Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Zeko zoki cestitam na poz testu i zelim ti da dalje bude sve super🤗 vrijednosti bete se razlikuju od zene do zene, a ako pogledas tablicu Hcg-a na stranicama Beta plusa vidjet ces da je prosjecna vrijednost na tvoj dan cak cca 50. Nek se pravilno dupla, sretnoo🤗

    [lilypie.com]

  • zeko_zoki

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Hvala djevojke :)
    Pa ta tablica me i buni, ja sam u betiplus i po njihovoj tablici sam mislila da je sve ok, a sestra mi rekla da je obicno beta oko 100, ali da ne mora nista znacit, da moze i 80 biti ok.. pa ne znam jel krivo brojim dane ili sto? Zanimalo me ako je netko imao slicne brojke.. drzim fige u svakom slucaju :)

    32 god
    Endometrioza i nizak amh
    Spermiogram uredan

    11/2021 ivf, 7 folikula, 7 oplodenih, 1 vracen 😊
    12/2021 pozitivan test, beta 9,5 = biokemijska
    1/2022 vracen 1 🐧, beta 80,5 pa 74 = biokemijska
    3/2022 vracen 1 🐧, beta 175 pa 482,5 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    zeko_zoki

    Hvala djevojke :)
    Pa ta tablica me i buni, ja sam u betiplus i po njihovoj tablici sam mislila da je sve ok, a sestra mi rekla da je obicno beta oko 100, ali da ne mora nista znacit, da moze i 80 biti ok.. pa ne znam jel krivo brojim dane ili sto? Zanimalo me ako je netko imao slicne brojke.. drzim fige u svakom slucaju :)


    Pusti brojke i uzivaj budi sretna i mazi trbuscic. Sve najbolje ti zelim i da sve bude uredu.🙏❤

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    kosuljica

    NATALIE0407

    kosuljica

    Ćao Nolai svima ostalima, long time no see,
    Kod mene ništa nova,.opet u prirodnom. Nola, kako nemaš ništa u potpisu, mogu li te zamoliti da opišes taj zadnji pokušaj, kako,.gdje?, pretpostavljam da je bio FET?
    Ima li ovdje opcija slanja privatnih poruka? Ne vidim..
    Mi smo u prirodnom sada ciklusu, vidjet ćemo što će biti…problem je što zapravo nemamo neku užasno lošu dijagnozu (zvuči čudno ali razumiješ) ali se ništa ne dogadja… Čujemo se, sretno svimaa

    Kosuljica izvini na upadu u post. Imam jedno pitanje sta ti znaci prirodni? Mislim koji je proces?

    Bok NATALIE, prirodni kao nestimulirani postupak. Iako kod nas je to zapravo polustimulirani (Klomifen ili Femara 3.-7 dc). Bez pikanja, ukratko.

    Hvala ti na odgovoru. Vidis kod nas kad krenes na Ivf toga nema da ides u prirodnom. Ali prodes dosta dok dodes Ivf. Jer nece da prepustaju ista slucaju znaju da se teze dode do jajni stanica i oplodnje i nece da probavaju jer je i iscrpljujuce i skupo i zivaca dosta treba.


    A di to?
    Inače, moja dr.kaze da je po njoj prirodni IVF najzdravija metoda za ženu jer tom polustimulacijom.se par folikula razvije i bude ih 2-3, i tvrdi da onda sazriju u isto vrijeme, a da se kod stimulacije, osim što se šteti zdravlju žene abnormalnim unosom hormona odjednom, razvije hrpa folikula od kojih nema sanse da ih više od par bude zrelo koliko treba (to ne znači da se neće i u malima razviti jajne stanice, ali je upitna kvaliteta). Naravno nema ni straha od hiperstimulacije, ali je izuzetno bitna folikolimetrija, tempiranje aspiracije itd.
    Evo sad konkretno bile jedna cura/žena i ja ona u ful stimulaciji dobila 5 js/2 opl, ja 2 st/2 opl, a kolko je jadna više propatila. Opet s druge strane prošli put sam u prirodnom ciklusu dobila 5 js od 8 folikula, 3 pol, ali sve propale. No, otkad mi je stigao upozoravajući nalaz UZVa dojki (nemam obiteljsku anamnezu po tom pitanju) sve sam više sklona prirodnjacima dok god ćemo imati volje.

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Čestitam zeko_zoki!! 

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Kosuljica mi smo zbog soermiograma isli u punu da dobijemo vise zametaka, prvi put imala oko 40 folikula (pcos i visok amh) na kraju nista od toga postupka. Samo ciste i muke poslije hipera, onda promijenila kliniku dobila odlicnu terapiju, na kraju 10 js i 5 odlicnih BC. Ja zbog upozoravajuceg uzv dojke i obiteljske anamneze imam zabranu primat stimulaciju, to sam presutila u ovom postupku. MR je bio uredan nakon stimulacije.  Kad rodim i zavrsim s dojenjem maloga budem si stavila implantate i ima da budem macka ipo😂

    [lilypie.com]

  • zeko_zoki

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Mene nitko nije pitao za UZV dojki niti obiteljsku anamnezu po tom pitanju, niti je meni palo napamet to povezati.. vi ste to samoinicijativno isle ili vas je netko trazio? Ja sam zadnji put bila na uzv dojki prije 2god, mozda ne bi bilo lose odraditi ga nakon postupka? S obzirom da imam nizak amh, meni je stimulirani jedina opcija…

    32 god
    Endometrioza i nizak amh
    Spermiogram uredan

    11/2021 ivf, 7 folikula, 7 oplodenih, 1 vracen 😊
    12/2021 pozitivan test, beta 9,5 = biokemijska
    1/2022 vracen 1 🐧, beta 80,5 pa 74 = biokemijska
    3/2022 vracen 1 🐧, beta 175 pa 482,5 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Zeko zoki ja idem vec 6 godina jer sam dosta mlada, a dok jos nisam znala da je mama bolesna imala neku sumnjivu kvrzicu koju sam morala pratiti 1x godisnje. Radila sam par puta punkciju i sve ok. Nitko me nije slao od mpo doktora, ali svakkao se odi pregledaj, ne radi stimulacije vec zlu ne trebalo. Meni je to nekako kao papa test postalo

    [lilypie.com]

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Nola , 40 folikula?????? A jadna ti….
    Tako je, za implatante😁 bit ćeš k'o ova umjetnica iz Rijeke šta je sad stalno po teveu

    Ma ne, zeko_zoki nitko te ne traži nalaze UZVa, ali idem redovno na sistematske i sad mi je prvi put bilo par tih nakupina koje su takve da i jesu zbilja posljedica hormonalnih tretmana. Posebno je preporučljivo svakih 6mj ići ako ideš u postupke (tak mi je rekla dr na UZV jer da ima svakakvih nuspojava unosa veće količine hormona), normalno, ne baš kad si u postupku.
    Kako kaže Nola, ko papa test.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    zeko_zoki

    Hvala djevojke :)
    Pa ta tablica me i buni, ja sam u betiplus i po njihovoj tablici sam mislila da je sve ok, a sestra mi rekla da je obicno beta oko 100, ali da ne mora nista znacit, da moze i 80 biti ok.. pa ne znam jel krivo brojim dane ili sto? Zanimalo me ako je netko imao slicne brojke.. drzim fige u svakom slucaju :)


    Jesi isla vadit opet betu je li sve uredu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.