Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Kosuljice nadam se da si zdravstveno dobro sada, a pauza cesto moze donijeti puno dobroga da covjek nije ni svjestan. Meni je jako pomoglo sto sam pauzirala nakon svega sto se dogodilo. I poslije kise uvijek dolazi sunce, tako i moj mali djecak i svima vam zelim ovaj osjecaj 💙
    Nemoj brinuti o kompatibilnosti, nakon 3.dana razvoj zametka vecinski preuzima muski dnk. Da li vam je raden icsi? 
    Svakako drzim fige za slj tj na najjace🤞🏼🤞🏼 Javi se😘 
    Ancibananci koliko god suvisno zvucalo u trenutku kad se dogodi, biokemijska je stvarno fenomenalan znak s obzirom da puno zena nakon nje ostvari zdravu trudnocu. Javi se i ti navijam i za tebe jakoo🤞🏼🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Marina si dobila mengu? Kad opet kreces? 🥰

    [lilypie.com]

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    kosuljica

    Ćao Nolai svima ostalima, long time no see,
    Kod mene ništa nova,.opet u prirodnom. Nola, kako nemaš ništa u potpisu, mogu li te zamoliti da opišes taj zadnji pokušaj, kako,.gdje?, pretpostavljam da je bio FET?
    Ima li ovdje opcija slanja privatnih poruka? Ne vidim..
    Mi smo u prirodnom sada ciklusu, vidjet ćemo što će biti…problem je što zapravo nemamo neku užasno lošu dijagnozu (zvuči čudno ali razumiješ) ali se ništa ne dogadja… Čujemo se, sretno svimaa


    Kosuljica izvini na upadu u post. Imam jedno pitanje sta ti znaci prirodni? Mislim koji je proces?

  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Cao curke prebacite se na forum potpomognuta vol.7 ako zelite ,tamo je vise ingormacija .pozz svima 🤗

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.

    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️

    Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-7-93923 [miss7mama.24sata.hr]

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.

    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️

    Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    kosuljica

    Ćao Nolai svima ostalima, long time no see,
    Kod mene ništa nova,.opet u prirodnom. Nola, kako nemaš ništa u potpisu, mogu li te zamoliti da opišes taj zadnji pokušaj, kako,.gdje?, pretpostavljam da je bio FET?
    Ima li ovdje opcija slanja privatnih poruka? Ne vidim..
    Mi smo u prirodnom sada ciklusu, vidjet ćemo što će biti…problem je što zapravo nemamo neku užasno lošu dijagnozu (zvuči čudno ali razumiješ) ali se ništa ne dogadja… Čujemo se, sretno svimaa

    Kosuljica izvini na upadu u post. Imam jedno pitanje sta ti znaci prirodni? Mislim koji je proces?


    Bok NATALIE, prirodni kao nestimulirani postupak. Iako kod nas je to zapravo polustimulirani (Klomifen ili Femara 3.-7 dc). Bez pikanja, ukratko.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    kosuljica

    NATALIE0407

    kosuljica

    Ćao Nolai svima ostalima, long time no see,
    Kod mene ništa nova,.opet u prirodnom. Nola, kako nemaš ništa u potpisu, mogu li te zamoliti da opišes taj zadnji pokušaj, kako,.gdje?, pretpostavljam da je bio FET?
    Ima li ovdje opcija slanja privatnih poruka? Ne vidim..
    Mi smo u prirodnom sada ciklusu, vidjet ćemo što će biti…problem je što zapravo nemamo neku užasno lošu dijagnozu (zvuči čudno ali razumiješ) ali se ništa ne dogadja… Čujemo se, sretno svimaa

    Kosuljica izvini na upadu u post. Imam jedno pitanje sta ti znaci prirodni? Mislim koji je proces?

    Bok NATALIE, prirodni kao nestimulirani postupak. Iako kod nas je to zapravo polustimulirani (Klomifen ili Femara 3.-7 dc). Bez pikanja, ukratko.


    Hvala ti na odgovoru. Vidis kod nas kad krenes na Ivf toga nema da ides u prirodnom.  Ali prodes dosta dok dodes Ivf. Jer nece da prepustaju ista slucaju znaju da se teze dode do jajni stanica i oplodnje i nece da probavaju jer je i iscrpljujuce i skupo i zivaca dosta treba.

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Kako ste cure? Jel koja krenula u postupak/fet? Pusa svima🤗😘

    [lilypie.com]

  • zeko_zoki

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke, evo ja sam u drugom transferu.
    Prvi je bio odmah nakon aspiracije, pozitivan test, beta 9,5 biokemijska.. Sad je vracena 1 5dnevna blastocista, 8.dan nakon transfera pozitivan test, 9.dan nakon transfera beta 80,5. Znaci to je vrijednost bete kao da je 14.dan ciklusa, jel tako? Kako cam se cini, jel ta beta nekako ispod prosjeka? Cini mi se da su svi ba 14.dan imali puno visu betu… Pisite ako znate neke slucajeve, utjesite me :)

    32 god
    Endometrioza i nizak amh
    Spermiogram uredan

    11/2021 ivf, 7 folikula, 7 oplodenih, 1 vracen 😊
    12/2021 pozitivan test, beta 9,5 = biokemijska
    1/2022 vracen 1 🐧, beta 80,5 pa 74 = biokemijska
    3/2022 vracen 1 🐧, beta 175 pa 482,5 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    zeko_zoki

    Pozdrav djevojke, evo ja sam u drugom transferu.
    Prvi je bio odmah nakon aspiracije, pozitivan test, beta 9,5 biokemijska.. Sad je vracena 1 5dnevna blastocista, 8.dan nakon transfera pozitivan test, 9.dan nakon transfera beta 80,5. Znaci to je vrijednost bete kao da je 14.dan ciklusa, jel tako? Kako cam se cini, jel ta beta nekako ispod prosjeka? Cini mi se da su svi ba 14.dan imali puno visu betu… Pisite ako znate neke slucajeve, utjesite me :)

    Cestitam na pozitivnom testu I pozitivnoj beti da i dalje bude sve uredu. Posto je 9 dan poslije transfera to je sasvim uredu beta. 14 dan poslije transfera bude puno veca beta.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.