Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    u kojem si tjednu t.? 

    cekat mj.dana, zasto?? kod krvarenja u t., na pregled se ide odmah!

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Draga nemoj ti ništa čekat odi na hitnu.ja sam isto imala problema s smeđim iscjetkom na početku trudnoće i svaki put sam se spremila i na hitnu.

    Lusilu

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    I ja sam imala smeđi iscjedak na početku trudnoće, trajao je 2 dana, nisu mi dali nikakve tablete, samo sam malo mirovala. Sada sam na kraju 32. tjedna i sve je u redu. Samo mirno, sve će biti u redu. I ti doktori- Anagard123- tvog doktora treba ubiti, kako te mogao poslati na kiretažu pa je li on svjestan šta je mogao napraviti?! 
    Samo smireno drage moje. Sve ćete mi biti debele. Pusa svima!

  • adly

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Molim Pomoc nova sam  zadnju mengu sam imala 14  10 2014 i radila tri testa i svi su pokazali tek poslije 20 min pozitivno ali svijetla crtica  mislila samjos sacekati par dana ali pojavio mi se prije dva dana prvo sukrvica jako svijetle boje pa se pretvorilo u smedji iscjedak pa sam jucer bilana pregledu kod ginekologa i rekao mi da nista ne moze ultrazvukom provjeriti jer je rano i poslao me na Beta HcG i dao neke lijekove koje  od sinoc pijem.Jutros sam radila Betu i pozitivna je sa 21,2 HcG ali ne prestaje smedji iscjedak i jako me strah prva mi trudnoca i imam dvorogu maternicu 😨

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    A meni se na ovom viru s mrezicom pojavljuje smede  i na obris mi je tako… sta bi to moglo bit… a sacekat cu jos dva tjedna pa mozda test uzet..

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ja sinoc nazalost dobila… :-(

    Vesela

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Drago mi je kaj postoji ovakva tema…zadnja M mi je bila 15.12.2014. i radila sam test nakon 3 dana kašnjenja, pozitivan sa slabom crticom…sve ok do prije tri dana kada se pojavio smeđi iscjedak i nakon toga kap krvi..nikad iste boje ali evo i sinoć krv..ali ništa ne boli..sutra idem na pregled a ako bude danas krvi idem na hitnu boli me briga jer mi je više dosta tog mučenja…

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    anagard123


    Postoji mogućnost da je do začeća došlo kasnije pa se ne vidi, ili da je ultrazvuk loš, kao što je bilo u mom slučaju, naime, gin. me poslao na kiretažu,jer navodno nije vidio srčani ritam u 6 tj…. kad sam otišla u bolnicu na kiretažu, oni su me ostavili 5 dana da pričekaju da li će se vidjeti srčani ritam i tako je i bilo, srčeko se vidjelo, sad sam u 35 tj. trudnoće. Moj savjet svima je da ne trče svako toliko kod doktora, ponekad teba i pričekati,i naravno nadati se najboljem

    Fakat mi nije jasno, sto se srcani ne vidi tek u 7tjednu?! Meni se cuo na 6+4, ali na 5+4 bome nije. Je***. Dobro da su u bolnici razmisljali glavom!

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    adly


    Molim Pomoc nova sam  zadnju mengu sam imala 14  10 2014 i radila tri testa i svi su pokazali tek poslije 20 min pozitivno ali svijetla crtica  mislila samjos sacekati par dana ali pojavio mi se prije dva dana prvo sukrvica jako svijetle boje pa se pretvorilo u smedji iscjedak pa sam jucer bilana pregledu kod ginekologa i rekao mi da nista ne moze ultrazvukom provjeriti jer je rano i poslao me na Beta HcG i dao neke lijekove koje  od sinoc pijem.Jutros sam radila Betu i pozitivna je sa 21,2 HcG ali ne prestaje smedji iscjedak i jako me strah prva mi trudnoca i imam dvorogu maternicu 😨

    Nesto je tu cudno, 14.10 zadnja menga? Je li znas barem otprilike kad si zacela? Jer to je dosta davno bilo!

     Test nakon 20 min ne vrijedi osim ako je navedeno u uputama drugacije! Obicno vrijede 5-10 min nakon piskenja.

    Sto se tice iscjedka…neznam sto da ti kazem osim da pijes ljekove koje ti je doktor dao, a ukoliko imas jos kakvih pitanja pravac doktor! Mozda cak i drugo misljenje nebi bilo lose.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Tena


    Drago mi je kaj postoji ovakva tema…zadnja M mi je bila 15.12.2014. i radila sam test nakon 3 dana kašnjenja, pozitivan sa slabom crticom…sve ok do prije tri dana kada se pojavio smeđi iscjedak i nakon toga kap krvi..nikad iste boje ali evo i sinoć krv..ali ništa ne boli..sutra idem na pregled a ako bude danas krvi idem na hitnu boli me briga jer mi je više dosta tog mučenja…

    i meni slična priča bila, smeđarenje, utrogestani, mirovanje do 12.tt.  u 14.tjednu prokrvarila od hematoma i na mirovanju i dalje….pođi doktoru obavezno

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.