Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reserved123

    Reserved123

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Venus hvala ti puno sto si se potrudila tako lijepo nam sve ispricat i ne znam zaasto sam puno mirnija kad znam sto me ceka. Sretno ti s bebicom i da se sto prije oporavis od zahvata ♥️♥️🙏🙏

    ♀️1997 /AMH 15,63pmol/ TSH2,17 /PRL blago povišen
    2017-dermoid 9,2cm
    2019- 🩵 T
    2021-biokemijska
    ♂️1992/ asthenozoospermia
    Radimo na 👣 od 1/23
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Hvala cure, samo pitajte 😊
    Sretno vam 💕💕

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ko zna sto nas ceka. Nema pravila. Samo mi nije jasno Venus zar hitni carski ne rade u opcoj anesteziji? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Nemam pojma kako to ide za anesteziju, ja sam pitaa nes zbog kicme ocu li dobiti opcu, i rekli su mi da nema potrebe da se “uspavljujemo i ja i beba”. Samo mene od spinalne svakodnevno bole ledja i okolica i glavobolja tu i tamo…

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nama su na tečaju rekli da se opća izbjegava jer uspavljuje i bebu. Osim ako postoje indikacije da de spinalna ne smije.. 

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ja ne bi smila na spinalnu, ako funkcionira na isti nacin ko i epiduralna, jer mi je koza rizicna. Bumo vidjeli, valjda nece doc do toga.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    hvala vam puno na odgovorima, jako ste me umirile. to jedino i trazim, da je netko miran i pristojan, nakon iskustva u bolnici.

    svaka ti cast, hvala sto si podijelila svoju pricu s nama!

    [lilypie.com]

  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Venus

    Nemam pojma kako to ide za anesteziju, ja sam pitaa nes zbog kicme ocu li dobiti opcu, i rekli su mi da nema potrebe da se “uspavljujemo i ja i beba”. Samo mene od spinalne svakodnevno bole ledja i okolica i glavobolja tu i tamo…


    svaka ti cast, hvala sto si podijelila svoju pricu s nama!

    [lilypie.com]

  • Avatar A_Ne

    A_Ne

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam na forumu. Rodila sam prije 5 ipo godina i jedva sam se odlučila na drugu trudnoću zbog poroda. Moram priznati da je sve dobro prošlo,nemamo nikakvih posljedica (osim mojih psihičkih ). Porod je bio induciran,prošlo je 14 dana od termina. Došla sam noć prije,u jutro je bio pregled i onda su me odveli u rađaonu. Bila sam otvorena “za jagodicu” prsta. Priključili su me na drip,probili vodu i ispraznili mjehur. U rađaonu sam ušla u 8h ,svako sat su mi praznili mjehur dok nisu došli do krvi,jer mjehur je glavni faktor 🤦🙄,to je bolilo više nego išta. Svako pola sata -sat bi netko došao ,bolno pregledao i nastavio svojim poslom,bez riječi,bez pitanja. Dali su mi 2 inekcije apaurina i neku nečega od čega sam povraćala. Oko 9h je došla doktorica (crna sa šipkama,tada po forumima prozvana Kasandra 😂) i pitala me kad mislin rodit… Bila sam otvorena 4 prsta i iscurila je i druga boca dripa. Rekle su mi da tiskam, tiskala sam ko da idem na WC,ali nisam imala nikakav nagon već samo bol od trudova. Bila sam iscrpljena od povraćanja,od cjelodnevnog dripa,od tiskanja,od frustracije što se ne otvaram…  Počela sam hiperventilirat i ludit valjda,jer sam govorila da želim kući ,ako mi nitko ne želi pomoći i bla bla…valjda su se i one malo prepale. Nakon nekoliko minuta,u box je ušao doktor,na mantilu mu je pisalo primarius. Njegov pregled nisam ni osjetila,bio je tako nježan,blag ,brižan…rekao im je da postoji neki dio kože od kojeg se teško otvaram i kako me mogu tako držat cili dan,a dijete bez vode od 8 u jutro do 10 ipo navečer, te da me pripreme za carski… odahnila sam. U sali je bila tako super ekipa ,da sam se rasplakala govoreći im kako su divni,anesteziologica me mazila po glavi i držala za ruku da mi prođe trud i da mogu uroniti u anesteziju. Kad su me budili sjećam se da su me zapričavali nešto,a ja sam očito baljezgala gluposti jer se sjećam njihovog smijeha. U šok sobi mi je bilo ok,iako stravičan osjećaj žeđi i hladnoće,al to je ok. Doveli su mi bebu oko ponoći da je vidim,sestra je držala uz mene 10-ak min, pa otišla. Fizioterapeutkinja je došla sutradan,bila je super…sestre na odjelu  standardno u svom filmu… 

  • Avatar A_Ne

    A_Ne

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Jedino ta doktorica “Kasandra” mi je skidala konce,s vrata mi je rekla “Jesi sretna što si dobila što si tražila (carski).  Samo da znaš da si rodila gospojski.” Eto toliko, u kratko 😁.. Teško sam se odlučila za drugo dijete,samo zbog rodilišta, često sam sanjala taj porod ,budila se u znoju…a ne smatram da sam mimoza. Ni jedan trud nisam pustila glasa,dok nisam pukla nisam se nikome za ništa žalila niti išta zahtjevala. Btw i muž je bio uz mene i bez njega bi poludila skroz. Nije bio porod iz snova,niti blizu,al dobro smo obadvije…i mogu reći da sam rodila gospojski 😠🤬😒

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.