Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Sterilne casice vam sestre donesu (one za urin za crvenim.poklopcem od 100 ml), jedino traze da donesete svoju bocicu ako imate. Ako cete presvlaciti bebe cesce od 3 puta dnevno koliko oni obave, u komodici su pelene tako da vam nista ne treba. Ja sam bila od 01.11-06.11 i jos nije bilo pusteno grijanje pa su rekle da nam muzevi slobodno donesu medo odjelce ili dekicu i rukavice jer je zbilja bilo hladno i bebice pothladjene. U vatu su bebama zamatale nogice tu prvu vecer dok nam nisu donijeli topliju odjecu od doma tako da doskoce one svim situacijama.
    Izdajalica nije preporucljiva dok mlijeko jos nadolazi jer zadeblja areolu vec sestre pokazu kako rucno izdajati. Vise manje su sve odlicne i susretljive na babinjacama i doci ce vam cim pozvonite 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ok, super! A za češće presvlačenje treba li ponjeti mast za guzu i blaznice/vlažne m. ili i to ne treba? Izdajalicu preporučuju kod uvučenih bradavica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Zadnji put kad sam bila na profilu je pičilo grijanje, 24°c je bilo u hodniku.. Idući put ću ponjet spavačicu kratkih rukava i ljetni mantil.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Nasty

    Ok, super! A za češće presvlačenje treba li ponjeti mast za guzu i blaznice/vlažne m. ili i to ne treba? Izdajalicu preporučuju kod uvučenih bradavica.


    Nista ne trebas nosit, sve imas dolje. Za uvucene bradavice kazu  sesirice, one pogledaju prsi i kazu koji broj sesirica odgovara. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Super, znači susretljive su sestre. Baš me to veseli:) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pukica

    Pukica

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ne treba vam za bebu ništa osim pokoja tetra pelena ako cete je dojit na krevetu pokraj sebe. Izdajalicu sam nosila al na početku ništa nisam uspila s njom izdojit pa mi ni ona nije tribala. 

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Super. Prije nisu dali da se nista nosi i hranili su ih na casicu. Casice su koliko se sicam bile malo manje. Nesto izmedju tih za urin i onih za stolicu. Ne planiram mijenjat u bolnici osim u vanrednim situacijama. Zadnji put mi se mala pokakila tipa u 12 i to zbilja previse, a one su minjale oko 3 ipo. Nije se moglo cekat. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ok cure, thanx na info! 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    E da, tetre sam nosila iako nisam hranila bebu na krevetu nego sjedeci i imala sam jastuk za dojenje, spas doslovno. 
    Ja sam rodila na carski ali sam vidjela da cure koje su vaginalno rodile i sivane su, imale su kolut za plivanje onaj djecji pod guzom da im nije pritisak na savove pa mozete ubacit u torbu i po potrebi napuhat 😉

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Neki dan su rekli da rijetko rade epizotomiju…hm…ocito lazu :) A moze se iskoristit i onaj kusin u bolnici za dojenje umjesto jastuka za dojenje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.