Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Annete007

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Evo još jedna trudnica sa terminom početkom 5.mjeseca. S obzirom na trenutno stanje u svijetu, korona virus, mjere, nedostatak zdravstvenog osoblja i sl.. Da li netko ima informacija kakvo je stanje u rodilištu u Splitu trenutno? 

  • Kata0301

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz svima! To i i mene zanima.. Termin mi je sredina 5.mj.. 

  • Avatar A_Ne

    A_Ne

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav, meni je isto termin polovica 5. . Najteže mi je sad jer je zabranjena pratnja. Imala sam prvi carski,nakon 15h mučenja, najradije bi i drugi sad,al nemam indikaciju…

  • Annete007

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    I ja sam nakon prvog poroda i 12h mučenja planirala ovaj put s pratnjom, ali ništa od toga :( Sad se samo bojim da ne bi bilo još gore.. Nadam se da će se netko javiti do termina da nas malo utješi :) 

  • xyz3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Annete007

    Pozdrav svima! Evo još jedna trudnica sa terminom početkom 5.mjeseca. S obzirom na trenutno stanje u svijetu, korona virus, mjere, nedostatak zdravstvenog osoblja i sl.. Da li netko ima informacija kakvo je stanje u rodilištu u Splitu trenutno?


    Pozdrav…ja sam rodila nedavno, bas kad su uvodili sve ove mjere…sto se samog poroda tice,kao i sestara na odjelu, nemam prituzbi na osoblje, vjerojatno iz razloga sto nam nitko nas ne moze doci u posjetu …meni je suprug mogao donijeti stvari pa bi sestre preuzele i donijele u sobu…ne znam jesu u meduvremenu i to ukinuli…
    Za izlazak smije doci samo jedna osoba i bez zadrzavanja u krugu rodilista, iako se i tu nade onih koji se ogluse…ako vas zanimaju jos kakvi detalji slobodno pitajte

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    xyz3

    Annete007

    Pozdrav svima! Evo još jedna trudnica sa terminom početkom 5.mjeseca. S obzirom na trenutno stanje u svijetu, korona virus, mjere, nedostatak zdravstvenog osoblja i sl.. Da li netko ima informacija kakvo je stanje u rodilištu u Splitu trenutno?

    Pozdrav…ja sam rodila nedavno, bas kad su uvodili sve ove mjere…sto se samog poroda tice,kao i sestara na odjelu, nemam prituzbi na osoblje, vjerojatno iz razloga sto nam nitko nas ne moze doci u posjetu …meni je suprug mogao donijeti stvari pa bi sestre preuzele i donijele u sobu…ne znam jesu u meduvremenu i to ukinuli…
    Za izlazak smije doci samo jedna osoba i bez zadrzavanja u krugu rodilista, iako se i tu nade onih koji se ogluse…ako vas zanimaju jos kakvi detalji slobodno pitajte


    Pozdrav, meni je termin isto u 5 mj. Zanima me kakva je sad procedura prilikom dolaska u rodiliste ? Pretpostavljam pregled pa odmah u radjaonu? Daju li epiduralnu, nesto protiv bolova itd.? Isto me zanima ako ne smije pratnja na porod dali babice obilaze redovito u box, ili ih treba vikom dozvat?

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • xyz3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    lola777

    xyz3

    Annete007

    Pozdrav svima! Evo još jedna trudnica sa terminom početkom 5.mjeseca. S obzirom na trenutno stanje u svijetu, korona virus, mjere, nedostatak zdravstvenog osoblja i sl.. Da li netko ima informacija kakvo je stanje u rodilištu u Splitu trenutno?

    Pozdrav…ja sam rodila nedavno, bas kad su uvodili sve ove mjere…sto se samog poroda tice,kao i sestara na odjelu, nemam prituzbi na osoblje, vjerojatno iz razloga sto nam nitko nas ne moze doci u posjetu …meni je suprug mogao donijeti stvari pa bi sestre preuzele i donijele u sobu…ne znam jesu u meduvremenu i to ukinuli…
    Za izlazak smije doci samo jedna osoba i bez zadrzavanja u krugu rodilista, iako se i tu nade onih koji se ogluse…ako vas zanimaju jos kakvi detalji slobodno pitajte

    Pozdrav, meni je termin isto u 5 mj. Zanima me kakva je sad procedura prilikom dolaska u rodiliste ? Pretpostavljam pregled pa odmah u radjaonu? Daju li epiduralnu, nesto protiv bolova itd.? Isto me zanima ako ne smije pratnja na porod dali babice obilaze redovito u box, ili ih treba vikom dozvat?


    Ja sam imala.pregled i odmah rađaona, bez klistira itd..epiduralnu nisam ni trazila, ali kada su me spojili na drip pitala sam nesto protiv bolova, i obzirom da je ctg bio uredan dali su mi injekciju koja je koliko toliko pomogla…sto se babica tice, ja ih nisam imala potrebe dozivati, smatram da su uredno dolazile…meni su ponudile i pilates loptu, pustile me da secem, u wc i sl..nakon iscitanih nazalost mahom negativnih iskustava, ja mogu reci da sam ja imala pozitivno iskustvo, prvi porod i ekipa iz rodilista je bila vrlo dobra…

  • MandarinaMartina

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila prije par dana. Imala sam trudove ali oni ih nisu shvatili ozbiljno pa me poslali kući jer eto ne primaju ako im ne djeluje da je hitno. Pa sam skoro u autu rodila isti taj dan na putu za rodilište. Tako da budite na oprezu jer može biti da vas ne žele primiti. Sestara je malo na babinjačama pa vam ne mijenjaju bebu redovito. Sami morate hraniti bebe jer oni ne vode previše računa o tome. Čak su znali preskočiti dohranu za bebe. Uređaji za hitni poziv radi i tu se srećom uvijek odazovu. Ponesite neke grickalice, jer ako rodite kasno, nećete ništa dobiti za jesti. Muž vam može donjeti što želite ali mora sve ostaviti dole na pultu. Tako i za izlazak iz bolnice, oni čekaju dole a sestre vam pomognu nositi stvari i bebu do pulta. Izlazak iz rodilišta može malo i potrajati, meni su rekli budi spremna oko 13 za izaći.. pa sam čekala skoro dva sata da me puste van.

  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Kada te zaprimu jel ti daju svoju spavacicu i jel posli u sobi imaju spavacica ako se trebas prominit?Daju li epiduralnu ako pitas?Trebali nositi pelene i maramice za bebe?

    URL = https: //lilypie.com]

  • MandarinaMartina

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Imaju spavaćice a papuće moraš svoje nositi. Nemaju u sobi dodatne spavaćice nego ih moraš tražiti da ti donesu. A ovo za epiduralnu i ostalo ne znam, nisam imala prilike ni vremena za tražiti, rodila sam čim sam došla. Pelene imaju oni a vl. maramice nisam vidjela, to bolje ponesi. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.