Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pukica

    Pukica

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Mislim da sve moramo biti svjesne da je većina stvari na porodu izvan naše kontrole i koliko god to bilo zastrašujuće u jednu ruku je i olakšavajuće. Najbolja stvar koju sam činila tokom trudnoće je to šta sam izbjegavala slušat i googlat tuđa loša iskustva, a bilo ih je na sve strane jer je bila aktualna kampanja prekinimo šutnju. Da sam ono čitala prije poroda mislim da bi se prestravila samo tako. Nadajte se najboljem ishodu, a na porodu bi ja ipak činila ono što oni kažu, a ne se zavaravala da s par pročitanih članaka na internetu imam dovoljno znanja o ginekologiji. Uostalom malo će onih s dobrim iskustvom pisat po forumu, većinom će to bit loša iskustva… Nekoliko prijateljica i rodica je rodilo u posljednje dvi godine i sve su imale super iskustva. 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Da slažem se da je na netu puno više loših nego dobrih iskustava. Ne znam zašto žene sa dobrim iskustvima nemaju potrebu to podijelit na netu. Neke poznanice su mi pričale da su očekivale užas zbog svega što su pročitale po forumima, pa da su na kraju bile ugodno iznenađene kako su sve dobro podnjele na porodu. 

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Nasty ako budes u komadu preporucam predavanje u bolnici Porod ili tako nesto koje drzi primalja u sklopu trudnickog tecaja. Svakako ona prica iskustva direkt iz radjaonice.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    U klubu trudnica je baš proplimj. bila tema Prvi dani u rodilištu, isto je držala jedna primalja koja radi u bolnici i dosta nam je pokazivala fotke s “terena” na prezentaciji.. Vidila sam da ta tema nema i ovaj mj. Ako budem u komadu možda odem i na taj u rodilištu prvi tjedan u 12.mj. Vjerujem da je korisno sigurno. Al kako sam do sada mislila da nemam pratnju na porodu pa se nisam žurila s tim tečajem u bolnici. Muža sam vukla na ove tečajeve o njezi novorođenčeta i u kavanjinovoj. Tak da mi bude od koristi kad beba stigne, to mi je nekako najbitnije. 

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Kad vec spominjes klub trudnica, znam da tamo ima prenatalni pilates ali postoji li jos negdje u gradu vjezbe za trudnice?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Bodyflow pilates & yoga imaju za trudnice. Meni su bili rekli da im se javim u 9.mj. kad sam se raspitivala, ali sam krenula u klub u 7.mj pa tamo nastavila.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Cure nemojte se sekirat, meni je bilo teze cisto jer sam imala neka druga ocekivanja u glavi i nije onako kako zamislimo, bilo me strah, boli i neplanirani carski te dovedu do suza i traume, al sto se tice osoblja i doktora nemam prigovora, osim da bi neki mogli bit njezniji i malo nam vise info dat o svemu sto se desava na porodu. Sestre i babica su bile krasne u radjaoni ♥️

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ma koliko god ohrabrivala sebe isto mi se ponekad tresu gaće od neizvjesnosti.. Al kao što je netko već napisao kontrola nije u našim rukama, treba se opustit pa što bude bit će, porod je fiziološka stvar, mora nekako izać beba. Na kraju krajeva sa strahom i panikom nam samo može narast adrenalin koji loše djeluje na oksitocin i zaustavlja trudove.. 

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Pitanje za ove rodilje s babinjaca: treba li nesto nosit za bebu. Trabunjale su ove babice da zene nose bocice, mijenjaju pelene i svasta nesto, cak da se njihova izdajalica vrti okolo. Ja ne bi nista nosila, ako one sve odrade tamo. Eventualno, sterilne casice za rucno izdajanje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Meni su dvi prijateljice rekle da ne treba ništa. Samo za izlazak. I ja sam mislila uzet sterilnu čašicu za svaki slučaj i eventualno izdajalicu. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.