, ali sve ostalo je ok! Bolovi u kralježnici normalno, imala sam i ih ja.. kao i većina ostalih trudnica. Ne brini! Da, da puno radim danas sam popodne, tako da sam malo uhvatila vremena da vam se javim, da ne mislite da me ponovo nema! :)  A, vješticu ne očekujemo pred kraj mjeseca tj. 22.5. :) Čuvaj se draga Tina! 

    @Igorovabebica  aa bubu, bude sve dobro, vjerujem! Važno je da ste ti i bebi super, a ostalo će proći! Znam da me razumiješ i hvala ti na tome!  Kao što već rekoh vještica mi (ne) treba doći 22.5.  Dragi je skoro pa nov, hvala ti! Čuvaj sebe i bebu! 

    @ProudMomy je, je bolje je! :) Spreman je za akciju, hehe :) Hvala ti na lijepim željama divna si!  Ja sad imam jedno ozbiljno pitanje za tebe, kada će novi post osvanuti na blogu?!  Puse velike tebi i tvom princu 

    @bubicazubica draga damo , naježila sam se kada sam pročitala tvoj komentar. Ja sam odmah u 5. tj. saznala da sam trudna i od tada su me svi držali kao kap vode na dlanu, nit sam teško dizala, nit se ludirala, niti ne znam šta sve ne. Zaista sam se čuvala i pazila.. I svi su me mazili, doma! Te tetošili mi, iskreno ja ni dan danas ne znam šta se iz događalo da sam ja svoju prinčipesu izgubila, znam jedno Bogu je trebao još jedan anđeo, pa je nju izabrao!  A, jedna doza straha postoji, naravno i uvijek će postojati. Ali treba gledati naprijed i sa smiješkom na licu, treba se znati nositi.. znam ponekad je teško , a ponekad rušim sve pred sobom. Drži se i sretno, piši nam! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    draga Miss,nemas pojma koliko sam cijela poskocila kad sam spazila da si mi prije 3 minute bila tu…
    22.05 je jos dosta daleko,ali bas zbog toga su ti mozda ovo pravi dani za dobitak na lutriji… cuvaj mi se puuuno i znam da cu tesko skupa s tobom docekati 22,ali daj boze da onda slavimo svi zajedno… puno pusa saljem..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Draga @Tina0208 tu sam, tu sam!!  Nisam ja vas zaboravila, mislim ja često na vas! Niste ni svjesne koliko! heh  Da, daleko je.. Treba taj datum i dan dočekati, još samo 10 dana, odbrojavanje je počelo!!  Nadam se i ja da ćemo slaviti!! I ja tebi i bebi puno pusa šaljem! 

    P.S. Kako da te dodam u prijatelje?

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nezz…u koje prijatelje mislis????

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Pa ovdje vidiš da su nam dodali mogućnost da možemo dodavati prijatelje. Ali bilo kako da upišem u tražilicu ne mogu naći! :/

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ahaa…cek da proucim…nadam se da ti se ne zuri na posao…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    E, skužih i našu dragu @andydeau sam našla po imenu i prezimenu.. Dodaj me.. 
    Ana Šarić

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jesam uspijela??? ja tu nis ne vidim

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nisam izgleda… ajde ti mene Martina Vorih

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Draga Miss_Miu bit ce, cim uhvatim malko vremena! U guzvi sam uzasnoj, predajem papire za vrtic, obavljam razgovore u vrticu, pa dok sam skupila sve papire, ma joj sto stvari, a sljedeci petak letimmo tati u Dusseldorf, pa moram sve stici napraviti.
    Uglavnom, kroz dan dva, budem valjda nesto uspjela napisati opet! :-)
    Bitno da ste vi spremni za akciju! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.