Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Ne, nije obvezno, jako su fleksibilni, bitno je samo da platis. Odmah dobijes potvrdu s kojom moze pratnja na porod. Ali svakako nije lose otic na predavanja ima korisnih informacija.


    Stelle, jesi to isla gore u tajnistvo i dobila potvrdu? ja sam sa prvim htjela ali je puno poranio a sad zelim na vrijeme.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Buy oxycontin online [buypills-online.com]
    Buy oxycontin [buypills-online.com]online now from rexonpharmacy.com without a prescription with your debit/credit card , bitcoins or paypal and get discreet next day delivery.
    Order now [buypills-online.com]
     
    Uses
    This medication is used to help relieve severe ongoing pain (such as due to cancer). Oxycodone [buypills-online.com]belongs to a class of drugs known as opioid (narcotic) analgesics. It works in the brain to change how your body feels and responds to pain.
    The higher strengths of this drug (more than 40 milligrams per tablet) should be used only if you have been regularly taking moderate to large amounts of opioid pain medication. These strengths may cause overdose (even death) if taken by a person who has not been regularly taking opioids.
    Do not use the extended-release form of oxycodone to relieve pain that is mild or that will go away in a few days. This medication is not for occasional (“as needed”) use.
    Buy oxycodone online [buypills-online.com]
    buy oxycontin online pharmacy [buypills-online.com]
    buy legal oxycontin online [buypills-online.com]
    buy legal oxycontin online [buypills-online.com]
    buy oxycontin online uk [buypills-online.com]
    buy generic oxycontin online [buypills-online.com]
    buy oxycontin online safe [buypills-online.com]
    buy oxycontin [buypills-online.com]
    buy oxycontin 30mg online [buypills-online.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Kako ste splicanke? Jel rodila koja u zadnja 3mj recimo? Ja sam u 10.mj pa ako ima tko pitanja recite 😀

    [lilypie.com]

  • xyz3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Venus

    Kako ste splicanke? Jel rodila koja u zadnja 3mj recimo? Ja sam u 10.mj pa ako ima tko pitanja recite 😀


    Pozdrav, mene uskoro ceka porod u splitskom rodilistu, brojimo sitno, pa me zanima eto malo friskije iskustvo…:), je li i dalje iznimno forsiraju prirodni porod, i sl..
    Hvala.

  • Avatar JelenkoPelenko

    JelenkoPelenko

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Pozz, evo ja sam rodila ima par dana u splitskom rodilistu, inducirani porod zbog zamucene plodne vode. Primljena na odjel, napravljen pregled, prokinut vodenjak i spojena na drip, 8 sati od spajanja na drip do poroda. Meni je sve bilo ok, od doktorice do babica. Stavili su me u boks i povremeno pitali boli li me jer nisam imala svojih trudova pa su valjda cekali da drip pocne djelovat. Rucno otvarana, porod uz nalijeganje na trbuh, radena epi.. po meni je sve bilo opravdano, jer koliko god san se pripremala kako triba tiskat jednostavno se nisan mogla koncentrirat, mislila san da ce mi glava eksplodirat. Uglavnom u radaoni su svi bili normalni prema meni, muz je bija odusevljen sa svima, vezu sam imala pa mozda i nije objektivno. Slusala sam i kako se odnose prema drugima nisam cula nista lose.

    Za forsiranje prirodnog poroda ne mogu komentirat iz svog primjera. 

    Na sestre s odjela babinjaca 2 isto nikakve zamjerke, tako se lipo odnose s bebama i s nama su bile skroz normalne. Uglavnom za mene jedno pozitivno iskustvo. Nadam se da ce i ostalima bit takvo 😊 sretno svim buducim mamama ❤️

    [lilypie.com]

  • xyz3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala, lijepo je pročitati pozitivna iskustva, odmah je čovjeku lakse, jos jednom hvala 😘😀

  • Twinmom09

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Ako mi moze netko napisati gdje se radi kombinirani test.. dobila sam uputnicu za uzv i nalaz krvi pa me zanima je li i jedno i drugo radim u rodilistu ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Trebas se naruciti telefonski.Uzv radis u novom rodilistu, prvo se javis na veliki salter, onda na vrata di pise kombinirani, tamo potpises papire, onda vrata nasuprot tih cekas da zaljepe spisak.Uzv se radi preko trbuha.Iza toga ides na glavni ulaz od firula, ulaz do hitne je za vadenje krvi.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Twinmom09

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Lordy

    Trebas se naruciti telefonski.Uzv radis u novom rodilistu, prvo se javis na veliki salter, onda na vrata di pise kombinirani, tamo potpises papire, onda vrata nasuprot tih cekas da zaljepe spisak.Uzv se radi preko trbuha.Iza toga ides na glavni ulaz od firula, ulaz do hitne je za vadenje krvi.


    Hvala puno 😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Za carski rez moraju biti opravdani razlozi, indikacije jer to je teska abdominalna operacija ipak, dug i bolan oporavak. Meni je pukao vodenjak bez trudova, i nakon 10h dripa i 12h od pucanja vodenjaka zavrsila sam na hitnom carskom jer se beba nije spustala. Ja bi recimo volila da sam uzela epiduralnu i imala vise vremena i probala ipak dovrsit prirodno, oporavak od carskog mi je bio strasan stres i velika trauma zbog bolova. Al jos najgori bolovi su mi bili rucni pregledi od 5min trajanja pod trudovima, to sam jedva izgurala, tjerali me da im tiskam na prste, pokusali se dokopat bebine glave il ko zna sta…ja nezz jel to norma u st rodilistu, al samo zbog tog neceg bi otisla privatno iduci put

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.