Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Na pocetku trudnoce od 5 do 8 tj non stop sam polagano krvarila nije bio smedi iscjedak i nisam ni bila kod doktora do 9 tj jer me kasno narucila,i sa bebom sve ok i evo me 25 tj sve ok.

  • mury

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bila sam.evo sad došla pa da podijelim sto mi je rekao jer sam zbunjena kao i prije pregleda.Naime trudnoća postoji ali je tako malo da se jedva vidi pa je doktor zabrinut i čudi ga sto je to tako.kaže da nije vanmaternična?pa zar bi se onda plod vidio uopšte.uglavnom zbog iscjedka mi kaže da se boji toga s obzirom da je jako malo i da nebi krenuo pobacaj pa da se javim ako sta bude.nista mi nije prepisao i vjerujte mi da sam još gore nego prije odlaska njemu.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moju kumu je doktorica isto tako prepala, na kraju je bilo sve ok. Jesi bila na UZV-u? Jer tak jedino može vidjet gdje je trudnoća, al onda je siguran gdje je, a ne možda :D Bože, koji doktor…. Ak nebu bolje, sutra odi u bolnicu na hitnu ginekologiju il traži drugo mišljenje

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Draga Mury,bas neki cudan doktor ja bi na tvom mjestu drazila drugo misljenje ako mozes idi privatniku,a i ako ti je radio ultrazvuk sve bi trebao vidjeti.

  • mury

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Vjerujte ja kako sam došla od njega nisam sva svoja..jer nisam se nadala da će tako reagovati.hajd sad malo mi olaksajte ;) jer sve me ovo plasi pravo.sad na uzv-u je jedva nasao nesto sitno i rekao da bi moglo to biti trudnoca ali da nije siguran i da dodjem za 8 dana jer se boji da nije vanmaterična.e sad ako je nasao zametak kako moze biti vanmatericna.cudno mi je i to jer sam u 5. tjednu trudnoće a da je po njegovim riječima “tako sitno”.ne preostaje mi drugo nego cekati ili da krene menstruacija ili da za 8 dana plod bar malo naraste da bi mogao sta "naci.mada necu izdrrzati i moracu ici jos negdje.hvala vam na podršci…

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Pa da najbolje trazi drugo misljenje tako bi i ja napravila nebi izdrzala jos cekat.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Baš je vrlo neobično sve to što ti je liječnik rekao. Mislim da bi u 5.tt već trebao biti siguran u to što vidi što ne. Svakako ako si u mogućnosti traži drugo mišljenje, jer se definitivno ne trebaš mučiti i zamarati glavu time što ti je ovaj rekao. Često im je i oprema stara i malo slabije funkcionira, pa možda ni ne vidi dobro zbog toga. Svakako se nadam da će sve biti u redu i sa tobom i sa bebicom! Glavu gore i samo hrabro!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Inače ja sam luda više sa tim doktorima. Meni je moj ginekolog u cijeloj trudnoći govorio da sam mu jako sitna i da se boji za bebu. Naravno ja poludila. Kad se bebač rodio od 3760g. doktor je samo zinuo.Tako da ne brini. Toliko o njihovom znanju, svaka čast izuzecima, moj ginekolog kao da nikada nije vidio trudnicu. Najviše sam sama sebi pomogla tako da se nisam uzrujavala. Da ima neki slobodan odmah bi se prebacila.

    Naravno da je sve sitno u 4. i 5. tjednu što on očekuje. Tek se od 7. tjedna (a što je za plod puno vremena da se jako razvije i ne bude više tako “sitno”) pravo vidi i čuje.

    U obadvije trudnoće sam imala smeđkasti iscjedak tako 5., 6. tjedan, morala sam mirovati 2tj. i pila lijekove za zaustavljanje krvarenja. I rodila sam zdravu dječicu. Ne brini, bit će sve u redu.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    hmm… mozda je trudnoca nastupila kasnije, ovisno o ovulaciji pa je manje od 5 tjedana… svasta je moguce, mozda je njegov uzv los… definitivno idi po drugo misljenje, to sam i ja napravila!
    i ja sam s 5 tj.bila na pregledu i tada se vidjela samo tockica, jos nije srce kucalo, ali je trudnoca bila potvrdena. 

    nisam te htjela odmah plasiti s krvarenjem, postoji vise razloga zbog kojih dolazi do smeckastog iscjedka, ali samo sam te htjela upozoriti na osnovi svog iskustva da se ne uplasis ako ti to uslijedi i potaknuti te da odes sto prije dr.!!!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Mury, ja sma na prvom pregledu bila sa nekih 4 i pol do 5 tjedana trudnoće (kasnila mi je ovulacija i po mengi bih bila tada već 10 tjedana trudna). Tek kad je zumirao ultrazvuk mogao je vidjeti samo zatamnjnje koje bi eto značilo da se gestacijska vrečica stvara. I da, trudnoća je u maternici. Omanh mi je rekao da “tko zna šta će biti od toga”, zapravo mi je samo rekao da su trudnoće takve- ili se održe ili ne. Naručio me za tjedan dana. Bio je drugi doktor jer sam u timu bez nositelja. Vidjela se gestacijska vrečica i mala točkica. Opet za tjedan dana došla, opet drugi doktor. E, tada se vidjelo srce di kuca, i ultrazvuk je izračunao da sam trudna 6+4. Stoga ne brini što se ništa ne vidi, nemoguće je da se išta vidi jer od ovulacijeti je u najboljem slučaju prošlo 3 tjedna (ona prva 2 tjedna su od menge do ovulacije). I onda još prođe nekih 8 dana da oplođeno jajašce dođe iz jajovoda u maternicu i ondje se ugnjezdi. Znači, u tvom slučaju je tek prije tjedan-dva došlo do implementacije, pa bi isključila implementacijsko krvarenje, osim ako nije kasnija ovulacija.

    Zato, nemoj se uplašiti ako ti na idućem pregledu još ne prokuca srce, rano je, ima fore do 8.-9.tjedna. Fino miruj, ne diži teško i ne isteži se. JA sam imala smeđi iscjedak koji sam dobila u 9. tjednu trudnoće, sve je dobro završilo, bila sam dva tjedna u bolnici i ostatak mirovala kod kuće.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.