Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zeko_zoki

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Hej, evo nazalost danas beta pala na 74, jos jedna biokemijska, druga za redom.. nadam se da ce biti treca sreca! Sad mi kaze doktorica ako zelim odmah od iduceg ciklusa novi FET da mora biti prirodni postupak jer ne dozvoljavaju opet stimulirani.. ili mjesec dana pauze. Znaci prirodni su manja sansa za uspjeh? 
    I imate li mozda neki savjet kako sada ocistiti tijelo od svih tih hormona?

    32 god
    Endometrioza i nizak amh
    Spermiogram uredan

    11/2021 ivf, 7 folikula, 7 oplodenih, 1 vracen 😊
    12/2021 pozitivan test, beta 9,5 = biokemijska
    1/2022 vracen 1 🐧, beta 80,5 pa 74 = biokemijska
    3/2022 vracen 1 🐧, beta 175 pa 482,5 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Zeko zoki ipak biokemijska, zao mi je. Nadam se da je slijedeci dobitan a i statistika je na tvojoj strani. 
    Nee, fet nema veze s tim. Ti vec imas smrzlice i ides samo na transfer? Uspjesnost feta ne ovisi da li je prirodni ili stimulirani. Stimulirani je kontrolirani uz estrofem (najcesce za cure koje nemaju redovite cikluse ili je doktorima u klinici lakse jer je sve nastimano) a u prirodnom se prati tvoja ovulacija i po tome odreduje transfer ovisno o starosti zametaka. 

    [lilypie.com]

  • zeko_zoki

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Da, prvo sam imala transfer odmah nakon aspiracije, a ovo je sada bio samo FET, ali sam svejedno uzimala estrofem i utrogestan. Ne znam zasto onda odmah ne idemo svi u prirodni ako ne ovisi o rezultatu, mene ubijala glava od estrofema… 
    Vidjela sam da si ti pila sok od cikle i ananasa, cemu oni sluze? Gledam da sada sto bolje pripremim tijelo… Iako ove biokemijske nisu do tijela nego do ploda, ali opet da napravim sve sto mogu :)

    32 god
    Endometrioza i nizak amh
    Spermiogram uredan

    11/2021 ivf, 7 folikula, 7 oplodenih, 1 vracen 😊
    12/2021 pozitivan test, beta 9,5 = biokemijska
    1/2022 vracen 1 🐧, beta 80,5 pa 74 = biokemijska
    3/2022 vracen 1 🐧, beta 175 pa 482,5 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Zeko zoki da, s tim dodatno bildas endometrij. Cikla, ananas, neke cure kazu tamno pivo ja nisam pila ovaj postupak. Jako je bitno da je cirkulacija u zdjelici dobra i da su ti tople noge, ja sam ih nakon transfera 3-4 dana grijala na termofor. Uzimala sam folnu i vitamin D (jako bitan za implantaciju) i stavljala acidosalus vaginalete svaki drugi dan prije uvodenja utrogestana da napravim probiotsko prijateljsko okruzje za bebu. A gle, slusaj sto ti doktor predlozi oni najbolje znaju koja je za tebe najbolja opcija. Ja nekako lose reagiram na estrofem i bolji mi je endo bez (zadnji put sam uzimala s flasterima) ali za mene prirodni nije dolazio u obzir jer su mi stvarno ciklusi zmrdani, a htjela sam u 11mj. U istoj smo klinici, ne znam kod koje si dr, ali ja u dr.D imam stvarno veliko povjerenje i skroz sam se prepustila njenoj prosudbi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Kosuljica ne mislis valjda na ove psiho “glazbenike”? 🤓

    [lilypie.com]

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Nola_

    Jao Natalie ti si isto prava koka 😮‍💨😅😅 vama je svaki transfer uspio? Imate ih jos 5? Imas li u planu jos koji transfer?
    Kosuljica ne znam koja hhaha ali ako ima dobre cicke onda ta da 🤣🤣
    Zeko zoki javi jel sve ok🤗


    Koka nosilica🤣🤣🤣. Ispalo je sve dobro kakvi su mi nalazi bili tome se nitko nije nado da ce biti tako dobro. Jos dva imam zamrznuta. Na prvom nosacu su bila 3 skupa zamrznuta dva su vracena a jedan se nije nastavio razvijat nakon odmrzavanja tako da njega nisu ni vracali. A od ova dva sto su vracena jedan je se primio Bogu hvala  a jedan nije❤. A u drugom postupku isto su bili 2 skupa na nosacu i jedan je se primio jedan nije. Tako da su jos dva ostala zamrznta. Imala sam teske trudnoce problemi sa secerom i tlakom. Ali Icu ja jos jednom po svoje smrzlice kad mi ih je vec dragi Bog dao onda cu i ja njima da pruzim sansu za zivot pa sta god bude ako uspije super ako ne opet Bogu hvala i na ovim mojim andelima sto su sa mnom.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    zeko_zoki

    Hej, evo nazalost danas beta pala na 74, jos jedna biokemijska, druga za redom.. nadam se da ce biti treca sreca! Sad mi kaze doktorica ako zelim odmah od iduceg ciklusa novi FET da mora biti prirodni postupak jer ne dozvoljavaju opet stimulirani.. ili mjesec dana pauze. Znaci prirodni su manja sansa za uspjeh?
    I imate li mozda neki savjet kako sada ocistiti tijelo od svih tih hormona?


    Bas mi je zao zeko_zoki.  Odmori se koliko mislis da ti je potrebno i dalje u novu borbu po svoju bebicu..🙏🙏🙏

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Nola_

    Kosuljica ne mislis valjda na ove psiho “glazbenike”? 🤓


    Daaaa mislim :)))

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    zeko_zoki

    Hej, evo nazalost danas beta pala na 74, jos jedna biokemijska, druga za redom.. nadam se da ce biti treca sreca! Sad mi kaze doktorica ako zelim odmah od iduceg ciklusa novi FET da mora biti prirodni postupak jer ne dozvoljavaju opet stimulirani.. ili mjesec dana pauze. Znaci prirodni su manja sansa za uspjeh?
    I imate li mozda neki savjet kako sada ocistiti tijelo od svih tih hormona?


    Zao mi je zeko_zoki… ako treba potraži pomoć psihijatra ako nemaš frendice za izjadat se ili nekog bliskog drugog…to su užasna stanja koja polazimo, evo i sad se ti poradujes i opet ništa, pa to je da čovjek izludi.

    Iz tvog potpisa proizlazi da imaš još smrzlica, ne razumijem zašto bi uopće išla u klasičan postupak, ideš samo na FET, kad se jajnici očiste ako ima cista koja. 
    Mislim da je Duphaston za čišćenje i regulaciju menstruacije ali to dr.daje, i ponekad žene ne reagiraju dobro na njega (bude im mučno) pa najbolje da vidiš sa svojom MPO dr. .
    U svakom slučaju sad je bitno da se fizički i psihički oporavis. To je teško znam, i nema nekog univerzalnog recepta, ali ti želim da u tome čim prije uspiješ ♥️

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Je li itko od vas koristio inekcije u fet uz dupfaston i estrofem

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.