Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zeko_zoki

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Da, imamo jos 3 smrzlica na 2 nosaca, trebam nakon menstruacije opet vadit betu da vidimo jel skroz pala, pa ako je idemo odmah u prirodni FET, bez ikakvih hormona.. 
    Hvala vam na podrsci! Ja sam skroz ok, nekako sam to ocekivala nakon prve bete i poziva iz poliklinike. Ja na to gledam, ako je negdje tako zapisano, dogodit ce se kad se treba dogoditi, i ja na to ne mogu nikako utjecati. Mogu pokusavati koliko imam pokusaja i nadati se najboljem :)

    32 god
    Endometrioza i nizak amh
    Spermiogram uredan

    11/2021 ivf, 7 folikula, 7 oplodenih, 1 vracen 😊
    12/2021 pozitivan test, beta 9,5 = biokemijska
    1/2022 vracen 1 🐧, beta 80,5 pa 74 = biokemijska
    3/2022 vracen 1 🐧, beta 175 pa 482,5 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Jutro cure🌞
    Natalie odlicno, zao mi je zbog komplikacij ali sve u svemu koje blago imas od jedne stimulacije, to je fakat uspjesno💓 tako i ja razmisljam, imam jos 3 blastice vratit cu se po njih sigurno. 
    A ja sam ti uzimala injekcije u jednom fetu, prolutex (progesteron) kad mi je endo zakazao, od transfera svaki dan/7 dana muskularno. Taj fet je bio neuspjesan ali od pocetka osuden na propast zbog svega sto mi se dogadalo onda, inace vjerujem da je prolutex super stvar. 
    Zeko zoki svida mi se tvoja racionalnost i pozitiva, samo piči dalje po svoje čudo! ❤️
    Kosuljica hahahaha a jesi bezobrazna, ne bi tako njene su previse 🍉🍉 lubenicaste. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lussy

    Lussy

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,da se i ja malo javim,ja sam trenutno pod estrofemom samo sutra imam kontrolu i onda cu vidjet oce uvest sto novo dr ili ne,idemo po nasa zadnja 3 smrzlica pa sta bude🙏🏼
    zeko_zoki zao mi je zbog tebe..nadam se da ce iduci put biti treca sreca i da ce se trudnoca odrzati… 
    Kako su ostale cure? 

    🙋🏼‍♀️ 23 god-PCOS
    🙋🏼‍♂️34 god-losa morfologija
    1.IVF-22.9 punkcija 13 jajnih stanica,7 oplodenih,teski OHSS-bolnica 7 smrzlica
    FET-15.11-1 🐧 trodnevni vracen=beta 29.11-1.2😭
    FET-18.12-2 🐧🐧 =beta 31.12-1.2😭
    FET-17.02-3🐧🐧🐧=beta 03.03.-94.79🎉😊♥️
    10.03 prvi uzv=pravilna gestacijska vrecica za 5+3
    22.03 drugi uzv=Blighted ovum😭

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Lussy sretno sutra🍀 javi kako ide sve😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Lussy

    Lussy

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Nola_

    Lussy sretno sutra🍀 javi kako ide sve😘


    A nista nema pomaka,uvijek isto,dr nije jasno zasto ne ostajem trudna jer endometrij mi svaki put izgleda savrseno,kao sve je super,ne razumijem zasto se ne dogada😔 kao da bih ja trebala znat zasto se ne dogada🤯 uzas,sad imam u subotu opet kontrolu i onda cu znat kad bi trebaao biti fet

    🙋🏼‍♀️ 23 god-PCOS
    🙋🏼‍♂️34 god-losa morfologija
    1.IVF-22.9 punkcija 13 jajnih stanica,7 oplodenih,teski OHSS-bolnica 7 smrzlica
    FET-15.11-1 🐧 trodnevni vracen=beta 29.11-1.2😭
    FET-18.12-2 🐧🐧 =beta 31.12-1.2😭
    FET-17.02-3🐧🐧🐧=beta 03.03.-94.79🎉😊♥️
    10.03 prvi uzv=pravilna gestacijska vrecica za 5+3
    22.03 drugi uzv=Blighted ovum😭

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Lussy nadam se ipak da ce ovaj put biti uspjesno. U kojoj si klinici? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lussy

    Lussy

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Nola_

    Lussy nadam se ipak da ce ovaj put biti uspjesno. U kojoj si klinici?


    Mi smo kod dr.Lučingera u Zagrebu
    A i ja se nadam da cemo docekat nas plusic😓

    🙋🏼‍♀️ 23 god-PCOS
    🙋🏼‍♂️34 god-losa morfologija
    1.IVF-22.9 punkcija 13 jajnih stanica,7 oplodenih,teski OHSS-bolnica 7 smrzlica
    FET-15.11-1 🐧 trodnevni vracen=beta 29.11-1.2😭
    FET-18.12-2 🐧🐧 =beta 31.12-1.2😭
    FET-17.02-3🐧🐧🐧=beta 03.03.-94.79🎉😊♥️
    10.03 prvi uzv=pravilna gestacijska vrecica za 5+3
    22.03 drugi uzv=Blighted ovum😭

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Lussy budes naravno. PCOS je super za potpomognutu i s tom se dijagnozom dosta brzo ostvari trudnoca. Budi pozitivna bit ce sve ok. Vama su radili icsi? Jer i o kvaliteti zametaka puno toga ovisi. Jesi uzimala vitamin D? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lussy

    Lussy

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Nola_

    Lussy budes naravno. PCOS je super za potpomognutu i s tom se dijagnozom dosta brzo ostvari trudnoca. Budi pozitivna bit ce sve ok. Vama su radili icsi? Jer i o kvaliteti zametaka puno toga ovisi. Jesi uzimala vitamin D?


    A da to sam cula,iskreno strah me ako ovo ne uspije jer su nam zadnji smrzlici onda sve ponovno a ja sam imala OHSS i zavrsila u bolnici radi toga😓 zato me strah sve opet,al eto sto se mora nije tesko,pa ako ne daj Boze ovo ne uspije onda idemo opet i opet dok ne bude to to..
    Joj tad prije nisam nista uzimala,prije postupka al sad uzimam  od prosle negativne bete  Novalac,Vitamin D od 3000jedinica,omegu 3,vitamin C..

    🙋🏼‍♀️ 23 god-PCOS
    🙋🏼‍♂️34 god-losa morfologija
    1.IVF-22.9 punkcija 13 jajnih stanica,7 oplodenih,teski OHSS-bolnica 7 smrzlica
    FET-15.11-1 🐧 trodnevni vracen=beta 29.11-1.2😭
    FET-18.12-2 🐧🐧 =beta 31.12-1.2😭
    FET-17.02-3🐧🐧🐧=beta 03.03.-94.79🎉😊♥️
    10.03 prvi uzv=pravilna gestacijska vrecica za 5+3
    22.03 drugi uzv=Blighted ovum😭

  • Avatar Lussy

    Lussy

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Imam zadnja 3,na istoj su slamcici i sve 3 vracamo ,nadam se da ce se bar jedna uhvatit!

    🙋🏼‍♀️ 23 god-PCOS
    🙋🏼‍♂️34 god-losa morfologija
    1.IVF-22.9 punkcija 13 jajnih stanica,7 oplodenih,teski OHSS-bolnica 7 smrzlica
    FET-15.11-1 🐧 trodnevni vracen=beta 29.11-1.2😭
    FET-18.12-2 🐧🐧 =beta 31.12-1.2😭
    FET-17.02-3🐧🐧🐧=beta 03.03.-94.79🎉😊♥️
    10.03 prvi uzv=pravilna gestacijska vrecica za 5+3
    22.03 drugi uzv=Blighted ovum😭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.