Svakako pročitajte! ;)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Isprike  svima što tek sada odgovaram, no prije nisam stigla! Stalno radim! 
    Uglavnom..

    Tina0208 hvala ti .. Mislila sam i ja na vas svakodnevno! Ponekad sam znala doći par puta na dan, samo da pročitam.. Kako ste mi i da li je koja šta napisala! Heh..  Ne budem više otišla, nadam se! Mogu ja biti jaka, i želim biti! I ja vas sve skupa volim!  A antonio. 

    Pinkich uh, zaista teško! E, znaš točno o čemu priča, znaš po svojim sestrama kako je njima teško. Mogu ih u potpunosti razumjet, i sigurna sam makar ste sestre neće ju ti pokazati ljubomoru, ali znam po sebi da jednu dozu ljubomore imaju. Gledam po sebi, ja sam sretna zbog svih vas, a opet ljubomorna jer zašto nisam ja. I tako, to je zapravo začarani krug. Pazi se i čuvaj svoju bebu. Tipkamo si i dalje, kiss  P.S. Hvala na potpori! 

    Draga chocolate .. ajme, nažalost znam kako je to. I onaj tko kaže da to prođe, laže. Ne može se to tek tako zaboraviti, i ne misliti na to. Ma bilo koji tjedan, mjesec trudnoće bio.. I ovaj mjesec je stigla, isto tako.. Kao što je i prethodni i kao što bude slijedeći. Nisam ja te sreće, da se odmah “ zalomi ” , joj, 4.mj. Ja bi prije par dana imala porod tek, i vidla bi svoju prinčipesu. 
    No, nema je.. Postala je anđeo, možda je otišla na ljepši svijet, gdje će joj biti bolje. Tko zna, kad netko kaže sudbina je, kako može biti sudbina?! Ja sam sigurna da ću iduću trudnoću strepiti sve do 20.tj. I da će mi svaka minuta, sat i dan, te tjedni prolaziti sporo. I jedno mi nije jasno i sigurno odgovor od nikoga neću dobiti, zbog čega je došlo do spontanoga?! Saznala sam u 5.tj da sam trudna i čim sam saznala svi doma su me tetošili ko kraljicu, iščekivali smo svaki pregled i ultrazvuk da vidimo svoju bebu, i svaki mj. vidli smo napredak. Bili smo nestrpljivi, čak su i mama i tata plakali od sreće, jer će postati baka i deda. Jer će dobiti jedno veliko zlato. Jest da sad opet pišem sa suzama u očima, ali teško mi je! Hvala ti draga, i tipkat ću tipkat, radim po cijele dane pa nemam ni vremena baš. Evo sad uhvatila malo vremena, uglavnom čuvaj se! Uz tebe sam i vjerujem da ti nije bilo sve jedno, no gledaj naprijed za mj. dana držat ćeš svoje malo klupko u rukama. Pusa , čuvaj sebe i bebu! 

    antonio Ja sam dobila još ljepši poklon, čitati tvoje postove i poruke. Eh, draga moja u potpunosti me razumiješ i znaš kako mi je. I znaš da mi je trebalo samo par dana, da opet budem ona stara. Jest da se ne poznajemo, ali neka čudna vibra je u zraku. Kao da znaš sve o meni i mojim osjećajima. Koliko se hrabro osjećam toliko imam osjećaj da tapkam u mjestu, i da me sreća nije obgrlila. I ne želi mi se osmjehnuti, te sam tužna zbog toga. Zaista je teško ne sjetiti se ..  Ja se također sjetim tebe i tvojeg malog anđela, kako ste?! Da li je sve ok? Da li ti itko pomaže? Čuvaš se? Koji si sad tj. ? Pa istina dijelit ćemo i sretne i tužne dane, inače ne znam kako bi sama izdržala to sve? I ovako mi dosta teško, ali idem dalje. Hvala ti draga na svemu, vidim ubacili su poruke. No, ne znam se njima služiti. Ljubim te i grlim, pa čujemo se brzo!!  

    Draga ProudMomy zaista mi nije to bila namjera, željela sam sve najbolje. Je teško mi je, ali imam zaručnika, mamu (obitelj) i vas žene moje drage , pa mi je lakše. Došli ste mi kao dar sa neba. Joj, očito svi vide moju snagu ali ja ju ne vidim.  Hvala ti, pusu veliku šaljem tebi i tvom malom princu. 

    Fembotica hvala, hvala!  I ja se iskreno nadam, šaljem natrag velike puse i još veće zagrljaje! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    O jesam se raspisala.. 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Miss miu, to ti ja volim rec da od kad sam postala mama sam postala i puno osjetljivija, ili kako mm kaze cenravija hahaha! 
    Samo hrabro dalje draga moja!
    Puno pusa saljemo i moj princ  i ja! :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    ProudMomy draga, tm je upravu, čini mi se! hehe Cendro mali, a ja koja se javljam hehe!  Aaa ma divni ste mi! Čitam vas na blogu!  :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Miss-Miu, ne bi mu priznala da je u pravu ni pod prijetnjom smrcu :-D!
    Hvala ti puno, draga, volim cuti da jos netko osim mojih prijatelja cita to sto ja piskaram :-). :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jao a ja sam mislila da si opet odustala od nas…kad ne ocekujemo vjesticu??? reci da ju ne iscekujem s tobom…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    ProudMomy draga, haha ma to je to!  Ma hvala tebi, divno te je čitati i pratiti! :* :*

    Tina0208 eh, vještica je došla i ovaj mj. 24.4. i još traje, danas je danas zadnji dan! Nadam se, bilo mi je lijepo kad ju uopće nisam imala! 


    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Miss_Miu sad odmah u akciju, ne daj dragom disat! Nema odmora dok traje obnova :-D! A sljedeci mjesec ocekujemo jedan veeeeeliki plusic na testu!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    slazem se s ProudMomy….nemojte izlazit iz kreveta….tako da ju ne ocekujemo iduci mjesec….
    zelimo plusic iduci mjesec… sretno…uspjet ces ti…zasluzujes to

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar renata2912

    renata2912

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    oo meni je vjestica stigla ovaj mjesec 20-tog, iako sam se nadala da nece, imala sam tri dana i stalo mi i onda mi se pojavi nesto malo svijetlo smedje, i stalo sve sad nista nemam :/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.