Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Vjerujem ti, bit ce sve ok, samo opusteno i vjeruj u svoja cuda ✨ javi kako ide i kako si😘

    [lilypie.com]

  • marina562

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    cure koliko nakon gubitka (biokemijske trudnoće i negativne bete) ste dobile mjesečnicu?
    meni je danas 41. dc, u subotu ujutro sam uzela zadnji utrogestan, od tada ništa od terapije… gospođe ni na vidiku

  • Avatar Lussy

    Lussy

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    marina562 ja sam oba puta nakon negativne bete dobila nakon 3 dana,kazu da se uobicajeno dobije od 1-5 dana nakon prestanka terapije 🤷🏼‍♀️

    🙋🏼‍♀️ 23 god-PCOS
    🙋🏼‍♂️34 god-losa morfologija
    1.IVF-22.9 punkcija 13 jajnih stanica,7 oplodenih,teski OHSS-bolnica 7 smrzlica
    FET-15.11-1 🐧 trodnevni vracen=beta 29.11-1.2😭
    FET-18.12-2 🐧🐧 =beta 31.12-1.2😭
    FET-17.02-3🐧🐧🐧=beta 03.03.-94.79🎉😊♥️
    10.03 prvi uzv=pravilna gestacijska vrecica za 5+3
    22.03 drugi uzv=Blighted ovum😭

  • Avatar Lussy

    Lussy

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Nola_

    Vjerujem ti, bit ce sve ok, samo opusteno i vjeruj u svoja cuda ✨ javi kako ide i kako si😘


    Hocu,hvala ti punoo♥️♥️

    🙋🏼‍♀️ 23 god-PCOS
    🙋🏼‍♂️34 god-losa morfologija
    1.IVF-22.9 punkcija 13 jajnih stanica,7 oplodenih,teski OHSS-bolnica 7 smrzlica
    FET-15.11-1 🐧 trodnevni vracen=beta 29.11-1.2😭
    FET-18.12-2 🐧🐧 =beta 31.12-1.2😭
    FET-17.02-3🐧🐧🐧=beta 03.03.-94.79🎉😊♥️
    10.03 prvi uzv=pravilna gestacijska vrecica za 5+3
    22.03 drugi uzv=Blighted ovum😭

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Ćao Nola i svima ostalima, long time no see,
    Kod mene ništa nova,.opet u prirodnom. Nola, kako nemaš ništa u potpisu, mogu li te zamoliti da opišes taj zadnji pokušaj, kako,.gdje?, pretpostavljam da je bio FET? 
    Ima li ovdje opcija slanja privatnih poruka? Ne vidim..
    Mi smo u prirodnom sada ciklusu, vidjet ćemo što će biti…problem je što zapravo nemamo neku užasno lošu dijagnozu (zvuči čudno ali razumiješ) ali se ništa ne dogadja… Čujemo se, sretno svimaa

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Kosuljice ćao stvarno se dugo nismo cule, kako si? Kad ides u prirodni? Imas jos 🐧? Oprosti ne mogu se sjetiti… koja je ono vasa dijagnoza? 
    Ugl ni mi nemamo sad neki ogromni problem, moji ciklusi nisu bas redoviti al spg nam je dosta los. 
    Zadnji postupak, u Beti+, ivf/icsi uz pogodenu stimulaciju i odlicnu embriologicu, imam jos prekrasnih 🐧. Imam PCOS pa sam si za FET dizala vitamin D  i mjesecima uzimala gynositol i kasnije prenatalne s aktivnom folnom just in case uz terapiju u samom FET-u kako sam gore pisala Lussy. Do transfera sam pila svaki dan sok od cikle i ananasa, prestala sam pusit skroz iqos, radila cucnjeve i drzala noge stalno toplima. Sto je od toga dodatno uz terapiju pomoglo ne znam. 

    [lilypie.com]

  • Anci bananci

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Bok curke, evo da vam se i ja javim. Danas bila na razgovoru s profesorom i kaže koliko je grozna ta biokemijska da je opet s druge strane dobar pokazatelj (mislim si, to sve znam🙄) uglavnom, pričekati ćemo 2,3 tjedna pa idemo po naša dva 🐧🐧🙂🙂

    👩🏻37 god.
    🧑🏻37 god.,loš spermiogram
    13.12. Aspiracija 12 folikula
    18.12. 4 blastociste, 2 transfer, 2 🐧🐧
    30.12. Beta 20
    3.1.22. Beta 2,3, biokemijska
    28.1.22. Dogovor oko transfera 🐧🐧🤞🤞

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Ma da, idu mjeseci…. prodju za časak.
    Imala sam još nekih zdravstvenih problema za porjesavati pa eto dobro došlo malo pauze.
    Nemamo neku bogzna kakvu u tome i je vic možda malo ispodprosjecna pokretljivost, ali ne loša. I niš se ne dogadja. Ponekad si mislim da kad bih imala neku dijagnozu da bih se za to mogla uhvatiti. 
    A i frendica me uplašila nekom svojom tezom o nekompatibilnosti partnera, uopće ne znam kolko je to točno….mislim, po onim grupama.krvnim.smo kompatibilni… Ne znam…
    Vidjet ćemo. Nula smrzlica, bilo ih je samo u prvom i to dvije BC od kojih je jedna pukla pri odmrzavanju, a druga se nije primila.
    Jako mi je drago zbog tebe, s obzirom da si imala koliko se sjećam, neke teške privatne jade pa tim više…
    Vidjet ćemo dr tj je tjedan odluke…punkcija i možebitni transfer. Zadnji put smo dobili 5 js u prirodnom ali sve tri koje su se oplodile su se prestale dijeliti nakon 3.dana…
    Eto…čujemo se… :)
    I DomLeon čestitke mislim da je ona i supatnica iz VV-a, ako me dobro sjećanje služi 

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Kosuljice nadam se da si zdravstveno dobro sada, a pauza cesto moze donijeti puno dobroga da covjek nije ni svjestan. Meni je jako pomoglo sto sam pauzirala nakon svega sto se dogodilo. I poslije kise uvijek dolazi sunce, tako i moj mali djecak i svima vam zelim ovaj osjecaj 💙
    Nemoj brinuti o kompatibilnosti, nakon 3.dana razvoj zametka vecinski preuzima muski dnk. Da li vam je raden icsi? 
    Svakako drzim fige za slj tj na najjace🤞🏼🤞🏼 Javi se😘 
    Ancibananci koliko god suvisno zvucalo u trenutku kad se dogodi, biokemijska je stvarno fenomenalan znak s obzirom da puno zena nakon nje ostvari zdravu trudnocu. Javi se i ti navijam i za tebe jakoo🤞🏼🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Marina si dobila mengu? Kad opet kreces? 🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.